• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Dneska jsem si koupila jahody a udělala jsem si je se zakysanou smetanou - to byla bašta :grinning: Ještě půlka zbyla, určo neodolám a brzy sežeru i ten zbytek :sweat_smile:
27. dub 2009 v 15:56  • Odpověz
Jinak se na ty kola těším i kvůli tomu, že manža konečně pochopil, že podstoupit IVF není nic potupnýho a řekl to pár jeho znamým. A byl rád, že jim to řekl a že se nemusíme pořád na něco vymlouvat.
27. dub 2009 v 15:58  • Odpověz
Mur, hezky si ty čarodějky užijte :wink:
27. dub 2009 v 15:59  • Odpověz
Jdu si nahřát čumák na balkón :wink:
Tak až se vrátím, ať tu jste :grinning:
27. dub 2009 v 16:10  • Odpověz
chichi asi pojedem na chatu pro sekačku a posekat druhou chatu když se bude dávat realitce ..jé jahody mnamy mnamy ..jo chápu kathy my to taky řekli všem na plnou hubu ..kdo to nejhůře nesl ,tak asi tety a brácha ,je to divné ,ale on sám je divnej
27. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
Len, mě je právě strašně blbý mlžit před ostatními. Moje kámošky to vědí, naše rodiny taky a manža se bál reakce kamarádu. Jaký bylo pro něj překvápko, když to vzali v pohodě a jeden dokonce od něj tahal rozumy, protože se jim taky nedaří a jdou teprve na 1.náštěvu CARu :sweat_smile:
27. dub 2009 v 16:15  • Odpověz
Můj brácha to teda taky neví, ale on má teď svých starostí dost, dělá si dálkově bakaláře a mám pocit, že svět kolem sebe nvnímá :grinning:
27. dub 2009 v 16:16  • Odpověz
ahoj
Kath-dneska mi psali asi 4 lidi kdy budu testit.Abych pravdu řekla jak se to blíží tak se mi do toho vůbec nechce.Asi trošičku bobky... :wink: Měla bych v sobotu po 14-ti dnech.Šla jsem kolem lékárny a měla jsem v plánu,že si koupím testíky,ale pěkně rychle jsem jí prošla
27. dub 2009 v 17:12  • Odpověz
Ann, jasný, pěkně odoláváš :wink: Já už jenom vidím, jak se budu snažit na těch kolech zase někde připojit na net, abych viděla, jak jsi dopadla :grinning: Jsem zvědavka :sweat_smile:
27. dub 2009 v 18:50  • Odpověz
Jinak manžova alergická rýma už je trochu lepší, konečně jsem do něj dostala Zyrtec. On je strašnej, nechce skoro žádný léky, že si prý se vším poradí tělo. No klasika, chlap, asi má strach, abych ho neotrávila :grinning:
27. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
kath-manžovi tečou nudle a tobě nervy,viď?
Mám dilema jestli mám testit ve středu nebo v sobotu a vůbec nevim proč jsem si zrovna vybrala tyhle dny. :confused: Asi jsem už úplně zmagořila :wink:
27. dub 2009 v 19:27  • Odpověz
Ann, prostě jeden den vstaneš a řekneš si, že dneska by to šlo a bude :dizzy_face:
27. dub 2009 v 19:29  • Odpověz
no to právě nevim.Takhle jsem to udělala už 2 krát.Teď bych to nedělala vůbec
27. dub 2009 v 19:31  • Odpověz
No jestli cítíš netestit, tak netesti a nech to koňovi :grinning: My to tady vydržíme :sweat_smile:
27. dub 2009 v 19:33  • Odpověz
no rozhodně to musíte vydržet do neděle :wink:
27. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
Ann, tak to budu v klidu už doma na netu, vracíme se v sobotu večer :grinning:
27. dub 2009 v 19:35  • Odpověz
tak vidíš,pojedeš aspoň rychleji na kole :wink: Co si nafasovala za injekce?
27. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
Gonal + luveris, pak proti popraskání vajec orgolutran , no a pak pregnyl
27. dub 2009 v 19:42  • Odpověz
a gonal ti dali teď na ten pokus nebo si ho měla už předtím
27. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
Předtím jsem měla Synarel spray + gonal+orgolutran + ovitrele
27. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
A teď říkala, že zkusíme gonal s tím luverisem, luveris je 75j - LH hormonu a zvyšuje prý učinek FSH (gonalu) , takhle mi to vysvětlila :dizzy_face:
27. dub 2009 v 19:47  • Odpověz
A pak změnila ten Ovitrevile za Pregnyl, že jestli není problém, aby mi ho někdo píchnul.
27. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
to ti řekla moc hezky... :sweat_smile: úplně jsem tomu porozumněla :grinning: Tak vědi co dělaj.A co ta genetika?
27. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
No zase je necháme - ta embrya - otestovat, snad jich bude tentokrát víc a snad budou zdravá :dizzy_face:
27. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
Jsem zvědavá, jak budu reagovat po tý antiko, snad to bude ok a budu mile překvapená :sweat_smile: :dizzy_face:
27. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
Stačí 5.Podívej se na mě...A teď to bude ok.Dr z laborky mi řikal,že pokaždý má chlap jiný sperma
27. dub 2009 v 19:53  • Odpověz
Snad jo, víš co je nejhorší, že těch špatných spermoňů je maximálně 20% a ten embryolog se trefí zrovna na ty špatný :angry: Snad bude mít příště lepší, šťastnější ruku :grinning:
27. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
musim jít zalejt zahradu.včera jsem se na to vyprdla a dnes ta flóra má úpal
27. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
Tak pa, já jdu k telce :wink:
27. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
čauvejs,tak jsem z 5 stavěla jsem zídku z kamení pro změnu ,zas mám ušoupaný pařátky ..tak čtu aan odkládá testing ,dokud neni mrcha tak je to dobrý ..bud v klidu a vydrž prtka vydrž!m,y si počekáme neboj se nic .. :grinning: kathy to mě povídej s těma spermoněma ,poprvý manžel dobrý spg a podruhý když to bylo nutný po OPU tak velmi špatné ,prý ochrnuté ..mě poser ..
27. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.