• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
U nás taky :unamused:
8. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
jj ty maj pěkný
8. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
Viď?
Doufám, že tenhle pokus IVF bude pozitivní a budu moct utrácet za ptákoviny pro mimi a né šetřit na další pokusy
8. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
to víš,že to vyjde.Já tady mám vypsaný značky,ale musim na ně juknout v obchodě
bumbleride indie twin
firstwheelscity twin
easy walker duo walker sky atd atd

Ale na jedináčky maj luxusní :wink:
8. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
Určitě je důležitý je okouknout v obchodě :wink:
8. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
Na ten easy walker duo walker sky jsem taky koukala- je docela lehký, jinak se mi líbí i ten první bumbleride indie twin :wink:
8. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
Musim určitě do obchodu.Mě hrozně rozčiluje,že ti nedaj celkovou cenu celý trojkombinace..to je to pěkný překvápko :wink:
8. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
To máš pravdu, člověka to hrozně mate.
8. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
Akorát ti pořád přemýšlím, kdyby byly dvojky, jestli kočár s korbama vedle sebe a nebo za sebou
8. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
ty máš asi jasno, podle toho výběru, že? :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
To hlavně mate u pokladny :wink: Takže zajdu do obchodu ať mi vypočítaj celkový sumy a pak se můžu složit :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
No pálka to je, ale zase je to věc, kterou budeš používat denně a na který by se podle mě nemělo šetřit :wink:
8. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
No to určitě.Pak do toho vidim ty houpačky,lehátka.....a tyhle samý píčoviny tak to je můj konec
8. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
Neboj, já se v tom taky budu rochňat a manžu odvezou :sweat_smile: Ještěže máme ty natěšený prarodiče, když to nebude chtít koupit manža zadám to jim :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
jj to je nejlepší varianta,ale my radši sami :wink:
8. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
Manža volal, že se mu na srazu líbí, sešlo se jích přes 20, tak to vypadá, že už pro něj asi nepojedu a dorazí pak tágem :grinning:
8. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
tak to je dobře,že je rozdováděnej :wink: tak už můžeš jít spinkat :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
ten můj mi taky vždycky hlásí jestli se mu někde líbí nebo ne :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
Jsem ráda, že se baví, ale doufám, že to nepřežene s pitím, aby neměl v pondělí opilý spermoně :grinning:
8. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz
napiš mu to sms ať nezapomene na pondělí.A on ti odepíše,že to je jasný :wink:
8. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz
Už měl přednášku než jsem ho tam odvezla, tak doufám, že si jí vzal k srdci :sweat_smile: :grinning:
8. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz
to měl určitě radost jestli to probíhalo tak jako u nás :grinning: :grinning: .jdu chrapošit pa pa
8. kvě 2009 ve 23:05  • Odpověz
Tak dobrou :wink:
Teď volal, ať přijedu :sweat_smile: Tak pádím :grinning:
8. kvě 2009 ve 23:09  • Odpověz
katy tak u nás večer jak jsme dokecaly spolu taková bouřka a lilo do rána ,ted je slunečno ..
9. kvě 2009 v 07:29  • Odpověz
jé to mě mrzí že jsem utekla a tady aan ..
9. kvě 2009 v 07:34  • Odpověz
ještě k tomu úklidu :grinning: aan my taky seděly s bráchou na zemi ,nesměly se pomuchlat polštářky na sedačce a i židle ke stlu byly postavený v určitým úhlu a já si řekla že nebudu nikdy takhle znepříjemnovat život rodince a fakt to nedělam ,neřikam že je u nás chlív ,ale takovejhle magor nejsem a být nechci ,byt má sloužit a ne nervovat obyvatele bytu ..
9. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz
ale spíš je to i tim ,že jsem se nepomamila ,mám ráda zvířata a mamka ne ,tu kočku měla že jí narvali kotě ,ona se pak straá to jo ,ale nemám ráda zvířata a já měla papoušky .morčata ,křečky ,myši,psy,hlemýždě a žáby a ještěrky .. :grinning: :grinning: :grinning: ,ale brácha ten něco zdědil a nervuje svojí přítelkyni ,ta je z toho div živa ,tak díky za takovou povahu
9. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz
mělo tam být stará a nemá ráda zvířata :grinning:
9. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz
já vařim od rána a aýž dojde z práce jedem dopryč..stejně tuu zase je od půl 7 takovej rachot ,já mám lehký spaní ..
9. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz
čauves taky od rána klohnim

No tak takhle to vypadalo i u nás.Deprese od mala,aby jsme něco nepošouply o milimetr.Ani plechovku od Coca-Coly na tužky jsem nemohla mít a plakáty z Bravíčka jenom ve skříni,aby nebyly vidět.Přesně jsem si řekla,že moje dítě ať si má v pokoji co chce-ne teda,že tam shnije :grinning: To je hrozný a teď si vem co z nás muselo vyrůst
9. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.