• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Víkendový sraz květňaček 07 z BRMS

(Zamčená)
18. března 2009 
Já můžu taky! nevím, ale jestli se stihneme do zítřka všechny vyjádřit... koukám, že Meďa by taky vzala s sebou manžílka, tak to už by nás bylo 11 + 6 dětí, ale to by snad pořád mělo být v pohodě.
16. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz
tak super, už jsme dvě :grinning: , doufám, že se objeví i zbytek do zítřka ... kdyžtak jedině potom napsat sms, já teda mám tel. čísel na vás hodně málo ... mám na Herminku a na Meďu
16. únor 2009 ve 21:56  • Odpověz
Já napíšu Stáně, Pétě, Aničce, Alče a Míše
16. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz
Leni, mně psát nemusíš, já jsem tady. :slight_smile:
16. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz
Tak my na začátku června taky nejspíš můžeme. :slight_smile:

Leni, u Médi jsem to pochopila, že by Honzík jel taky, kdyby jeli jiní chlapi, ale to zatím nevypadá... Ale v chalupě jsou místa navíc, tak se můžeme rozhodnout časem... :slight_smile:
16. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jéé, ahoj Stáni, už jsem ti napsala :slight_smile:
16. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz
Leni, díky, už jsem si to přečetla. :slight_smile:
16. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak ja na zacatku cervna taky muzu :wink:
16. únor 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
leni, na vikendu s breznovkama jsme spali tak po dvou az trech detech a budili se, ale nebylo to az tak tragicky, vestina deti spala skoro celou noc.
...s tim se asi neda nic delat, kdyz neni moznost mit svuj pokoj. Tonda se v noci budi jednou nebo dvakrat a vetsinou jen knoura, breci jen kvuli zubum nebo kdyz ho dlouho neslysim. a kdyz by ho na spolecnem vikendu nekdo budil, tak se nezblaznim....je to jen vikend a to buzeni k mimcu mi za to stoji...

at prazsky sraz...muzu toho 23.2. v pondeli....kamosky mohli sraz presunout.
16. únor 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
holky, jinak k tomu buzeni, v cervnu muze byt vsechno jinak....
je takovy zajimavy, ze to clovek planuje, kdyz jsou deti jakoby maly a az pojedeme, tak bude mit vetsina kolem roku :grinning:
fakt nemuzem vedet, jaky v cervnu budou..
Mi pride vtipny, ze bude Tonda treba chodit :slight_smile:
16. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz
NO tak super, takže zatím to vypadá slibně! :wink:
No Danymu by bylo v červnu 10 měsíců ... :confused: to by bylo super, bude už určitě teplíčko, a tak bychom mohli být už venku s prťaty.
Petru, to už Toník určitě bude chodit a možná i Jeníček :wink:
16. únor 2009 ve 22:35  • Odpověz
Petru, no to je pravda, že vůbec netušíme, co bude. Ale to ani nevím, jak bude spát Mišák tuto noc, natož za 4 měsíce, navíc v cizím prostředí. :slight_smile: No to bude zajímavý. To by už Mišák snad taky mohl chodit (to je nepředstavitelný) a všichni už budou takový velký šikulky. :slight_smile:
No a snad bude hezky. :slight_smile:
16. únor 2009 ve 23:19  • Odpověz
A s pražským srazíkem teda počítám v pondělí 23.2. V kolik? Jestli se nezmění jízdní řády, tak my bysme mohli přijet cca ve 12:30. Ale přizpůsobíme se, jsou i jiný spoje. Nebo nám někdo v MHD pomůže, když nám nebudou navazovat nízkopodlažní. :slight_smile:
16. únor 2009 ve 23:39  • Odpověz
autor
holky, prckove uz se za chvili vyrovnaji v dovednostech, co ?
je to takovy zvlastni, ze treba Dany bude na chate skoro stejne stary jako je ted Tonda....
precijen jsou vsichni stejny rocnik :grinning:
takhle jsou jeste vyrazne rozdily, ale pockejte za rok....jak si spolu vyhrajou :wink:

moni : no, nektere deti nechodi i do roka a pul. ja myslim, ze Tonik uz chodit bude, ale jisty to neni.

Stani : tak jo, v pondeli 23.2. ve 12:30, je nekdo proti ?????
pockam treba den a pak to tam zamluvim, jo ?

