• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Víkendový sraz květňaček 07 z BRMS

(Zamčená)
18. března 2009 
autor
medi : ja uvidim, jak se na odvoz a 4 cesty takovou dalku bude tvarit Franc.....a taky uvidim, jaky tam bude spoj...no ale spis ho budu premlouvat...nebo by tam taky zustal :sweat_smile:
17. únor 2009 ve 23:37  • Odpověz
Petru, já bych raději jela autem, vlakové nádraží na místě není ... a bylo by to strašných přestupů. Včera jsme se s paní bavily a nakonec jsme zjistili, že se zná se sestrou mojí babičky, která taky bydlí na Křižánkách :dizzy_face: Svět je fakt malý ...
18. únor 2009 v 08:25  • Odpověz
vvxxfbbnb
18. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
bjx
18. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
vnggghdjfjffů§s)
eiewir
18. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz
holky nebojte, nejsem dementní - byla tu Sandra a netušila jsem, že umí posílat příspěvky a sama si najet na koníka a na diskuse... psala i do jiných témat - teď vypadám jak koníkovský debil :grinning:
18. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz
Míšo, tos mě pobavila, jak Sandra, tak tvůj komentář. :grinning:
To je Sandra šikulka, přeci jenom se musí klikat někoikrát než se dostaneš k odeslání příspěvku. :slight_smile:

Moni, v tomto případě jsou spíš malý Křižánky, že se znají, ne? :grinning: No ale máš pravdu, že svět je malej. :slight_smile:
Díky, žes to vytelefonovala a zamluvila. :dizzy_face:

Petru, jsem se dívala, že spojení busy nebo vlaky nic moc, hlavně hodně přestupů..., tak ještě uvidíme. :slight_smile:
18. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
no asi me hold bude muset Frantisek dobezt...nebo tam zustat, no ? :sweat_smile:
18. únor 2009 ve 23:11  • Odpověz
holky my jedeme v jednom autě s Aničkou, tak bohužel nikoho už vzít nemůžeme, poveze nás Láda, ten pojede dál za rodinou na Moravu a po cestě zpátky nás vyzvedne.
19. únor 2009 ve 14:27  • Odpověz
Petru, uvidíme, až se to přiblíží. Třeba do Žďáru jede přímý vlak asi 2,5hod, tak to by šlo a někdo by pro nás snad dojel, je to asi 25km. Ale uvidíme, ještě je čas...
Nebo kdyby nás Petr vezl, tak bysme vás mohli vzít, ale nevejdou se nám tam 2 kočáry a moc věcí (máme krátkou Felicii)... No uvidíme, to budeme řešit až časem. :slight_smile:
19. únor 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
stani : ja uz mam golfky, tak treba by to slo a na benzin bych samo prispela, tak tim by se to trochu zmirnilo.
Ale proste uvidime, az se to priblizi...

me by nevdilo ani prestupovani, ale jde o to, ze bych nesmela tahnout moc veci...jen batuzek a kocarek...a ostatni kdyby nekdo vzal... apak pro nas dojkel do zdaru...ale nechci to komplikovat.
kdyz to nepujde, premluvim Frantiska aby mel odvezl...skoda ze nemuze pak nekam pokracovat, aby se mu to vypaltilo...no mozna by mohl jetž za jednim svym kamaradem ..no uvidime...
20. únor 2009 v 00:07  • Odpověz
holky já myslím, že se to nějak udělá, abyste nemusely jet vlakem, vždyt pojede ještě Alča a Méďa autama, tak by se to snad nějak dalo vymyslet. :wink: k nám by se určitě golfky vlezly, taky už v červnu pojedu jen s golfkama (asi).
20. únor 2009 v 08:30  • Odpověz
určitě se nějak dohodneme...my máme velkou fabii, tak uvidíme, jak to bude, jestli pojede Honza nebo ne a kolik zavazadel bude...a tak. :wink:
23. únor 2009 ve 23:39  • Odpověz
tak holky, zase po době píšu tady..
dneska jsme se s Alčou shodly, že vlastně nevíme, jak to dopadlo s rezervací chalupy - hodilo se to na Monču... Moni, jak je to s penězma, platila jsi nějakou zálohu? máme ti poslat peníze? dej vědět jo? :wink: ať v tom dlouho nemáš moc peněz...
9. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj holky,
v neděli jsem s paní volala, protože jsem zatím žádnou zálohu neplatila, tak jsme se dohodly, že jí pošlu teď zálohu 1000,-kč složenkou a potom se doplatí zbytek. Nejlepší asi bude, když zálohu a potom i ten zbytek zaplatím já a potom se to rozpočítá dle počtu lidí na chalupě. Co vy na to? Abychom to zbytečně nějak nekomplikovaly ... :slight_smile:
11. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
Moni, takhle to bude samo nejjednodušší, ale zároveň v tom budeš mít peníze jenom ty... nebude ti to vadit?
11. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
Moni, zlato...co za to? Veeeeeeeeeeeelkou čokošku? Nebo flašku vína? :wink:
11. bře 2009 ve 22:38  • Odpověz
Moni, jsi hodná, že se o to postaráš!! :wink:
17. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
Holky, včera jsem poslala paní složenkou zálohu, tak doufám, že to vše klapne a že se všechny zase uvidíme pohromadě :slight_smile:
Paní se po telefonu zdá být moc milá :sweat_smile:
18. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.