• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
jinak aan se musim smát ty jsi fakt stejný pako jak já ..holky moje břicho bysdte neviděly do porodu pokud bych někoho neuhranula ,aby to sem strčil ..
6. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
mizim spinkat jinak véča dobrá ,ale jinej kuchař opět dobrá ,ale ne výtečná ..takže asi tak 4pivíse a šup dom..málem jsem si z toho strhla ledviny ,už nejsou chuděry zvyklé :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
tak jsme po dlouhé době pokecali s manželem ,spíše já tedy ,no dobrý ..aspon se mi bude dobře spát tak mizim ,těhulinko se opatruj a ostatním pac a pusu a kathy folíkům posílam hubany ..at se držej a tužej!!!!!!
6. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu, spinkate vsechny? :confused:
6. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
aann - to je dobry - ta stehovacka ladyho, urco se na ty navstevy holek uz tesi :grinning:
Kathy - uz 3 injekce, jo, do kdy mas pichando, a kdy pregnyl, ci co?
6. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
Len - ty bezbarierovy vstupy - to jsi me teda fakt pobavila... no jdu docitat dal, hezky se bavim :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
Ahoj Tuli - ty jo 13kilo, mas muj velky obdiv!
Kathy - me ani tak pocasi ted nedojima, je sice hnusne, ale o vikendu makam, tak mi bude sumak, jestli prsi ci sviti oskar :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz
koukam, ze Len dneska potrenovala ledviny :grinning:

Jinak jsem vas docetla, koukam Kathy dalsi kontrola ve ct a odber cca pristi tyden.

Ja mam UTZ zitra, jsem zvedäva co mi rekne. Dneska picham 3 injekci a od vcera mam pocit "pnuti" v podbrisku - ale to je psychika, takze to neresim.
Miluju svuj Synarel a Gonal :grinning: vcera se mi po nich tak bajecne usinalo a rano na me zase cekal hezky v kuchyni :slight_smile: /synarel) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Myslite, ze bude videt neco uz po 3 dnech stimulace? a navic sice nekrvacim, ale spinim furt, ble to se netesim na ten UTZ, jinak mi to nevadi,ale tohle mi prijde takovy nedustojny... :zipper_mouth:
6. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
katy, čím víc se učím, tím víc zjišťuju, jak toho málo vím... tak uvidíme, v nejhorším případku si prodloužím přípravu o další kurs... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 23:55  • Odpověz
ahoj mur, trošíček samomluva, co? :wink:
6. kvě 2009 ve 23:57  • Odpověz
ty jo, katy, to to letí, co, za chvíli budeš zase v nervu na čekaný... ale teď už s //, aann nám to tady prolomila, holka jedna. a co mur ty,taky pícháníčko, téda, tady to frčí!!! :wink: :wink: :wink:
7. kvě 2009 v 00:00  • Odpověz
brou nočku, jdu za miláčkem do hajánek. papa :wink:
7. kvě 2009 v 00:01  • Odpověz
Krásné ráno, berunky :wink:
Za chvíli razím na ten UTZ a ozvu se asi až kolem 10h.

Mur, tak držím palečky, ten podbřišek je dobré znamení :wink:
7. kvě 2009 v 06:44  • Odpověz
ahojík holky ..a přeju hezký den ,cikorky tu bzučí se sekačkama tak asi neprší .. :grinning:
7. kvě 2009 v 07:07  • Odpověz
Tak jsem hoky trochu zklamaná - folíky dobře rostlé - jen 7-8, a pak 2 zakrnělý, který prý už asi nedorostou :unamused:
OPU v pondělí.
Pa
7. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
ahoj
Kath-seš blázen!! Prober se.Já měla taky takový záchvaty.A až ti budou brát folíky tam ti řeknou,že je 5 vajec tak co??? To ti stačí ke všemu :wink: Tak teď nic netahej a čekej :wink:
7. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
Teď ještě Mur
Joo dneska jedu za kámoškou do toho Motola,výsledky budou až v pondělí
Len si šla zase pro líky :wink:
7. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
aan ale kathy potřebuje určitej počet kvůli tý genetice víš ..to sis neuvědomila vid :sunglasses:
7. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
uvědomila....stačí 5
7. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
jinak jo pro líky jsem nešla ,ale manžel mi nakázal ,že jde na 24hod.do práce a mám uvařit ,tak se od rána motam kolem plotny ,pak mě nasral pes ,nepočkal a posral se zase do zásuvky .. a pak volala manža a to mě nasralo nejvíc,že večer dojde jeho kolega s kolegyní ,čekaj mimino a že se dozvěděli že to bude holka ,tak se tu zase bude předvádět s fotkama a kecama jak ušetřili za ivf a podobně ..no fakt jsem bez nálady
7. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
minule jich musela mít nějak víc nebo si to platili sami ..
7. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
A proč ti je furt tahá domu :angry: ? nezbláznil se ? Hlavně poslouchat ty kydy !Nemáš ty psy divný,že ti pořád serou doma??U mě už by asi nežil :wink:
7. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
no pokud jich stačí 5 tak jen přežít kultivačku a bude to kathy v poho ..je mi to jasné ,žes potřebovala kvůli jistotě větší počet ,ale zase nebud smutná ..
7. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
já než jsem se oblíkla a taham ho kolem baráku a on jen zvedakl nohu tak jsem si řekla ,že je určo něco doma ..a taky jo ..
7. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
zalezl pod sedačku jak viděl že jsem to objevila ..
7. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Myslim,že si to platili a že jich opravdu stačí 5.Kath kde seš pojď nám to říct.
Len co klohníš?
7. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
oni se prostě pozvali sami ,on řekl ,že jedem zasadit jahody a čekáme na smlouvy od realitkáře a oni že zajdou teda až večer ,on neumí odmítnout prostě
7. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
hele buchta je upečená jen dát citron,polevu a budu dělat kášu a řízek ..myslela jsem omáčku a po tom telefonátu nemám chutě něco vytvářet ..
7. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
minule nám cpali fotky kočárku ,ale kdyby nějak normálně ,ale to je fakt nechutný chlubení a ty jen sedíš a mlčíš,ten můj taky kouká jak bulík jak jí ten její hladí břicho ,prostě já tyhle předváděčky nemusim a kor v našem případě když se nedaří ..holky jestli se někdy budu takhle chovat tak mě zabijte hned ,je to hrozný ...a nejvíc mě ona sere jak si dá kafe a k tomu během návštěvy 3cigára ..
7. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Dobré ráno holčiny :slight_smile: Zdravím z práce,dnes je tichý den ale snad se to rozjede odpoledne :wink: Jinak včera jsme měli další psychotesty a dopaly dobře.Máme počítat s podzimem na další testy ale ty už budou někde mimo ...pojedeme na výlet.Pak nás teprve dají do pořadí čekatelů.
V podstatě se pořád nic neděje.
Jinak všem těm těhulkám blahopřeji a píchačkám přeji hodně vajíček a kdo ,že to půjde do mrazáku? :wink:
7. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.