• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
chichi no ale zvládla to vid ..jsem doma nakonec jsem přeci jen šla za vladísem do kasáren
8. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
mám z tý nový botasky sedřenou patu sakra ,měla jsem ty nízké fusky :rolling_eyes:
8. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Odřenou patu nemám ráda, špatně se to hojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dobrý jsou ty speciální náplasti na puchýře :wink:
8. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
náplastí mám plnou bednu ,ale teda bota mě nasrala
8. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
Taky bych byla vytočená, já jsem si koupila nedávno pantofle mezi prsty a ještě jsem je neměla na sobě, tak jsem zvědavá, jestli mi to taky neudělají při delší cestě - nějaký puchýř na prstu
8. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
hm ty já nesnášim ty už mám vyzkoušený ,asi mám blány čico ,asi ze mě měla být kachna a na poslední chvíli pipka domácí
8. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ty si srandistka :grinning:
8. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
kde je ta aan budete koukat na zelenou míli ? já nevim je to hezky natočený ,ale to je na mě moc psycho
8. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
Já koukat nemůžu, už jsem to viděla několikrát a vždycky u toho řvu jak amina a jsem úplně rozhozená :cry:
8. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
no právě se bojim že bych nespala pak taky řvu hrozně
8. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
Já jsem si ten film zakázala, ještě teď jak mám v sobě ty hormony- no byla by to katastrofa :grinning:
8. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
no vid já je v sobě prej taky ještě mám ,tak nic zelená míle se zakazuje !hernajs ale dala bych si něco sladkýho a nebo pivo ..zavolej manžovi at mě veme sebou ,že můj je v práci jo? dík
8. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Zavolej si svýmu :grinning:
U nás začalo strašně hřmít, to bude bouřka a já jsem sama doma :unamused:
8. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
dyt ti řikam že je v práci ,abych nebyla sama v hospodě to já bych si cucala pivo ,nee tvýho manžela
8. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
ty jo bouřky taky nemám ráda a ještě sama..to tě lituju tady nic zatim ,ale celej den se to honilo a navečer azuro
8. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Tady je teď jedna rána za druhou, ale ještě neprší. A já jsem manžovi nabídla, že kdyžtak pro ně zajedu :zipper_mouth:
8. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
ty jsi chuděrka malá ..hlavně to neposílej na jih já jsem doma do rána sama ,bych se tu po..
8. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Na jih to asi nedorazí dneska, koukala jsem na počasí na 1, jak ten bouřkový mrak byl, sviňa jedna, jenom na severu :grinning:
8. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
tak jo to je dobře a at se u vás vyprší a sem vůbec neleze
8. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Už začalo, zase to má výhodu, že to spláchne ty pyly :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
to je pravda to se mi hodně uleví ,ale to je na chvilinku
8. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
tak jdu chrupat tak se tu mějte hezky a hezké plodné noce přeji
8. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
čau seš pořád sama ?
8. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
Čus Ann,
já jsem pořád sama a Len, myslím taky
8. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Hm takže pozdě!! To já bych vám mohla vyprávět o mý mámě s úklidem.To,že je jasný,že se musí každý den luxovat,ale běda jak jsou kapance na bateriich v koupelně a na varný desce,ale když už je ve věku tak to už tak šílená neni.To když jsme byly se ségrou malý tak jsme si ani nedovolily sednout na sedačku,aby nebyla zmuchlaná,takže jsme seděly na ZEMI jak blázni !!! Teď slyšim doma,že jsem stejnej magor jak máma....což opravdu zdaleka nejsem :wink:
8. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Teda holky já jsem prdlá, jak není manža doma, tak zase čučím na netu na kočáry :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
jo a jaký si našla? Já na ně čumim taky a připravuju se psychicky na dvojky.A to teda nic moc.No mám jeden vyhlídlej a manža je z toho na prášky :grinning:
8. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
Já zatím jenom tak čučím, líbí se mi všechno :sweat_smile: Já ti holka závidím, že už můžeš koukat legálně :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
já jsem koukala i předtim.Teď bych ještě čučet neměla :grinning:
U nás je strašný slejvák
8. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Už jsem to zase zavřela. Občas mívám tyhle záchvaty, kdy si plánuju vybavení pokojíčku, co se namaluje na stěny za dětský postavičky, porovnávám ty kárky pro mimina atd. :sweat_smile:
Jinak vyhrávají jak pro jedno tak i pro dvojky kočárky od Jané :dizzy_face:
8. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.