• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vínečko bílé, vínečko rudé, já mám rád obě... :-)

(Zamčená)
9. dubna 2008 
skuli ty nadhero jedna kde ses?? :grinning: ses tak zlila ,ze jsi spala do ted to je zivot... :angry:
5. dub 2008 ve 13:51  • Odpověz
autor
Tak půlka hotová :grinning: Přišla jsem se napít :grinning: Džusu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aponchie neboj, manža si zase pustí nějakou střílečku a já si tu dvojku v klidu s vámi dám :grinning:

Co pěstuju? Zatím samé kytičky. Máme část projektované zahrady hotovou... x druhů rododendronů a azalek, kontryhel, japonské sasanky, traviny, čechravy, hosty, hortensie, kopretiny, kalina, rudbeckie, irisy, popelivky, weigilie, mochny, .... mám pokračovat? :grinning: A to vše je čerstvé od loňska, zasazeno v kůře. A než to udělá nějaký na sebe navazující porost, tak v té kůře roste plevel, musí se to vytrhávat. Tak dva, tři roky si trochu máknu, ale pak to bude bez práce a naprostá nádhera... A polovina zahrady ještě není hotová... to až příští rok na jaře... zbývají růže ( těch bude, to se zblázním z té nádhery!) , pár keřů a bylinková zahrádka...

Ale příští víkend je v plánu zahrádka zeleninová, pěstovat taky něco musím, hlavně pro Nelinku :slight_smile:
5. dub 2008 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz
makej makej!!ja mam pul zahrady okrasne pul zeleninove a zjistuju,ze se mi rozrusta ta zeleninova pac mamka pokazde najde nejake nove druhy a da mi to a pak prijede v lete kontrolovat jak to roste takze tak :grinning: ale hrozne rada to delam me to na zahrade silene uklidnuje a musim tam bejt sama..jen jednou sem mela zachvat silenstvi a zasadila sem brambory jen tak na zkousku co to udela a z 5brambor asi 2!jako fakt to nechapu,chtela sem dedovi udelat eradost,ze jeho odruda je paradni a dopadlo to takhle..jeste abych zasadila cibuli opacnym koncem a jdu se povesit :grinning:ta zahrada je stara a musi se pomalu obnovit a ja to delam sama vsecko bez pomoci takze to vazne ,zatim jen rybize ,kere,prorezavani stromu,pleveleni travnik a tak ale aspon neco.ruze sem nasadila zlute,cervene velkokvete a jahody nove no proste takovej amater to ty mas projektovanou zahradu to musi bejt nadhera :dizzy_face:
5. dub 2008 ve 14:37  • Odpověz
autor
Hotovo :slight_smile: No tak to máš určo taky krásnou zahrádku Aponchie :slight_smile: Ono to víc těší, když si to člověk všechno sám zasadí... Já kdybych do toho zahradnictví trochu nefušovala a neměla v tom známé, tak do toho projektu třeba taky nejdu. Ale takhle jsem se na tom i podílela, což bylo moc fajne... :wink:
Jinak my loni taky nasázeli brambory a docela dost řádků a udělalo se jich taky jen sem tam nějaký... hrůza :grinning: No pak jsme zjistili, že jsme je zasázeli pod ořechem a prý je všeobecně známo, že pod ořechem nic neroste :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak neměla jsi to taky pod ořechem? :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2008 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz
neeee ja na zahradce namam orech nastesti,ale puda je skvela mam rozbor a rostlo by tam cokoliv takze nase chyba :grinning: vis jak az budu mit dum a u neho zahradku tak to bude o necem jinem nez v zahr.kolonii tak zase musis dodrzet urcite predepsane veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale i tak aspon je kam vypadnout z toho hnusneho bytu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. dub 2008 v 16:46  • Odpověz
autor
to je jasné, já bych bez zahrádky zdechla :slight_smile:
5. dub 2008 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz
mam Templarske sklepy Cejkovice Modry Portugal pozdni sber suche :grinning:
5. dub 2008 v 17:40  • Odpověz
andy toz kde si????doufam ,ze mas to ruzove :grinning:
5. dub 2008 v 17:43  • Odpověz
autor
ještě nemám nic, pařit začnu až v osm :grinning:
5. dub 2008 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz
andreo sakra kde siiiii????ja piju prvni decku a moc mi chutna dneska
5. dub 2008 v 17:49  • Odpověz
autor
a já jsem vzduch jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2008 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz
jestli ty jses vzduch tak ja jsem letadlo co ho protina :grinning: co pijes dneska????
5. dub 2008 v 17:55  • Odpověz
beztak nejaky zbytek od pondeli a budes delat ze jsi opila :grinning: krabicove za 14kc :grinning: :grinning:
jdu veceret romanticky s dcerou tu bolonskou a ty ju dej varit at reknes jaka byla :grinning: :grinning:
5. dub 2008 v 17:56  • Odpověz
autor
no člověče ještě zbylo ze včera ten modrý portugal... tak ho asi zlikviduju :grinning:
5. dub 2008 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz
no ale rikala jsi,ze mas flasku na 3dny a denne 2x2deci :grinning: flaska ma 0,75 jak to delas sakra? :grinning:
5. dub 2008 v 18:02  • Odpověz
autor
tož jsem tu řekla asi nějakou blbost... a nebo to nechápu :grinning: ale včera jsem dala 3x2 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2008 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz
Aponchie, Temláři jsou dobří :grinning: Já jsem si nalila zbytek od včera, teda ještě je tam slza, manža si dal se mnou jen jednu sklenku :slight_smile: Prý jsem papírově alkoholička, neboť jen ta si otevře láhev sama :sunglasses: Tak jsem říkala, že jsem na sebe pyšná, že si umím otevřít láhev sama :sweat_smile: i když ono je to spíš dobrou vývrtkou, jsem zamlada vůůůbec netušila, jak je v domácnosti důležitá :grinning:

