• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Dneska budeme prvně píchat i ten luveris, co se musí ředit, tak snad to zvládnem. Manža radši píchá ten gonal v peru, než když je to v klasický stříkačce.
Při nejhorším si to tam stříknu sama, ale hlavně mi musí zapíchnout tu jehlu do břicha on, já bych sebou sekla :sweat_smile:
3. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky :wink: Aann velká gratulace no prostě super :slight_smile: ted na sebe dávej pozor když už je vás víc :grinning: Jinak Aann říkaj to prej až ve 20týdnu tak to musim vydržet.ty si to necháš říct?
3. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
Kathy - tak uz michacka jo? jinak holky hlasim, ze u me mrsule najela o tyden driv, tak dnes vecer zacinam s Gonalem :wink: hura! od vcera cicham Synarel a jakmile vyzvednu v lekarne Anopyrin, tak mam i ten...
Do ted jsem se realizovala na zahrade, presazovala a presazovala, mit vice hliny, tak tam rejpu jeste ted, posadila jsem uz i trochu zaschly cibule, tak uvidim, jestli z toho neco vyroste. Frkla jsem katus na balkon a jeste nejake kytky, sice ma byt zitra velky pokles stupnu, ale neni to v prizemi, tak me to tak moc netrapi, jinak pres to hodim deku :grinning: :grinning:
Jinak peru uz 3.varku, dneska to vypada na dlouho :grinning:
3. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
Kathy, koukam, ze tys meůla driv taky ten Synarel, jak dlouho jsi jej uzivala? Me prijde, ze mi dali zbytecne moc - 8ml, to je cca 60 davek.... :confused:

ahoj hanko - koukam, ze uz 8.tt, neuveritelne, jak to leti :dizzy_face:

Len - kdy jdes do toho Car? a kdy by mohl byt KET?
Kathy - uz jsi byla na kontrole? jak to vypada s folikama? nejsem nejak v obraze, musim vas docist...clovek tady par dni neni ( u me spis tydnu) a tady tolik novinek :wink:
3. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
ahoj mur letí to hrozně :wink: jinak hrozně tloustnu.při stimulce 5 kg a ted už 4 takže ze 70 šup a skoro 80 bomba jestli to tak půjde dál no počítám tak 100 kg dám v poho. :astonished:
3. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
Hani, kilca neres, hlavne, ze mimisek prospiva, ne? :wink: jdu na balkon ke kavicce, pak se zase objevim. papa
3. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
holky, tak ted jsem vas docitala a jsem trosku mimo, Kathy a Aann si psaly o te hodine dopoledni a odpoledni, co se mrchy tyce...
Kathy - kdy jsi zacala pichat ten Gonal? ta ho mam 2.DC, ale vcera jen malinko spineni a sem tam na WC a dnes to same, ale v cervenem provedeni :grinning: :pensive:
tak ja ten vcerejsek pocitat nebudu, pac to bylo stejne odpolko, vecer jsem cihla synarel, dnes necham jen ten synarel a zitra pridam Gonal... co myslite? ja ma zatim jen kus protokolu, tak nevim, na jak to bude dlouho, ale fascinuje me tam ta kontrola UTZ cca 5-6den MC, to jeste budu mit urco tetku Ruzenku a oni se ve me budou stourat, jo? no fuj.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
3. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
koukam nikde nikdo, tak ja jdu neco delat a pak číhnu, jestli tady už některá jste
3. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
kuk :confused: tak nikde nikdo, tak házím další várku do pračky a pokračuju v žehlendu, je tak krásný den, tak proč toho nevyužít, že? :grinning:
3. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
Ahoj Mur!
Já jsem měla minule synarel jen 3dny, vždycky ráno a večer.

