• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
maj ještě čas aby dozrály navíc pak zrajou rychlejc..
7. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
folíci ne jahody :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
taky už mám 2pračky pověšený a ještě střádam na 3 až dojde z práce tak ho sleču..
7. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
no a to bude všechno jestli jste myslely že bude pokračiování tak to ne ..
7. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
pěkně pošvihá makat s tim štětečkem donatřít pergolu ..aan viděla jsi někdy že by se natírala 2cm štětcem?
7. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
Je to hnus,ale dám.1 marlboru jsem vyměnila za uzoučkou Slim-ku.Včera jsem neměla žádnou a dneska taky ne.Zítra máme jít na večeři takže budem v nějakým nechutným penzionu-jsem viděla jídelák a už přemýšlím jak bych se z toho vyzula :wink: a pak mám jít za kámoškama někam do baru,ale to mě zvou samozřejmě kvůli dárku maj narozky a tam je to zahulený jak sviňa :unamused:
7. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
nejsme zase takový chudáci ,že bysme třeba neměli i větší štětce ,ne tenhle se mu zalíbil prostě ..
7. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
aan ty si palič
7. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
Vy máte ty doktory nějaký šáhlý jak ti může říct,že nemusí dojít k OPu.
7. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
tak jsem tady, pradlo se pere a ja jsem snedla hrst orisku - na nervy :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
no dyt mě taky stopli stimulku :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
čemu se jako divíš aan ? když ty mrzáci třeba nerostou tak je lepší to stopnout a nepočítaj pokus..
7. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
Nahodou Len, Aann to jsi dobra, ze treba nic nebo jen jedna...ja tedka hulim vic nez predtim (bez stimulace) pac se bojim a premyslim nad tim, i kdyz se tvarim jako velka holka, ze me to nemuze rozhodit...ale verim, ze jakmile budu mit transfer, tak zase hulit nebudu - stejne jako minule u KEtu
7. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Hele já si myslim,že by si v tý práci rozumněl s manžovým tátou.Ty by si notovali a ty by sis mezi tim ustřelila hlavu,protože bys totál zešílela.Tak mu zkus říct ať se hejbne,že tam je ještě práce dost jestli si jí šetří :grinning:
hod sem oříšek mur taky potřebuju vzpružit ,sice mam na ně alergii ,ale na to prdim
No to jo,ale u Mur je to ještě dost brzy,aby to řikali nebo ne?
7. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
Len a to pak jako budu zase min 3 mesice cekat nez budu moct na dalsi? no asi zavolam Musilce at mi objedna pokojicek :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
aan ale zase to dělá poctivě ,,tak zuřim vnitřně a na koníkovi
7. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Mur já jsem u stimulky taky hulila a ještě jedna návštěva za druhou
ja si spis myslim Aann, ze me chtel asi uklidnit nervy... taky se me ptal, jestli jem nekdy mela problemy s endometriozou...ani pomalu nevim co to je... me je jasny, ze te nechteji vyplasit - to ne, ale ja si tady ty reci pamatuju, nemuzu za to, ze mam pamet jako slon... teda kdyz chci :grinning: :grinning:
hele aan mě říkala ta pipka doktorka je to pěkný a nakonec druhý den ,,stop,,oni se jistí ..ale jak jsem ti psala já to měla taky tak a vyrostly
7. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
a ještě další věc mur ..za to může ta svině cysta ona ti požírá ty hormony to mě řekli
7. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
Len a orisky jsou to super - makadamovy..jestli to pisu dobre
7. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
To je hezký,že to dělá poctivě.To si myslim,že dělám poctivě všechny věci a musim sebou hejbnout,abych všechno stihla.Chápeš mě,že jsem hrozně ráda,že máme už postavíno :wink:
7. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
Mur-prosim tě ty vůbec nemysli na to,že ti někdo něco bude stavět !!!!!!! A klídek
7. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
Len, ale proc mi tu cystu nejak neodsrtanili nebo neco? stejne jako Kathy, mela na to snad nejaky prasky... ja jako ted vyhodim posledni pokus a prachy za nejaky 3 posrany foliky, jo? no to jsem se ted nakrkla. a proc me kouknou na UTz az pri stimulce a ne pred ni....mam dost, fakt, cysta jedna nenazrana :angry:
7. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
mur proto mě jí odsáli aby mi neužírala ty léky co jsou dávkovaný pro vajkečníky ..tak je tu a pojedem tak páčko a mějte se hezky ..já bych aan s vladísem neměla nikdy ani králíkárnu .. :frowning2:
7. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
Aann, nezkouma to, to jen, ze si tady vylivam srdicko, na hrouceni mam casu dost :sunglasses:
7. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
ale mě jí zjistili před stimulkou ..no ale měla jsem jí poprvé právě a proto to nerostlo jak mělo ..na příští návštěvě se zeptej jestli jim jako ty cysta nevadí ..
7. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj Len :wink:

Aann - a ty pises asi z prace, co? mas toho hodne nebo uzjen relaxacne? a jak se vubec citis? nejaky blivno ci cococ?:
7. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.