• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tak mizim ,jdu něco udělat k večeři..
1. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
tak si užij pocit vítězství ....kurna hned bych si došla na krev
1. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
Ty si počkej na svojí.Bude to za chvíli :wink:
Tak si koupíte kratší roury,ne?A nechcete zavolat radši kamnaře?
1. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
hele je to nakoupený a děj se vůle boží ..
1. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
kdybych to tušila že pro něj je vše problém tak si to nechám nandat od profíka..je to fakt o nervy ..nekecam ..tmel mu tekl po zdi ,vše mu musim radit ,ale tak logicky k tomu dospěju já to taky neumim přeci ..ach jo ,kdy mi se ohřejem ,pak tam můžem teprve spát
1. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
Měla bys tam jezdit sama nebo se ještě rozvedete....
1. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
aan snad to dobře dopadne ,on je jinak zlatej ,ale na nic si neumí zajít víš ..tak já už to dělam tak ,že se tajnně radim a pak mu prostě poradim..jak opravit fasádu a tak .. :wink:
1. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
tak to seš dobrá.a neni lepší si to udělat sama a nebudeš se rozčilovat
1. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
néééééé to radši nedělej.chlapi jsou vychcaný uvidí,že to děláš,zvládáš to a už to budeš dělat pořád.to jsou rady a moje zkušenosti.na baráku jsem jezdila s kolečkem,držela sádroše,malovala atd atd....ale je to k něčemu taky dobrý,protože manža nemůže překousnout,že jsem samostatnej jedinec :wink:
1. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
já jsem něco podobného jak ty ,akorát se mu snažim zatim jen radit ,abych to nemusela dělat vše sama... :grinning: :grinning: :grinning: ,jako dřív ..kdy jsem si malovala ,stěhovala ,natírala ,stavěla .už to tak nechci ,mám z toho záda v hajzlu..tak at se taky snaží někdo jinej ..ale vidim ,že mi rozumíš o čem je řeč..zítra budu budovat skalku,tak jsem zvědavá co mi z toho vyleze nakonec..
1. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
tak pa dobrou tobě i mimčům posílam hubana
1. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
pa a nerozčiluj se.Když ještě neslyšíš,že seš pořád chytrá tak to ještě jde....Bohužel si ještě víc naběhne,když tu pravdu( bohužel pro něj) mám
Dělej si skalku a na ostatní se vyser...Ale ono to nejde,vid,když to chceš mít pod kontrolou
1. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
dobré ránko všem ,tak jaké bude dneska počasí?boty na balkoně dostaly dvojitou dávku ,dřív shnijou než uschnou
2. kvě 2009 v 07:00  • Odpověz
už nemůžu spát ,jak mě bolí záda ,tak jdu vařit ,abysme mohli brzy vypadnout
2. kvě 2009 v 07:01  • Odpověz
tak co holky jak se vede? hlásím slunečno a pár spálených karbanátků :rolling_eyes:
2. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
doufám že tam na mě na chatě zase nečeká kýbl a hadr..musí se tam vyspravit odvětrání ,bejvalej majitel to myslel dobře ,ale výsledek nic moc :grinning:
2. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
když jsem to včera vytíérala říkala jsem si jaký to musí být hrozný vyplavený barák..bahnem který se maže ,mě stačilo tohle ..ve špajzu a do půl kuchyně,ještě že je tam dlažba
2. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
jak se má naše kathy na kole ..doufám že má sebou hromosvod ..já se bouřky děsně bojim..
2. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
blondfan ta je jistě v pracovnim procesu a tuli organizuje .. :grinning:
2. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
zítra jdu na soutěž krásy .jestli je to pravda že po spáleným se krásní ,tak zítra zvítězim a odejdu s medailí
2. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
tak jsem zařídila realitkáře tak aspon něco ..at to nafotí než to zase zaroste plevelem
2. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
doufám že po tom lijáku to nespadlo ten náš výtvor z kamení ..to byla zatěžkávací zkouška .. :grinning: ,ty jo aan kde jsi ty jo ,vaříš nebo co ..
2. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
takový monology tady od rána mě to děsně baví .. :confounded:
2. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
čau trošiču pozdě
Jsem od 3 zase vzhůru.tragedie odpo proběhne asi spánek.Peču kachnu,dělám domácí kynutý knedlíky to je vrchol všeho!
Fan vydělává ani se nezmínila o adopci a o těch testech a Tuli se učí a šprechtí.
Kath bude namakaná a Mur na nás sere.
2. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět - zdravá, trošku opálená, odpočinutá, ikdyž jsme ponocovali :wink: , taky zmrzlá (už jsem asi na chatky a spacák stará :grinning: )

Jdu vás dočíst :dizzy_face:
2. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz
Ann, tyyyyyyyyyy brďo, super gratulace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jé, já mám radost, že mi ani nevadí, že se to dozvídám s 1-denním zpožděním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz
čauves.no děkuju.a jak probíhá píchando grando :sweat_smile: myslím s injekcema :confused:
2. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
Píchando grando, bylo v pohodě, miláček to zvládnul i po pár pivech :wink: Je to už profík :grinning:
2. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz
No a co ty, vyprávěj, přeháněj :grinning:
Kdy jdeš na krev?
2. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz
No už jsem celou proceduru popsala... :wink:
V pondělí jim tam předvedu ty testy,vezmou mi krev a odpo bych měla vědět HCG
2. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.