• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
do papírů jsem čuměla páč na mě odněkud vypadl... :grinning: :grinning: :grinning: jinak jsem gut a čekam až mi dozrajou ty jahody ..
8. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
kathy a ak bude knedlíkovej mejdan ,jo jinak dělam jen z tvaroh.těsta páč jiný neumim..
8. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
chlupy už jsem za sebou potahala dost ...dneska neni v zásuvce nasráno :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
jinak aan to téma za chvilku zavřou páč už se tam do sebe pustili tedka :grinning: :wink:
8. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Len, tak na ovocnoknedlíkový mejdan bych dorazila :grinning:
8. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
Ann, já bych taky některý puboše jenom při pohledu na ně sfackovala a kdyby to byl můj vlastní, měl by jí na držce hned :grinning: :grinning: :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Len, to máš krásnou sliznici :sweat_smile: , na kontryhel bych hodila bobek :grinning:
8. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
ahojky, tak nám dneska umřela televize :cry: ale na to, že jsme jí "podědili" po dědovi, tak sloužila dlouho, tak nám nezbývá nic jiného, než koupit novou... já chtěla novou už delší dobu, ale bylo by to zbytečný vyhazování peněz, tak teď je proč :wink:
8. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj Tuli, nesmutni, už měla asi svoje léta. Zasloužíte si novou :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Manža jde dneska na sraz po 20letech od střední a píchat mě bude poprvé má máti, tak jsem na ní zvědavá :wink:
Ač je zdrav.sestra tak je z toho nějaká vykleplá :sweat_smile: :grinning:
8. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
kathy tovíš bodat do vlastního je jiné :grinning: :grinning: :grinning: mamča to zvládne ,ta moje mě taky píchala jedna radost ..a to je 2roky v důchodu ..tulu tak telka je v nebi ..tak ted dáte plasmu ne?
8. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
jé tvůj manža se má to bývá prča jak se lidi dohadujou kdože to právě dorazil ..nám se poslední sraz ze základky povedl ,z učnáku jsem byla 1 a stačilo,takový nány vidět už nemusim ,ony byly vždyck y,ale ani po letech se nic nezměnilo ..
8. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
tuli my máme taky docela starou telku asi 16let ,ale furt hraje a to i spadla na zem a jen má promáčklé repráky ..tak je mi jí líto vyhazovat ,jak píšeš ty ,až zhasne na vždy tak pak je důvod ..
8. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
holky tak odpolko jdu k bejvalýmu na chatu vyrejpnout si nějakou květinu a pro semena ..od kytek
8. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
mám tu dřepět sama tak se aspon podívam ,jak tý chatě dal na prdel ..co jsme šli od sebe..
8. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
Len, to seš odvážná, já bych k bejvalýmu nešla. Stačí, že ho občas potkám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
tak my máme dobrej vztah jsem mu zavolala jestli něco nemá ,že bych to potřebovala zítra zasadit tak prej jo ,ta jeho tam neni tak dobrý vemu kytky a jdu ..
8. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
tu chatu jsme kupovali za moje prachy takže tak mam pocit že mám na ty kytky nárok ,vše co tam je je moje ,akorát jsem mu jí pak nechala i auto ,aby mě zůstal byt
8. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
S tím srazem je to prča, hlavně manža tam má spolužačky, které mají už velké děti a jsou to takový ty maminy od rodin. Tak mu říkám, ať vezme foťák, že tam ty 4 kluci mezi nima budou vypadat jak jejich mladší bráchové :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
už mě to ani nesere že se tam roztahuje cizí pipka ..ale jak zjistim že tam něco zničil tak si to pro sebe nenecham..
to je sraz i s dětma či co?
Tak to jó, já to měla a mám s bejvalým složitější - vidět se nemusíme.
8. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Né, bez dětí, ale ve třídě byli 4 chlapi (manža a spol) a když vidím ty fotky před 5ti lety, tak jsou proti těm holkám (zasloužilým maminám) jak jejich mladší bráškové. Co naděláme - chlapi stárnou nějak pomalejš než my :sweat_smile: Ještěže jsem byla ve třídě se samýma holkama a nemám to s kým srovnávat :grinning:
8. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
on si bral i psa když byl ...ale manža ho nemůže ani vidět ,furt na něj žárlí ,furt mu řikam ,kdybych ho chtěla tak s nim jsem ,mě ublížil a žít neee.. ale časem jsme jako zůstali kámoši ,jinak mě nevadí když s nim nemusim lézto pod deku
8. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
jo takhle já to blbě pochopila ..tak to jo ..oni ženský stárnou rychleji bohužel
8. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Len, jdu něco uklohnit, aby ten můj chlap neumřel hlady :dizzy_face:
8. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
jasan hodila jsem do sebe řízek s kaší a salátkem od sousedky ,když má přebytky tak po mě občas něco hodí ,třeba cuketu ,tu já nerada,ale nechci jí urazit a vezmu si jí tak to jsou takové putovní cukety ..jde dál :grinning:
8. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
Už máme po obídku, udělala jsem rybu na máslíčku s bramborem - to byla dobrota :dizzy_face:
8. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Já počítám, že mi něco připutuje večer od mamky, až přijde píchat :grinning:
8. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jak nemáš ráda cuketu.Udělej z ní bramborák nebo naplň mletým masem a zapeč sýrem nebo orestovat na kostičky a dát do špaget..atd atd
8. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.