• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
hm kathy pro šikovné ruce je pěkná ..ale to neni náš případ
7. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
U nás by se taky nechytila :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: co se to dneska rodí za chlapy ,sna d bez rukou asi ..a když je maj ,tak aby si mohli rovnat pérko v gatích
7. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
A my chcem větší, aby jsme se tam mohli na starý kolena nastěhovat
:grinning: To jó :grinning:
tak mizim ..jdu se vyspršit a mizim chrupkat doufám ,že se zítra objevíte mě potěšit v mé samotě
7. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
no jasan kathy stěhovačka na chatu dobrá věc a lézt po těch schodech hm to už neni dobrej nápad
7. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Tak brou, brou :wink: Já tu budu zítra, ale asi až večír
7. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Brou holky, ja nakouknu, ale zas jen dopolko, pac potom makam. len a kdy ze delas ty knedle? ze bys poslala, ty ja muzu :grinning:
7. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
hele ahojík dámy ,mur to ti řeknu hnedka ..ovocné knedle dělam až objevim někde ovoce a na záhonu to asi nebude :grinning: ,asi koupim příští týden krabku jahod..furt je maj teda drahý mrchy mizerný
8. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz
jinak vám povim že jsem včřera na tej těhuli obdivovala její ohoz ,měla takovýho něco na ramínka širší a pod kozkama zdrhlý a puštěný a kapsičky a ke kalhotům moc hezký prej z takka za 200kč,dlouhý pod zadek
8. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz
pod tim měla triko s dlouhým rukávem a fakt se mi to líbilo ,já už na to mám pupek ted :grinning: :grinning: :grinning: ,tak aspon dlaa tipa kdyby něco kam pro levnej ohoz
8. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz
jinak jsme probírali daně a bylo to moc pěkné téma ,aspon jsme jí odvedli od jejího těhotenství asi po 1hodině .. :grinning:
8. kvě 2009 v 07:46  • Odpověz
8. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz
ty jo knedle ty bych taky mohla udělat.Ale já dělám kynutý posypaný cukříkem,tvrdým tvarohem a přelítý máslíčkem.No někdy ta sladká zakysaná neni špatná :wink: ale tý práce.

Len žádný okna nemej,víš co jsme řekly :rolling_eyes:
8. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
Včera jsem byla na tý krvi tak jsem zvědavá
Ve 12 jsem přijela z mejdanu nahulíno jak svině,ale to mi tak nevadilo jako pak ten smrad z oblečení.jsem myslela,že v tom nedorazim domu
8. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
to byla prima návštěva probírat daně.. :frowning2: no nic jdu něco udělat.Moje obligátní práce-hodit do pračky.nevim kdo ale bude žehlit :unamused:
8. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
ahojík aan tovíš že nemeju to já jen tak vyhrožuju :grinning: :grinning: :grinning: ,jo taky mám na to koupenej tvrdej tvaroh ..
8. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
aan lepší daně než cokoliv jiného :unamused:
8. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
ty volééé všichni se vzbudili a hrozně mě serou ale hrozně
8. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
Krásné ráno :wink:
Ann, mě taky manža hned po ránu prudí :angry:
8. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
a já mám klííd ,vladís je v práci a já jsem se vyspršila ,umyla vlasy a papam buchtičku ..tak nějak bych si to představovala amohl by chodit na účet jeho plat
8. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
holky že oni jsou ty vaše chlapi nasraný ,že nejdou do práce :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
našla jsem dneska poslední papír z kontroly v caru a píšou ,endometrium 12mm,ket bude v nativním cyklu,takže být tam o den dříve na utz tak jsou tam ..nestihli by je rozmrazit
8. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
tak se na ten kontryhel asi vyseru budu si akorát kazit chutě co? sice mi stojí už na pultě ,ale myslim ,že taková sliznice je dobrá ..
8. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
u nás v baráku od půl 7 kravál jak blázen ..pak psal manža že se nestaví jádro ,že prej v 1patře dávaj plastový okna ..hm tak to je opruz po ránu ,v 8patře ti stojí vlasy na hlavě ..
8. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
Taky jsem se jenom na ten kontryhel koukala :wink: Já už jsem Leni dál,já už ty vlasy mám i vyžehlený.Musim jet k mámě na kafe jinak tady umřu.Proč zase študuješ ty papíry :sweat_smile:
Hele já jedu ty běž s chlupama a pak se tady srazíme :wink: Nasraný jsou,že musej,, právě "dělat hlavně mladej a ještě řve,že ho bolí v krku.Ho vidim jak je votlemenej a hned bych mu jí vrazila.Pořád se mi někdo na něco ptá co mě vůbec nezajímá :angry:
8. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
To si snad dělaj prdel !!!! Já vim,že to je hrozný k životu to taky patří,ale abych tady čuměla na téma O rakovině,když se tady každá klepe na mimino tak to je fakt děsný
8. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
no já to četla je to pitomý ,já myslela že to bude mít souvislost s otěhu ...tak jsem jenom povzdechla a budu to překračovat ,je to hrozný na to myslet jenom..
8. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
tak to jo jed na káfu se uklidnit :grinning: ,manžu taky bolí krček ..už se těšim až ho uvidim ,to zase bude umírat
8. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.