• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vínečko bílé, vínečko rudé, já mám rád obě... :-)

(Zamčená)
9. dubna 2008 
Super téma :wink: Takže každopádně TOKAJ :slight_smile:
4. dub 2008 v 17:54  • Odpověz
hmmm pani je znalkyne :grinning: ja na nem miluju,ze je v prtavych flaskach a pak clovek nema pocit,ze toho tolik vybumbal :grinning:
4. dub 2008 v 17:55  • Odpověz
autor
já jdu do toho s váma dneska večer asi :grinning:
4. dub 2008 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz
Tož já su z Moravy :slight_smile:
Ted´ jsem otevřela Muškát Moravský výběr z hroznů 2006 ze Sovína- dostali jsme od někoho- a není to nic moc :confounded:
Na zdejší poměry vím o vínu prd :sunglasses: Jinak obecně mě nechutnají vína s oxidem siřičitým, což jsou v lahvích asi všechny,jinak by se zkazily, takže raději od zdroje :slight_smile:
Tady se podle ceny moc nepozná :slight_smile:
Mám ráda Rulandské šedé z vinohradů z Lipova od konkrétního vinaře, odtamtud také Chardonnay...
Mezi pracujícími kamarádkami frčí momentálně Blatnická perla :slight_smile: zní to děsně, ale je to výborné šampíčko bez chemie za 50Kč za lahev, ale to je cena u vinaře :slight_smile: Co se za babama stavím, chlastají ji, je lepší než Bohemia sekt :slight_smile:
4. dub 2008 v 18:00  • Odpověz
ja mam za sebou prvni dvojku vinka a uz se mi mota hlavicka :grinning: jeste ,ze malicka jde za chvilku spinkat
4. dub 2008 v 18:06  • Odpověz
No a náš vinař, ten má dobré všechno víno, hlavně ho nesíří a nepřislazuje, prostě to umí :slight_smile: Vždycky po ochutnávce před koupí ve sklepě nastane problém, které vzít-tak nakonec toho je vždycky hooodně :sweat_smile:
4. dub 2008 v 18:08  • Odpověz
Aponchie, na zdraví :slight_smile:
4. dub 2008 v 18:08  • Odpověz
krikri:na tvoje devcico na tvoje :grinning:
4. dub 2008 v 18:09  • Odpověz
autor
:grinning: tady se to rozjíždí :grinning: to budou kolem půlnoci opilecký kecy :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2008 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: To mi říká dycky jedna tetina tady, když mě potká: Tož kójíš, děvčico, kójíš? Tož enom koj, šak baže. :sweat_smile:
4. dub 2008 v 18:13  • Odpověz
Já už nesu flašku do lednice, tož kójím :sunglasses:
4. dub 2008 v 18:13  • Odpověz
tak já hlasuji pro červené Lambrusko, Portské je taky super a pak vína Znovín. Hlavně bílá a dražší (s přívlastkem, pozdní sběr). Dostali jsme na svatbu a vynikající. Jen škoda,že ségra se s tím klukem co nám to dal už rozešla :grinning: On tomu fakt rozumněl a víno od něho bylo vždy skvělé!
4. dub 2008 v 18:14  • Odpověz
ja o pulnoci budu asi chrnet :grinning:
4. dub 2008 v 18:17  • Odpověz
Holky, ono je taky důležité, s kým a kdy to vínečko :slight_smile: Třeba předloni ve Strážnici na folklorních slavnostech, jó, všechno chutnalo úžasně :sweat_smile: Loni jsem byla těhu, letos kojím :confused: no, musím to nějak vymyslet :fearful:
4. dub 2008 v 18:22  • Odpověz
Já asi raději bílé, páč se pije chlazené. Když červené, tak ho piju taky chlazené. Vadí mi ta pokojová teplota. Jinak krabicáky blééé ale taky jsem na nich začínala. Teď máme za rohem vinotéku, tak už mám zmlsaný jazýček. No ale jinak mi děláte pěkný chutě, protože si teď nějakou dobu ještě asi nedám. Tak max černý pivo na laktaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. dub 2008 v 18:22  • Odpověz
krikri ja piju sama zatim ,ale verim ,ze se to casem napravi :grinning:
4. dub 2008 v 18:23  • Odpověz
Aponchie, vstříc novým začátkům :slight_smile: s tebou bych ve Strážnici pila moooc ráda :slight_smile: :slight_smile: Akorát nevím , co s tím kojením, a taky by mě asi manža nepustil, ví, že ve mně víno probudí kde co :sunglasses: a jsem uvolněnáááá :sweat_smile: No a s manžou se pije a folkloruje taky hezky, ale je to jiné :pensive:
4. dub 2008 v 18:27  • Odpověz
A taky moc veselá, fakt to víno plus folklor miluju, momentálně platonicky :sunglasses:
4. dub 2008 v 18:29  • Odpověz
Aponchie, doma finito?
4. dub 2008 v 18:32  • Odpověz
krikri:ja jsem vic nez uvolnena po vinku :grinning: jen neni kde tu energii prepasovat nebo spis na koho :grinning:
chystam se nebo bych rada na moravu do sklipku,ale nemuzu premluvit kamosku pac ta pije jen bananove cappy a neredene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. dub 2008 v 18:34  • Odpověz
Nó, z banánů bych se možná p......, ale že by mě nadnesly do oblak :sunglasses: ale určitě je i banánové víno, někde v Africe
4. dub 2008 v 18:42  • Odpověz
v africe maji bataty :grinning: a delaji uzasne pokrmy..zapecena ryze s bataty a rybou v bananovem liste uaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2008 v 18:44  • Odpověz
Hele, já už dnes nejím :sunglasses: vlezu do úúplně mrňavých gatí, tak ať si to nepokazím :wink:
4. dub 2008 v 18:52  • Odpověz
Každopádně Lambrusko a pak Portskéé :sweat_smile:
4. dub 2008 v 18:53  • Odpověz
no ja jsem si uvarila vytecnou bolonskou omacku potom sem mirne rozvarila spagety a vubec me to nechutna samotne..malicka si dala trosku ja skoro nic a co s tim ted :unamused: ja to dam bezdakum normalne :grinning: ale bez parmazanu!
4. dub 2008 v 19:06  • Odpověz
tak jsem pokoupila Sauvignon a uz se chladi, dam si, az odejde muz
4. dub 2008 v 19:11  • Odpověz
krikri, domolím si nesouhlasit, myslím, že všichni síří, třeba málo, ale je to potřeba... (manžel i tchán jsou vinaři). Já jsem kojící řidič :grinning: ač z Moravy, prostě mi to nechutná, ještě tak ledové a slámové, to jsou mňamky...
4. dub 2008 v 19:14  • Odpověz
ty jo ja asi fakt magorim ci co..nekde sem si polozila sklenicku s vinem a nemuzu ji najit :frowning2: :grinning:...jdu prohledavat bydlenii
4. dub 2008 ve 20:03  • Odpověz
jeje bybky,já si zrovna vínko dávám tady u pc a co to tu čtu :grinning: já miluju bíle suché!!!!! Červéne mi moc nejede,hlavně pak z něho hodně krvácím a dostanu MS dřív :angry: takže bílé to jistí :wink: tak na zdruvie :grinning:
4. dub 2008 ve 20:06  • Odpověz
To sem zas měla kde nakouknout :grinning: mynule mi hlídala tchýně malou takže stáhla lahvinku a já teď jen siním :grinning: jak to tady čtu.
4. dub 2008 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.