Stani a Monisek : budete muset ty noci nekde jinde pred cervnem natrenovat :wink:
at nemate zbytecny stres, jak to budou kluci zvladat.
Tonda je zvyklej od dvou mesicu cestovat a uz to ani nespocitam, kolikrat spal jinde, takze ja se toho nebojim vubec, ale u deti fakt clovek nikdy nevi...treba ho budou trapit zuby a bude tam cely noce rvat...to proste nenaplanuju.
Hlavne aby jsme vsichni byli zdravy. Hrozne by me mrzelo, kdybych vas nevidela....
17. únor 2009 v 00:27  • Odpověz
ahoj píšu od kojení - já asi můžu taky - do chorvatska myslím jedeme až potom - tenhle první víkend by byl ok
17. únor 2009 v 07:55  • Odpověz
co ostatní? Anička, Alča, Herminka? daly někomu vědět?
17. únor 2009 v 08:28  • Odpověz
Holky, v tom prvním červnovém týdnu by manžel měl dělat státnice. Až na pátek mu to ale snad nedají (doufám), tak bych v tom neviděla tak velkou překážku. Jinak se mi ten víkend hodí - co se práce týče (není to ten týden, kdy mívám pátek do 18.00. Nemůžu to slíbit na 100 %, ale tak na 80 jo :wink:
17. únor 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahojky, tak už zbývá jenom Alča a jinak to vypadá, že se to všem hodí? Nezapomněla jsem na někoho? :slight_smile:
17. únor 2009 v 10:39  • Odpověz
Alča mi psala, že ok a Anička taky! :wink:
17. únor 2009 v 11:31  • Odpověz
Takže všechny souhlasíte s prodlouženým víkendem od 5.-7.6.09 v chalupě v Budínově - Křižánky? :slight_smile:
Mohu to tedy večer, až budu paní volat, zamluvit?

Napadají vás nějaké otázky, na co bych se měla ještě zeptat?
17. únor 2009 v 11:58  • Odpověz
no tak se to začíná rýsovat.... to jsem tedy zvědavá, jak naše akce X dopadne :grinning:
17. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz
Míšo, dobře, jak jinak, ne? :wink: Snad tam bude příjemnější paní než v Bohdanči :grinning:
17. únor 2009 v 16:26  • Odpověz
Moni, myslím, že to můžeš zamluvit. Zeptej se prosím paní jak s placením.
17. únor 2009 v 17:46  • Odpověz
ok, za chvilku tam budu volat, jen co vykoupu Danyho :slight_smile: ¨
Takže 10 dospělých a 6 dětiček
ohledně zálohy se určitě taky zeptám
17. únor 2009 v 18:55  • Odpověz
Tak holky je to zamluvený na ten termín, cena je 2.200,-Kč na den za chalupu
Paní říkala, že tam jsou dvě postýlky a jedna k tomu ještě rozkládací, takže se potom domluvíme, že bychom možná ani nemusely všechny brát cestovní postýlky, ale to je ještě háááfo času
Záloha se má poslat složenkou na částku 1.000,-Kč a potom že pošle po obdržení doklad, tak snad to tak bude v pohodě a pošle něco jako nějaké potvrzení nebo tak něco :slight_smile:
17. únor 2009 v 19:59  • Odpověz
moni,ty jsi akční, to je super :slight_smile:

JInak ten pražskej sraz je prima, těším se. Vezmu s sebou muže, jo? Jste mu učarovaly...:wink: a taky ty zapečený brambory...bude hodnej, nebojte...:slight_smile:
17. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
holky, pokud bych jela vlakem, muzu si zamluvit jednu postylku ? :sweat_smile: :slight_smile:
17. únor 2009 ve 22:16  • Odpověz
Petru ne, nemůžeš ... můžeš si vzít postýlku přeci na záda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
moni : :sunglasses:

holky, mam teda na 23.2. v pondeli zamluvit stul u detskeho koutku na Palmovce ?
a od kolika ? 12:30 ?
17. únor 2009 ve 22:18  • Odpověz
petru, mě je to ouplně šumák, já dojedu autem... :slight_smile: Takže pro mě za mě, třeba v půl jedný :wink:

A ty bys chtěla jet vlakem? Já teda chci jet autem :slight_smile: a jednu dvojici můžu ještě vzít...když teda nepovezu Honzíka.. :slight_smile:
17. únor 2009 ve 22:26  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.