• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Fan, letos jsou ty pyly nějaký katastrofální, manželovo nastydnutí přešlo v alergii, vypadá strašně a je na zabití :sweat_smile:
27. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
kathy já si taky zprvu myslela že jsem nemocná ono to pyluje letos nějak brzy
27. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
jinak třešen odkvetla pod čim se budem cucat to nevim :rolling_eyes:
27. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
Len, nevím, kdy budu píchat první, čekám až dorazí mrcha - počítám s ní tak ve středu. Ale znáš to, člověk nikdy pořádně neví, kdy dorazí :grinning:
První injekce nás možná zastihne při cestě na ty kola, ale manža už je prý profík a zvládne to i někde na odpočívadle :grinning:
27. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
Taky jsém včera okukovala ty třešně a po květech už ani památky. No a já mám ještě ten opar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
ono je to únavný kathy člověk je tak zesláblej hnus fialovej ,já včera sedim na lavičce ,mnu si oči který svěděly jak prase ,řikám si já cejtim řepku ,koukám a taky jo ..takže ta než odkvete tak jsem hotovej člověk ..a vadí mi i keře hodně,lae manža to necítí ,od tý doby co mám astma tak mám vyvinutej čmuch až extrémně...
27. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
kathy tak líbačka přes igelit co? sem ti to vymyslela a je to hygienický :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
a kam jedete kolmo?ježiš to by byla pro mě dovolená za trest ,zlatá zahrada a ohnutý záda
27. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
ještě ten soused kdyby tam tak nechrchlal nechutně a na psa ,,filipku ,tak krátce , :grinning: pojd se pochovat a pes má záchvat jak vrčí a štěká ,už se tomu s manžou smějem ..
27. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
Jedeme někam na Sázavu. S těma kolama ještě uvidíme podle předpovědi, nemá být nic moc počasí. Jedeme tam už ve čtvrtek na čarodějnice :wink:
27. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
Jdu zase chvilku makat :wink: Pa
27. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
kathy vy jste hrozný sportovci ty jo ,já bych na tom kole zdechla po 6km..to už je rok co jsem na tom neseděla ,taky jsme dělali výlety tak kolem 20km ,ale jak byl kopeček ,tak jsem zmírala ..
27. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
u nás kola opravuje manža anebo to dá do servisu ,mě ani nějak moc kolo nezajímá,v létě vyženu z něj pavouky a jede se ..
27. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
leni:čekáme holčičku a chlapečka. V nemocnici budu až do porodu,který bude 100% císařem. Riskovat určitě smysl nemá, páč prý kdyby došlo k masivnímu krvácení,což se stát může, tak do 6-ti minut vykrvácím a nezachrání ani děti ani mě,takže není radno si zahrávat.
Omlouvám se za tak debilní dotaz,ale už jste všechny šly na další IVF a nevyšlo, nebo na něco čekáte a teprve se chystáte?
27. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
naše sousedka je černá jak morgoša ..maká s tim svym na polích ,to byl taky můj nápadník ,když jsem si představila ty lány ,tak jsem ho nechtěla .. :grinning: a já teda holky žádná sláva ,ne že bych se cíleně smažila ale nic ..manžel má hnědou hubu a plešku :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
nazdár tetes je to se máte páreček :wink: ,hele nikomu ivf nevyšlo takže se čeká na další pokusy a já na KET
27. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
vlastně aan ta čeká na // ta je po ET
27. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
to jo císaře zvládneš taky bych neriskovala .. :wink: ale to si teda ještě poležíš sakryš v tý nemocnici
27. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
máš tam nějaký kámošky co tam s tebou budou na dýl? neumim si to představit
27. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
Né,díky bohu jsem na pokoji sama. Ta nemocnice je celá nová,je to tu moc hezký a když jsem tu sama,tak můžu mít návštěvy i v netradičních hodinách a navíc je tu za poploatek i možnost,že tu může manžel spát,takže tu každý pátek spí. Dá se to přežít, to víš,že je to někdy na palici,ale nedá se nic dělat. No,já bych ani přes tu placentu normálně rodit nemohla,ale to neva,není to důležité.Jinak se stejnou diagnozou je nás tu 8,akorát já mám to čekání nejdelší,páč s dvojkama je to ještě rizikovější. A stejně je to zvláštní,páč s kým jsem mluvila,tak jsme všechny po IVF,tak nevím jestli to má nějakou souvislot,ale asi ne.
Hele, takže u tebe se uskutečnilo to jedno IVF a to nevyšlo a čekáš na KET a ten proběhne kdy? To je mi líto,že se vám to takhle táhne, já jsem si na vás vzpoměla, tak jsem zabrousiloa na snažilky,ale spíš jsem čekala,že už tu nebude nebo vám budou svítit týdny :frowning2: , tak to je k naštvání,ale věřím, že se určitě taky dočkáte a nic není ztraceno i když je ten boj asi někdy hodně těžký...Držím palce.
27. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
tetes ve čtvrtek jdu na kontrolu po mrše :rolling_eyes: a pak se chci domluvit na KET..jo IVF tentokrát došlo do konce a nic ..
27. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
nejdou mi z práce odesílat zprávy :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
jéééééé už jo
27. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
Takže znova
Len-to máš rozsekaný pazoury,viď a jak to štípe?
Mur-to byla rychlá a věcná návštěva
Tetes-to je krásný chlapeček a holčička.Všechno dopadne Ok jestli se tam nezblázníš :frowning2:
27. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
nazdáááár
27. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
našla bych si taky jiný sport než kolo.Já bych mohla jet s váme a pořád bych ho tlačila vedle sebe a z toho kopce bych to teda sjela :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
aan to bysme toho probraly spolu já bych tlačila s tebou a manža by na nás někde počkal on už je zvyklej :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
ahoj tetes, tak to máš teď před sebou 3 měsíce v nemocnici, ty brďo, mě stačil týden... ale jestli bude vše pro vás ok, tak se to dá přežít, jen bych musela mít na pokoji knihovnu :wink: :wink: držím ti moc palce, ať ti to uteče jako voda! :wink:
27. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
Co nového děvčata? :wink:
27. dub 2009 v 15:53  • Odpověz
Ann, kdy se chystáš testit :sweat_smile: ?Jsem napnutá jak kšandy :dizzy_face:
27. dub 2009 v 15:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.