• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tak já se pustím do štrůdlu na slano, páč večer teda odpolko jedeme k našim a bude tam celá sešlost, tak jsems e nabídla mamině, že trochu helfnu... :confounded: budou tam naši, logicky :grinning:, bratr, jeho rodinka včetně tchýně a tchána a švagrový a my s naší tchýní a tchánem. to bude maso. tak hodím zítra referát, jak to dopadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
no to hoď ten bude dlouhej :wink:
25. dub 2009 v 16:30  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska byl takovej divnej den :unamused: Moc jsem toho nenaspala a do toho nás vytopila sousedka :angry: Katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem nasr..á, vytočená, nejradši bych jí nakopala do prdele. Vyjela jí hadice od pračky z vany a ani se neráčila nám to oznámit, až když jsme na ní klepali, jako co se děje.
Sežrala jsem celýho velikonočního zajíce
25. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
kathy ahoj to se ti nedivim ,že seš vytočená ,kolik těch zajíců máš prosimtě ..? aan mám zřízený ruce jak blázen,už mi to i hnisá ,no jo no střihej keře bez rukavic že ?! blbka hadr..tady se pečou štrudlíky na více způsobů mnamy dala bych od každého kousek ..tak pa
25. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
já jsem měla taky prima den,přijela kámoška,která se vysrala na manžela,protože si našla frajera a po roce frajera kopla do prdele tak jsem poslouchala její story....asi za 3 hod přijel kluk,kterýho jsem měla v práci(jako zaměstnance) ten se má za necelý 2 měsíce ženit a ejhle našel si fajerku... :wink: Takže jsem byla za psychologickou poradnu :fearful:
25. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
jé aan to jsem nevěděla že ty makáš doma a máš vedlejšák ,jen jestli řádně odvádíš daně :confused: ,to musí být príma takhle psycho o víkendu ,je to těžký někomu radit ,hele mě si zase stěžoval soused na chatě že si jeho žena po 36letech našla frajera a rozvedla se s nim..minulý rok ..a ty story ..hele to nevíš jak se máš tvářit ,chvílema jsem měla pocit ,že jí napálí mě místo manželce ,jak byl v ráži ..tohle si každej musí vyřešit sám,je to hnus ,ale to za tebe nikdo nevyřeší ..měla jsem chut mu říct že je dobrá že s nim vydržela 36let ,když ho tam posloucham o víkendech jak tam chrchlá a nadává ..ale to bych jí měla zaručeně ,tak nic ,připitoměle jsem se tvářila a pozorovala svojí motyčku a nakonec to ukončil tim že mávl rukou a odešel,hm tak jsem raději odešla pracovat dál.. :wink:
26. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
to gesto hovořilo za vše ,,jste všechny stejný ,, :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
já nejsem člověk kterej s někym bude ze setrvačnosti ..až mě ten vztah začne deptat a užírat ropky života odejdu ,kdybych měla chcípnout pod mostem sama ,ale v klidu ..
26. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
Len-viděla bych to taky tak-no vlastně taky jsem to udělala :wink:
26. dub 2009 v 15:37  • Odpověz
aan já též a už dvakrát takže se manža musí snažit ..ví to o mě ..že nebudu z nějakým pakem jen ze zvyku .. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2009 v 18:53  • Odpověz
jinak jsme se tedka vrátili z chaty a jako tomu říkam víkendy já jsem hotová !!!!!!!!!
26. dub 2009 v 18:53  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme dneska byli celý den na výletě :wink: Mám ušoupaný nožičky!
26. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
A z toho včerejšího nasrání mě naskočil opar :stuck_out_tongue_closed_eyes: To mám za to, že se rozčiluju :sweat_smile:
26. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
Sezobla jsem poslední tabletu antiko a za chvíli rozjíždím píchando grando :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
Pa a hezký večer :wink:
26. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
ahooj
Len tak už je vše hotovo?