Jinak se neboj, že budeš mít na kontrole tetku Růženku, já jsem dneska 4.DC a už nekrvácím :wink:
3. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
Na kontrolu jdu v úterý :wink:
3. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
čau holky já od 2 do teď chrápala-strašný

Mur-já bych to taky začla počítat až od zítřka.A tu kontrolu neřeš,měla jsem to taky tak a mršouna už jsem neměla,ale já ho měla vždycky málo a krátce :wink:

H60-díky.Jinak to fakt letí jak blázen.A říct si to nechám.Já už na ty překvapení nějak nejsem.(když tam teda bude něco vidět a do to 20 týdne vůbec dolezem :frowning2:

Já jdu teda pohnojit a zalejt.
3. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
ahoj Kathy,
po vzoru Aann - jak byla v klidu to asi nebudu hrotit... však dotoři jsou zvyklí...píchání Gonalu nechávám na zítra, dnes si jen užiju ten Synarel, jsem to ale čichač :grinning:
tak ty už 3 dny pícháš, jo? a to už tak brzo máš i ty míchací? :confused:
jdu pověsit prádlo, doprala pračka :dizzy_face:
3. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
Mur, já mám dnes třetí inj.Gonalu a k němu začínám míchat Luveris a pak někdy 7-8den budu ještě přidávat Orgalutran :wink:
3. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
Kathy - budeme to mít tak nějak nastejno, budeš jen malý krůček přede mnou :dizzy_face:
jdu fakt na to prádlo :rolling_eyes:
3. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
Aann to je jasný že dolezem :wink: už to tam máme zakouslý :grinning: :grinning: ty máš určo dvojky když máš čáru jak blázen mě pomalu tloustla :wink: a mám jedno mimčo.Ve st jedu naposled do caru a pak ke svýmu.Tak uvidim co mi řeknou :astonished:
3. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
zdarec holky tak tady se fetuje synarel jo?jé holky v akci pomalu na stejně ..já jdu na KET počítam někdy kolem18května ..kdoví jak bude mrcha takže tak podle ní ..však víte.. :wink: jinak než jsem stačila dojet pro kocoura tak tam byl brácha a odvezl ho pako a někam zahrabal u nádraží prej v březovym hájku ,o žádnym tam nevim..no nic..
3. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
tak vzal aspon mamku na výlet a udělali si návštěvu k nám na chatu aspon pomohl manžovi s kamnama,jsou šíleně těžký na moje záda nic moc..jinak holky na potřetí co se dokoupily trubky tak to sedí ,akorát jednu musim vyměnit za něco jinýho v globusu..kamna jsem si vydupala kde budou stát a je to prima ..mám z toho radost ,že jsem ho zlomila na jiné místo ,sice s tim bylo víc práce s rourama ,ale stojí a tak je ještě vyzkoušet a doufám že se neotrávíme ..
3. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
aan je bezva že se koleje drží ,aha s tou BT..no já to mám v kalendáři ..tak jdu mrknout
3. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
tak koukám v po -37,19,v út -37,34,st-37,19,čt-37,19,pá-37,53,so-37,ne-37,25 a pak jsem začla špinit ,tak jsem se na to vy..tak co tomu řikáš?
3. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
Leni já vůbec nevim jak to má být.Já jsem si nikdy v životě BT neměřila.Až teď v úterý-do soboty :sweat_smile:
3. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
no dyt já taky a když to porovnáš? v čem je to jiný?
3. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Len takže den dobrej
3. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
hele my bysme byly senza sousedky ,když by se nám nechtělo tak bysme ani nekvákly a nebo bysme visely na plotě do noci ..bane ,s kým mám co říct ,tak kecam ,ale ne dlouho ,fakt nejsem srážecí typ
3. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
no jak se to veme ,brácha mě seřval hned v poledne jak vypadam ,že jsem celá nateklá ..a že s kočkou děláme drije ,je to takovej necita i k tej svojí ..bych ho chytla za flígr ,by letěl krasavec
3. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
no přesně..taky tak to praktikuju.... :wink:
3. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
jinak jsem byla večír už nějaká podrážděná ,nějak mi lezlo na nervy dneska to tempo a dorazil mě drahouš když mi řekl ,že bysme mohli vše dělat spolu a mohla bych mu tudíž držet plechovku s barvou ,natírá stále ještě tu pergolu
3. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
jo a ještě mě bnsral ,že beze mě koupil hadici na zalejvání a takovou rourku..ani ty svorky neměl ,hadice mu lítala po zahradě ,chcalo to všude jen ne kudy mělo a nějak mě tim nasral ..pan chytrej ,snad nikdy neviděl zahradní hadici ,hlavně že má 20metrů a klidně jí zlomil ..ne ,já se nesmim rozčilovat :wink:
3. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
jinak kouká na hokej a luští sudoku ..tak je klid ..před bouří asi .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
Len-Hele nasrala jsem se k vám do Olomouce se svýma chytrostma :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.