• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
No pojišťovna to už nelimituje, ale minule diagnostikovali 3 a všechny byly geneticky špatný, neschopný života, proto se přestaly vyvíjet :frowning2:
7. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
Já? Ne, kde bych je vzala.
7. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
Teď jich pět dáš a budou ok
7. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
já jsem myslela,že ses o nich bavila.A pokus je to ??
7. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
Snad jó :wink:
Ta genetika je sfinská :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jedna holka s kterou si píšu a má stejný genet.problém jako my, má po IVF dvojčata. Poprvý měla 8 embryí na PGD a byly všechny špatný a na 2.IVF měla 3 na PGD a všechny v pohodě a z toho má ty dvojčátka :wink:
7. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
No ten první pokus se nepočítá, protože byl bez ET, tak snad se teď k ET dohrabu :wink:
7. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
Kathy - pro psychiku to bude asi lepsi, budes mezi lidma, nebudes tak nad tim dumat. ja se tesim na ten odpocinek a pak se uvidi. Pracka doprala, tak jdu veset a zase juknu
7. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
jj, pro mě to je určo lepší a v práci se nepředřu :grinning:
7. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
naladovala jsem dalsi varku, zacalo prosvitat slunicko a docela se i oteplilo, tak se jdu vrhnout na ten uklid a male varendo. Hezky den a mrknu pozdeji :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
ahojky, tady brigádnice - žena za pultem :wink: zdravím ukecanky :grinning:
7. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
jo, jen informativně, byla jsem dneska na endokrinologii, tak mi mudra snížila dávkování z tablety denně na 5 tablet týdně, tak jsem zvědavá, jestli se ta štítná žláza už umoudřila... na ruce mám pořád ještě modřinu od odběru krve, ale možná jsem to už psala, ale díky tomu, že jsem něco zhubla, tak se mi i líp hledá na rude žíla :grinning: :grinning: jo a prej jak jsou teď ty hodnoty štítný, tak bych i mohla zhubnout... :sunglasses:
7. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
ahoj tuli :sweat_smile: ja hlasam, ze jsem se zblaznila a meju okna, tak praci cest :wink:
7. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
Ahoj Tuli, tak to jsou dobré zprávy :grinning:
Mur, ty jsi blázen :sweat_smile:
JJ Mur je blázen
Ahoj Tuli tak to jsou dobrý zprávičky :slight_smile:
7. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz
Tak já už jsem jahody sklidila (v Lidlu :grinning: ) a dávám si je se zakysanou smetanou - to jsem ale zahradnice,co? :grinning:
7. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
mur, tak to trpíš zvláštní diagnózou :grinning: taky musím domýt ty okna v ložnici, obývák mám hotový. aspoň něco :wink:
7. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
holky, dík, taky jsem ráda, že třeba se mi tělo umoudří a budu mít "už" jen špatně průchozí vejcovody...
7. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
tak já budu za chvíli zavírat krám a skáknu si na skleničku vínka, než půjdu domů koukat na hokej. papa
7. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
Tuli - hezke odpoledne :sweat_smile:
ja omyla nakonec "jen" 3 okna, zbytek pocka ...vsak nehori :slight_smile:, udelala povrchni uklid, povesila dalsi varku pradla a vyslala muze s kockou k veterinarce :stuck_out_tongue_closed_eyes: tvaril se jako by mel jit na ockovani on a ne micina :grinning: :grinning: pak jsem ho pozadal o vymenu vody ve vysavaci, vyklepani kozesiny, kde lezi kocka a mel oci uplne navrch hlavy...jj, hosik neni zvyklej :grinning: :angry: asi shnijeme ve spine, jak tady na nic nemaknu :rolling_eyes:
takj ja jdu jeste setrit zeme a pak si dam oraz.
Tak krasny vecer holky :sunglasses:
7. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
kathy ty jsi teda zahradnice jsi měla ty jahody nějaké ranné co? já ty chcíplotinky zasadila ajestli přežijou budu ráda ..mám to v plánu se s nima cpát celé léto s cukrem a mlíkem..tuli gratuluji k ubrání léčiv ,ty jo mur meje okna ,mě snad omejou ..kdyby to byl recept na úspěšné otěhu ,tak je meju taky ,ale když ne ,seru na ně ..aspon k nám neni odnaproti vidět :grinning: :grinning: :grinning: ,soused nechuta tam byl a ani nezašel ,jak jsem byla minule nasraná tak si to pamatuje ,což je velmi dobře ,nedošlo ani k pozdravu..chichi ,ještě ta 3m zed a budu spokojená
7. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
tak těhotná odešla dala 3cíga a smrděla tu 2hodiny ..jako fotka z utz fakt bpmba ,no a to švitoření nebralo konce ..kdybych nosila zástěru tak si užmoulám koneček snad ..takhle jsem si málem urvala šnůrku z tepláků...už to vypadalao že snad u nás bude nocovat pipka jedna ..
7. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
bodejd musíš tátu drobet přitáhnout k práci ..
7. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
aan pergola se nekonala ,štípal třísky do kamen.. :grinning: :grinning: :grinning: ,kamna hořely chvilku ,jen drobátko na začátek ,nikde nic nesmrdělo tak snad to pasuje dobře ..
7. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
zítra jde do práce do rána sobotního tak at tu někdo zítra je ,budu sirotek ,kterej může na pc ,doufám že tradičně nepůjde internet ..to už známe ..to snad manžel volá na starnet aby to na 1den vypli .. :grinning:
7. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ty jo, ten hokej, to jsou nervy :angry:
Koukáme s manžou a tchánem, tak nesmím moc nadávat :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
jinak jsem si koupila v kaufu 2půl kg tvarohy že udělam knedlíky ovocné ,ale nemám to ovoce ,to je docela blbý ne?asi ty jahody na tý zahradě budu taky muset nějak urychlit ,ten tvaroh je jen do začátku června :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Len, koukala jsem na tu vaši bývalou chatičku a je moc pěkná :slight_smile:
hokej mě nesmí do baráku koukám jen na krasobruslení :grinning:
Mňam, ovocný knedlíky, ty já ráda :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.