• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Len na chatě zbal co můžeš a ještě,aby to bylo vidět...hajzl jeden.Si toho nechal nějak dost,ne!!No já radši budu zticha,bejvalka taky dostal vše hlavně ,aby vypadl a nedělal pakárnu.Kromě bytu teda ten byl můj-no ještě toho trochu zas taková samaritánka nejsem
8. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
aan a to ještě dostal 100tis. na účet ,původně chtěl napůl byt ,tak jsem se ho zbavila aspon takhle .. :grinning: ,no tak jsem si něco naškubala a než jsem to dotáhla domu tak mám ruku jak saxana
8. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
já zkoušela ledacos z cukíny i buchtu a prostě tento druh zeleně mě nenadchl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
ale povim vám jedno ..když jsem to tam viděla ,je to hrůza ,udělala z toho cikánskej vůz ..asi 8trpaslíků ve skalce pod pergolou nějakej koberec červenej a tak různě co tam pod tu pergolu dal ,achjo ..
8. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
Neni světská? :grinning:
8. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
vypadalo to že bude pršet a nějak se to vybírá ,že bych ještě skočila za vladísem ? je to teda skoro 3km a ted jsem ušla 4km z chaty ..ty jo to by bylo nasportováno co?
8. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
nevim ale on je magor ,že si to tam nechá
8. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
aan kroutila jsem tamhlavou že mě div neupadla ,mám ráda střízlivo
8. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
až mě to bylo líto co se s tim stalo za relativně krátkou dobu ,no kdyby měl normální ženskou tak tam nebude mít tolika krámů ..ta pergola je pomalu jak kůlna
8. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
no pergola spíš teda altán ,nechala jsem na to dát kanadskou šindel
8. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
ale co at se tam spolu po ..ještě že mi tohle vladís nezavádí na naší chatě ..
8. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
tak já teda mizim dámy ..jdu si lehce naklonit vladíse,on tam umírá a nekloktá tak mu dam vylágoš a půjdu domů ..to bude rád :grinning:
8. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
no tak jsem nikam nešla sekla jsem se u programu na telku a vidim ,že dávaj filmy pro pamětníky a ty já miluju takže jsem doma.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
vladís řekl ,že je mu to jedno a že stejně než tam dojdu mozol zaleze a taky jo ,už neni ani paprsek ..tak ještě že jsem zůstala doma,zbodla jsem margotku ,ta byla sladká až je mi z toho hnusno ,ted bych si dla chleba se sádlem a cibulí a t tohodle všeho mám jen cibuli :grinning: ,ráno jsem dla sousedům lehce plísní vzatý chleba pro slépky
8. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
tak mizim k telce už mi to začíná
8. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
no a zase svítí slunce holky to je blázinec ,tak jsem si aspon vyškubala obočí a vyndala na zítra kuřecí kozičky ,asi bude china rychlovka než dojde vladís domu a pak pojedem na chatu
8. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
Tak já už jsem odvezla manžu do hospody a po cestě se stavila v Mekáči na zmrzku :grinning:
8. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
Teď to musím doma trochu poklidit, páč přijde mamka a tý nic neujde, tak aby neměla kecy :angry:
jé ty se máš a já bych si taky dala nějakou namku
Len, byla výborná, ta s tím karamelem, chtěla jsem vzít 2, protože byly v akci, ale nakonec jsem odolala :sweat_smile:
Jedna za 30kč a dvě za 40kč-no nekupto :dizzy_face: Tak příště :grinning:
8. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz
hele nemáme my stejnou mamku? :wink:
8. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz
my si minule koupili z vladísem 5nanuků v krabce byly v akci a napůl jmse je sežrali :grinning:
8. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
No nevím, ta moje je strašná na úklid, už jsem se jí naučila trochu odpálkovat, ale kdysi jsem měla z jejích návštěv trauma. Ona má pocit, že je jediná, která má doma naklizíno pořádně :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
A že kdo neluxuje denně je špína :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
no jasně je to moje mamka a občas si odskočí na sever :grinning:
8. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
Asi jo :grinning:
8. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
naše mamka přijde a oči jí jezdí po zemi a sbírá drobky ,to bych jí klepla ,řikám ještě jsem nezametala ..ale to je prostě povaha
8. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
Je to povaha, jako dítě jsem trpěla :sweat_smile:
Jdu radši vytřít :grinning:
8. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
ty jo a já jak trpěla ,sem se jí bála ,ty blesky z očí ,člověk přijede ze školy a na zemi na mě čekala vyházená skřín a v tom celej psací stůl ..někdy jsem jí až nenáviděla .a z baráku jsem odešla hlavně kvůli tý buzeraci ,ale na starý kolena se snesem dobře ,ale každá ve svym
8. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
Tak už naši odešli, mamka se trochu zapotila, když mě píchala, přeci jenom do vlastní se píchá hůř než do cizí :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.