Tak na zdraví :slight_smile: Jdu na MMB číhat na krosnu na dítě :sunglasses:
5. dub 2008 v 18:24  • Odpověz
kri, tak to se hlásím taky mezi alkoholičky :grinning: :grinning: :grinning: Když mám chuť, tak si dám i sama - společnost nepotřebuju :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2008 v 18:33  • Odpověz
aponchie myslis mne tak jsem tuu a to ruzovy mne fakt moc chutnalo ale mam doma jen vajecny asi si dam mam chutttt :grinning: :grinning:
5. dub 2008 v 18:35  • Odpověz
tak kde jsi pekne se nahanimeee cooooo :grinning: :grinning: a jakto ze pijes be ze mneeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2008 v 18:36  • Odpověz
no sem tady ,ale ladim formu :grinning: kolem 19,30az 20zacina priprav se :grinning: ja mam unikatni orvirak na lahve to jen nasadis zavres otevres korek ven :grinning: ale zacalo me bolet v krku takze si dam jeste Jox predtim..to bude mnamka..hele tak jestli jsou alkaci ti co si sami otevrou lahev tak to je polovina francouzu spanelu italu o australii nemluvim :grinning: a s kym mam pit kdyz sem sama doma ze
5. dub 2008 v 18:54  • Odpověz
autor
Tak jsem tu, ta lahev portugala není zase tak zázračná. Byla tam poslední sklenka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže budu muset asi otevřít další lahev, ale mám tu nějaké no name vína, tak jsem zvědavá co z toho bude. :sweat_smile: Ale stejně víc jak na tři krát dvě decky dneska zase nejdu :grinning: Je to až až :sweat_smile:
5. dub 2008 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz
takze za chvili to zacina tyy jooo :grinning: :grinning: nachystat piti a vylestit sklenickyyy :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2008 v 19:19  • Odpověz
andrej a mas teda neco nebo budes susit? :grinning:
5. dub 2008 v 19:20  • Odpověz
no mam ten vajecnak no holt vinecko nemamm musite mne poslat po konikoviiii at drzim notu s tebouuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2008 v 19:24  • Odpověz
andy tak si posli anetku mam tady jeste nacate to bile :grinning:
5. dub 2008 v 19:25  • Odpověz
jo ze byyyyy :grinning: :grinning: ja si domyslimmm nooo :grinning: :grinning:
5. dub 2008 v 19:28  • Odpověz
nenenene posli anetku nebo si dobehni sama ja tam mam tak tri deci toho to ti bude stacit :grinning:
5. dub 2008 v 19:30  • Odpověz
teda ja asi na tebe prijdu my se zdaaaa :grinning: :grinning:
5. dub 2008 v 19:34  • Odpověz
fakt klidne si ju posli :grinning: aspon bude sranda dneska :grinning: jdu cist pohadku a za chvilku startujeme :grinning:
5. dub 2008 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.