• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
zítra vezem chudáka kočičáka na poslední výlet ,zahrabem ho na chatě ..
2. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
zase tady řvu jak debil,no je tohle normální to jsou stavy ..jinak všem přeju hezký večer
2. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
čau,ser na lidi jsou to vemena a udělej si všechno jak chceš ty.A hlavně to stejně obroste.řekni jim,že všechny starý věci by chtěli prostříhat,aby se pak probrali...(kolik jiám je?-těm sousedum)
2. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
takže všechno odsral manža....
2. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
ale ne ..
2. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
sousedi jsou sttarý ,ale vypadaj na tuhej kořínek ,neboj jsem řekla bábě že se mi to tak líbí a že se to aspon omladí ..a ona najednou že to bylo třeba udělat a nejdřív začla slovy,,to jste se tomu keři pomstila ,,pinda zasraná ..ale na druhej chatě je to taky to samý ,všude najdeš idioty co se o tebe staraj
2. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
řvu tady pro tu kočku a přitom jsem jí neměla ráda ,ale vozili jsme jí žrádlo a hlavně když si představim tu smrt ,bych blila ..
2. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
tak mizim holky je se mnou dneska hovno ..těhulko drž se a mě si nevšímej.. :wink:
2. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
jinak ráno jsme dokouipili kus roury a večer další kus takže si myslim ,že už by se to možná dalo zítra dohromady s tim ,že se bude muset v globusu vrátit metrová trubka ..za 500kč ,tak snad nebudou dělat ofuky ..jo u nás nejde nic lehce ..ani koupit zářivka do akvárka to je už 3den jak nad tim bloumá a ryby jsou potmě ..zítra beru zářivku sebou a koupim jí já ..
2. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
aan a víš co ti povim,že jsem blbá s tim psem páč jestli umře ,tak už nevim ..já to tak špatně nesu ..lituju že jsem si ho vzala ,přeci jen musí taky jednou umřít ..
2. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
jinak abyste byly v obraze tak řvu i kvůli rybám ..
2. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
chudák manža ted mi nalil sám od sebe pivsona prej jsem zralá to asi vypadam blbě ..
2. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
tak se mějte hezky holky moje ,mám vás všechny ráda :dizzy_face:
2. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
to se mu vůbec nedivim.já bych ti i nabídla nějaký prášek na palici.
na sousedy ser ty budou vždycky chytrý a jedou si v těch starejch kolejích.To je u nás to samý všechno vědi a všechno by udělali jinak.
A co je psovi.Nemocnej nebo starej?Hele já tě v tomhle nějak moc nepodržim,ale nevim jestli je dobrý,aby ses teď motala kolem nemocnejch zvířat.já vim,že s tim nemůžeš nic dělat,ale máš důležitější věci před sebou :astonished:
Ty kamna jsou pakárna,my když jsme je dělaly s maminou u babičky tak jsme to taky stokrát měnily.

čau a uklidni to :wink:
2. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
aan jsi hodná ,nepotřebuju litovat .znáš mě .. :wink:
2. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
pes je divnej vemem ho zítra na veterinu ,přeci jen je to cizí pes nevim co mu je ..
2. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
nejvíc mě dostal soused kretén ,kterej řekl at tyhle trubky prodáme někomu za pivo a koupíme ty obyčejný ..nás vyšly trubky na 2tis.kretén fakt ..na jeho kydy ,,já vám jenom radim z vlastní zkušennosti ,,začínam být alergická..škoda že nemáme trhače že by mu naškubnul pytel ..
2. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
Holky, jsme z vikendu doma, kufry nevybaleny...ALE AANN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MEGA OBR GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zbytek doctu pozdeji..
brou nocku holky mojea tesim se na Vas, v nedeli zabehnu a vsechno probereme :dizzy_face:
3. kvě 2009 v 00:17  • Odpověz
a co libacka pod tresni? probehla? u nas jenom takovy zobnuti :grinning: :grinning: jako z filmu, ze by se mi podlomily kolena to teda nebylo.. :grinning: :grinning:
tak ja mazu.
papa
3. kvě 2009 v 00:22  • Odpověz
ahoj holky ,mur u nás ani zobnutí... :frowning2: ,navíc třešen odkvetla už před týdnem a včera jsem jí zakrátila o 2metry..za to :grinning:
3. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz
čauves.vypadá,že bude hezky
Leni já tě nelituju,vím jaký jsou lidi vemena.Myslím,že už mám na to věk :wink:.Potřebujou vždycky trošičku poznat,že se takhle nemůžou bavit s každým (no ale pak tě nebudou mít rádi,když si od nich nenecháš srát na palici-to je další věc)
Pak napiš co fauna a hlavně mysly na sebe.Neměl ten pejsek úžeh :pensive:

Mur ahoj díky moc.Žádná líbačka nebyla třešeň odkvetla o týden dřív,ale jestli budu těhule tak silně pochybuju,že bych vysychala... :sweat_smile:
3. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz
Krásné ráno!
My jsme si našli kvetoucí jabloň a byla líbačka :wink:
3. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
ahoj ho,lky pes vypadá dobře ,asi mu bylo jen blbě ,to řvaní mi vydrželo do půlnoci a taky podle toho vypadam...dneska by si ode mě nikdo ani kůrku nevzal ,jo ty sousedský vztahy jsou hnus ,já bych brala chatu na samotě u lesa,páč já se nehodlam z nikym družit ..jkdyž jsme to kupovali tak prej že tam nejezdí,jo a jsou tam furt..no ale řikam ,maj věk ,třeba se umoudří a nebo zhebnou
3. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
kathy my ani nic nehledali v tom bude ten problém asi...
3. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
aan dneska jsem veselejší sice mě z toho řvaní bolí hlava a pálí oči ,ale jinak jsem gut..ulevilo se mi že je psovi dobře ..řikala jsem si že bych bez něj ani ten ket nezvládla ,když by se mnou neležel v tý posteli ..
3. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
dyt jsem tu furt sama a on za mnou furt leze ..chápeš to?
3. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
za chvíli pojedem na chajdu třeba zase něco zakrátim manžel včera řekl že už schová nůžky že nestačíme odvážet bordel ..
3. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
:grinning: To by ses mohla nastěhovat vedle mě.já jsem taky ráda sama.Bydlely bysme vedle sebe a držely hubu :grinning: :grinning: .
Jinak jsem znovu testila jestli je nějaká změna a žádná neni.Jinak Leni jak sis měřila tu bazalku tak já taky.Ona ma být pořád zvednutá,ale před tím než to máš dostat tak klesne.Mě se drží pořád
3. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Len, vysejři se na sousedy, některý lidi jsou strašný, závistivý a zlý :unamused: Já se snažím takový lidi ignorovat, a tím je většinou pěkně vytáčím :wink:
Jednu takovou krávu mám na patře v paneláku :angry:
3. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdem na zahrádku k rodičům,tak jsem do trouby hodila krosanty - objevila jsem to těsto na ně už rozválený v Glogu, jenom je člověk zamotá a dá do trouby, tak jsem zvědavá, jetsli to bude k jídlu :wink:
3. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.