Kath-ty ses rozčílila,že máš opárek :wink:
26. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
aan cože? zdaleka neni hotovo ,ted dělam na příjezdové cestě ..každej má kousek střihala jsem 10smrků,páč větve až do plotu a jak se tam má uklízet ..v životě jsem nebyla tak opíchaná jak za tyhle 2dny..kathy bájo budeš konečně píchat ,holky nejsme my takový maličký masochistky ? těšit se na injekce ,fuj tajbl
26. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
kathy s tim oparem to je opruz teda ..a od toho hnusa souseda slyšim samou chválu ,jak tam furt lezu po kolenou a něco dělam a nebo zase s nůžkama..řikam manžovi ,no jsem normální? doma bordel jak v cikánským voze a já se tu ničim jako vůl..to je tohle nějakej víkend?ale for je v tom ,že mě to baví ,takže jsem fakt asi masochista..
26. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
kathy a jak si oslavila poslední tabletu ? nějaký šampíko nebo pěknej sexík :grinning: ,tovíš pak už si dlouho nevrzneš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
tak mizim páček zítra shledáček,pac a pusu všem ..
26. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
ahoj devcatka moje, zdravim vas po dlouhe dobe, ac nejsem na netu, myslim na Vas. Mam za sebou docela fujtajblovy tyden, jeden den jsem byla tak nervozni, ze to bylo na odvoz k Musilce...ale uz je nastesti lip. porad makam, v tomto tydnu si jdu pro injekce a pro rozpis, tak uz brzo zacinam - cca 2-3 nedele. V tomto tydnu to se mnou nebude jine, tak omluvte Acka, dostavim se az v kvetnu, jedeme k rodince.
Kathy - jinak gratuluju k posledni tabletce!
Aann - co ty holka?
Len - nechces si najit praci nekde v zahradnictvi? uz ses celkem zbehl co tady ctu..
Ipus - ty za chvili rodi, to je des jak to bezi..
Co Fan a Tuli? Tuli nema nejak naladu..a Fan?
tak se loucim, hezke sny vsem a uzijte si hezky carodejnice a polibek na 1.Maje :dizzy_face: no a doufam, ze se tady zase sejdeme vsechny a zadna nebude upalena :grinning:
26. dub 2009 ve 22:57  • Odpověz
autor
Dobrý den všem,já těd trpím jak pes s alergií ,mám nos jak alkoholík a oči už skoro nemám jak furt tečou.
Jaro mi letos dává zabrat. Tak si aspoň dnes užiju 12tku ve smrkacím stylu.
Tak se holky mějste krásně a pěkný den
27. dub 2009 v 06:51  • Odpověz
Ahoj holky,
přišla jsem na vás juknout jestli jste nějak pokročily? Jak to u vás vypadá?
Já už jste 14 dní v nemocnici a budu až do porodu kvůli placentě,takže nic moc,ale nezbývá než vydržet.
27. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
ahoj tetes zrovna jsem na tebe myslela o víkendu že aspon o ipusce víme co se děje ,tak jsui hodnýá žes zaběhla ,no holka zlatá v nemocnici jo? aspon jsi pod kontrolou ,placenta je mrcha ..a už víš co to bude?jinak blondfan ani mi nemluv o alergii ,já trplim hůř jak zvíře ,nad chatou lány řepky umíram a na oči nevidim a z nosu kouhoutek ..vim přesně o čem píšeš ..jinak mur je teda skoupá na slovo ,tady to teda žije ..
27. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
tetes nikdo novej těhotnej ze starý gardy ,jinak jsou tu asi 2těhu ,alůe ty sem jen zaběhly říct výsledek :wink:
27. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
holky neni to začarovaný jen tady ,i v artu co chodí nové holky tak nic ,půl roku snad ..
27. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky!
Teda Tetes, ta nemocnice je mrzutá,ale hlavně že na vás dají pozor a budeš ty i mimča v pořádku :wink: Nemá cenu nic zbytečně riskovat.
27. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
Len, já bych taky potřebovala přesadit rajčata a tak, tak kdyby se ti chtělo, můžeš ke mně skáknout :grinning: Dík :wink:
27. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
ahoj kathy tak co kočko kdy startuješ injekci?
27. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
kathy můžu ti je zastřihnout leda :grinning:
27. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.