• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Tak taky ani nožka, asi mi to oplácíte za to, že jsem na vás zase já nejukla přes den,co? :confounded:

Ba ne, vy jste určo zaneprázněné manžílkama a tokáte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zatímco já mám doma maroda :sweat_smile:
21. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
ahoj, nakukuju co tady noveho, cely den jsem byla v tahu..
Aann - jak je po transferu?
21. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
já netokam mám dépu,že mě nefungujou vejcovody
21. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
kathy ty si děláš z manži palacha? a jak mu to sluší zapálený svíčky v uších? to jsem nikda nezkoušela ,zní mi to dost hrozně
21. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
ahoj Len!
kathy - a to neprohori uplne? :confused:
21. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
co blbnes Len?jak vis, ze nefungujou? cococ?
21. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj Len, můj chlap s tím má moc dobrý zkušenosti,prý se to má jednou za čas udělat, kvůli dutinám, zalehlým uším, hučení v uších atd.
Já to zkoušela jenom jednou a bylo to příjemný a myslím si, že jsem pak líp slyšela :grinning:
21. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
vid mur až do mozku,no nebo vlasy ..ježiš já bych to asi nedala ,mám ušní sprey ,audi sprey a když jsem si na něm přečetla kdy se to nesmí používat tak to tu stejně leží a peněz jak za kozu za něj ..
21. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
ted slysim, jak dorazil manza, tak se tady neohreju, vynahradim s to v patek, snad. Chybite mi uz holky :dizzy_face:
Jinak Aann - budes i potom chodit do prace? myslim, kdyz ti prokazi tehu nebo si ted jen kratis ten cas?
21. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
jasně já to mám potvrzený že jsou nefunkční ,myslíš že jsem si to vycucla z nosu? zase byla debata o mimi kvůli ordinačce ,jak tam bylo miminko ,největší dar života be ble ble..
21. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
hm,,, tak ja mizim :frowning2: :unamused: dobrou noc vsem!
21. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
tobě taky koško kartoško
21. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
Vypadá to jako kornoutek z vosku, na který nastrčíš takový kolečko(vypadá to jako podtácek na pivo), který brání, aby se ti náhodou kousek žhavýho nedostal na ucho. Musíš u toho v klidu ležet na boku a někdo ti kontroluje, jak daleko od toho "podtácku" to hoří, no a když se to k tomu blíží, tak to vyndáš a hodíš do vody :wink:
21. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
a co je v tom uchu pak?jako ti z něj vyteče maz nebo jako proč to děláte?
21. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
No on ti ten maz z ucha vytáhneten teplý vzduch a hromadí se to v tom zbytku toho kornoutku, který neshoří, který máš v uchu.
Já jsem taky protestovala, kdyyž mi je chtěl poprvé dát. Vůbec jsem tomu nedůvěřovala :sweat_smile:
A ani bych si to asi nemusela pravidelně dávat, jednou za dva roky možná. Ale můj manža tomu věří a znáš to, víra tvá tě uzdraví, tak hlavně ať už nedělá chcípáčka :wink:
21. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
jasně narvy mu tam pořádnej kornout jak z pouti a at už je hlavně použitelnej :wink:
21. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
No právě, je to s ním horší než s dítětem. Ditě bych donutila ležet v posteli a poit se. Polykat tapletky na kašel, napařovat dutiny,....Ale můj chlap by asi potřeboval zfackovat a přivázat k tý posteli-hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
já tomu mýmu včera trhala uši ,teda chlupy a střihala mašinkou a nějak mi to ujelo ksindl a má4plešky a fakt nechtěně :wink: a jinak dost na plešku ..to taky nechtěně ,jak řikam ten nástavec nějak ujel
21. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
To já bych chlapa neostříhala, jedině dohola :grinning:
21. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
mašinkou bys to dala ,to dá každej ,ale jak jsem naposled střihala psa ,tak jsem to tam blbě nasadila a odsral to manžel ..jak jsem zatlačila na mašinku tak to popojelo a šup 1pleška a tak postupně byly 4 ,ještě že v práci nosí baret..
21. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
To má výhodu, ale neboj, ono mu to doroste :wink:
21. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
no musí a když má chlupatý uši tak mu říkam čudo judo ..jako z tý ruský pohádky jak měl chlupatý ty uši ,víte co myslim? ,,krásná varvara,,
21. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
Len, jdu do peří, zítra máme v práci odpo poradu, tak se na to musím dobře vyspat, páč tam budu až do cca 18-19h. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
21. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jo něco takovýho si matně pamatuju :slight_smile:
Tak dobrou a hezký sny :dizzy_face:
21. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
chuděrko kathynko tak se moc neudři a kdyby něco pískni sestry tam dojedou a zmydlíme to tam..
21. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
Len, dík, určo písnu, není to dřina fyzická, ale znáš to, poslouchat některý žvásty a dělat, že tě to zajímá je dřina psychická :sweat_smile: Ale já to zvládnu, sedím vždycky tak, že na mě není moc vidět :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz
právě sirky do očí papa
21. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
Ahoj všichni ....
Tak k tomu GIFT,podle mě je to koza ,že se vůbec ptá ,má tam článek jako prase a dost dobře vysvětlený.
No tak je asi tak vše k tomuto tématu.Dnes bude na Flóře maras..budou tam vyšuměné hvezdy a my budeme dělat oficiální otvíračku :stuck_out_tongue_closed_eyes: se picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já už chci někde na Karibik :grinning:
22. dub 2009 v 08:16  • Odpověz
ahoj blondfan ...tak zírej na hvězdy a hned podávej info ,kde komu vylezla koza a tak.. :grinning: jinak zdravím všechny moje pracující miláčky zde
22. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahoj holky!
Fan, to může být sranda pozorovat na vlastní kukadla ty rádoby hogofogo celebrity :grinning:
22. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.