• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
nelíbejte se s cizejma ..aan a ty už startuj testy..
1. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Hele co si stěžuješ na věk!!!! budeš mít právě baby a to tě omladí-půjdeš z dobou :confused:
1. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
chtěla jsem určitě napsat s dobou
1. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
Len-ten kontryhel ti psat nebudu,protože tady jenom píšou,že se pije hlavně v období klimakteria :sweat_smile:
1. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Aann jo nechám si to říct to bych nevydržela :wink: takovou dobu :wink: Jinak Len kontryhel doporučuju,pila jsem ho tak 4měsíce každej den 2 litry za den je to hodně ale měla jsem to doporučený že je to dobrý na pročištění pipky a říkaj že je to dobrý na uchycení.I když to na balení nepíšou a když se dozvíš že jsi těhu ihned přestat užívat může to vést k potratu :frowning2: já to přestala užívat při stimulce.
1. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
H 60-a kdy ti řeknou co se uhnízdilo?? :wink:
1. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz
panejo 2litry kontryhelu by mě dočista zabilo .. :confused: takovej hnus
1. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
myslim ,že bych si hlavně pročistila žaludek,bléé :pensive:
1. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
Tak vy moje Růženky co tady tak trpíme....
Dneska v horoskopu jsem měla napsaný,že budu mít šťastný páteční večer.Tak jsem si udělala ten testík a jsou tam
1. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
no NE kecej ty vole aan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
já mám z tebe husičku i na pipce !!!!!!!!!!!!!!!!!
1. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
a co manža a co dojmy? kdy jdeš na krev ,rychle mi to všechno řekni
1. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
potichounku gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
mám z tebe velikánskou radost holka moje a to ses tak dřela v práci a stejně tam jsou ,tak jsi dostala nějaký zubatý,že se tě tak držely..
1. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
že už by se konečně ta příroda trochu umoudřila ? tak ještě mur ta taky bojuje dlouho... a ostatní též ,to jen já a kathy jsme tak nějak začátečníci a i to mě teda sere
1. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
jdu to dočíst.Teď jsem měla asi 20 telefonu
1. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem myslela že na mě prdíš
1. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
další telefon od ségry sorry.
Tak jsem čekala až celá rodina zmizí,protože jsem si teda přečetla ten horoskop tak jsem se rozhodla,že test udělám dneska.Srdce mi bušilo jak svině a vyrazila jsem na wc ikdyž se mi moc nechtělo.Pochcala jsem mamatest (ten citlivější si nechám na zítřek ráno) okýnko jsem měla otočený od sebe,abych na něj neviděla.Všechno jsem vykonala čumim na okýnko a nic.Během půl minuty čáry tlustý jako sviňa.Nechtěla jsem to nikomu sdělit,ale samozřejmě jsem to nevydržela.Tak jsem napsala sms,,Taťko máme tam teda ty // " během sekundy telefon a řikal mi,že pláče :cry:
1. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
malinkej ty volís to je jasný že řve ,kdo by neřval ..
1. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
no vidíš a žádný mlhy na blatech pěkný koleje..tak to má být..kdy jdeš na krev?
1. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
no a večer jsi cikala a jsou tam ,mě to bylo jasný čoveče asi tak 7den u tebe ,byla jsi tak nějak děsně v poho ..
1. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
Teď jsem zvědavá na krev na HCG.A pak ty 3 neděle to bude zase hrůza.A ještě větší hrůza doma
1. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
udělala jsi mě radost že jsi testla už dneska že nemusim čekat zítra do večera až přijedu ..
1. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
aan ted už jen ty lepší hrůzy ..no tak se raduj..on neni manža doma?
1. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
Já jsem ti řikala,že tenhle pokus je úplně jinej.I ten utroš jsem žrala a zaváděla jenom večer.Já jsem si prostě naordinovala něco jinýho než předtím
1. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
a hlavně sis naordinovala jinou psychiku ..bylas děsně v klidu od začátku
1. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Neni...to je dobře :confused:
A co ty všechno hotovo?A na jaký jste byly na tý prodávající?
1. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
v klidu jsem byla.Největší nervy jsem měla,když mi řekli,že mám 5 vajuch a to volání druhý den-to bylo z toho nejhorší
1. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
ne na tý nový ,ale furt přehánky prd se dělalo ,akorát v chatě nalitej kýbl bahna a vody nateklo tam větracim otvorem ve špajzu..a dávali jsme do kupy kamna ,ale to nebude ani za 100let s vladísem je to hrůza ..soused opruz řekl že jsme tro koupili špatně ,už jsem měla vzteka..dokupujem to po částech ,vůbec nevim jak to dáme dohromady ty roury ,chci to atypicky a nebude to prdel ..jinak by zasahovaly hodně do místnosti a já je chjci do výklenku u komínu
1. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
no hlavně že se povedlo ..tak postupně se necháme zbouchnout všechny ..a třeba ted navnadíš blondfan a i tuli
1. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.