• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Teď když vidim jak ségry čokl jí lítá do baráku z neutřenejma hnátama....to si piš,že tu hubu neudržim na hubě :zipper_mouth: A nedovedu si představit až ségra bude mít děti to bude teprv peklo
9. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz
no co ze mě vyrostlo psychouš :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
ježiš to bylo dobou nebo co? ale asi ne ,u kámošky byl takovej chlív ,že když chtěli něco ze špajzu ,maličko pootevřeli a ručka tam vklouzla ,vzala a zavřela ,aby se vše nevysypalo a u nich takovej bordel a klid a pohoda a citově vyrovnaný ,pamatuju si jak jsem jim záviděla
9. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
jj kolem mě to bylo rozhodně taky jinak :wink: .No na mě to muselo nějaký následky zanechat,protože když přijedu k někomu a řekne mi,že celý den uklízel tak teda čumim kde tak asi :wink:
9. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: na návštěvě to neřešim pokud se nepřilepim k podlaze a maj čistý hrnky a lžičky a hlavně já nikam moc nelezu
9. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
já to taky nikde neřešim je mi jedno kdo co má,ale jaký mám následky z toho všeho :wink:
9. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
aan stejně jsme švihlý co? a jak ti je ,furt ještě nebleješ?jako docela mě sereš :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
hlásím uvařeno ,tak jdu aspon uklidit postele at nejsem nařčena z milenecjkých hrátek a jdu se zkulturnit ,klasika vařim v noční košili
9. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
Musela jsem uvařit kafe,přijel Standův táta.Já jdu zahustit omáčku a měla bych ze sebou taky něco udělat :wink:
Myslim,že jsme zdravě na palici.Hele mě to vyhovuje :wink: myslim,že ostatnim,ne :wink:
JJ dík zatim dobrý.nejsem ani moc žrací-to je divný a blicí taky ne.Včera nám manžova kámoška naordinovala z jejich výpočtů nebo co 2 holky :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme dneska byli na jarmarku, tak jsem ani nemusela vařit, stavili jsme se v hospůdce :slight_smile:
Dneska jsem poprvé cítila, že mě ty hormony unavují, vytuhla jsem hned po návratu z výletu kolem 15h. a spala až doteď :sweat_smile:
9. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
Ann, tam vědma ti vypočítal dvě cácorky, jo :dizzy_face: ?
9. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
Večer jdem na návštěvu ke kámošce, co mi píchne ten pregnyl, tak jdu sebou něco uklohnit :slight_smile:

Holky, ředily jste 2x ten prášek pregnylu v jednom nebo ve dvou rozpouštědlech?
9. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz
ahoj katy, to je ale fofr, už pregnyl... já ředila 2 se 2 :wink:
9. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz
aann, tak to jsem teda zvědavá, jestli se trefila, ale 2 princezny, to bude radost!!! :sunglasses: :sunglasses:
9. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz
leni, já kolikrát noční košili neopouštím celý den :grinning:
9. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
Ahoj Tuli :dizzy_face:
9. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz
ahoooooj, tak vyvětraná, vychrupkaná, dobrý ne?
9. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
tak jsem to teď posílala asi na popátý, nešlo to, mrška jedna... :confounded:
9. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
Tuli, taky mě ta mrška koní stávkuje :angry:
9. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
no zkusíme to, jinak můžeme přepnout na icq...
9. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
Jo, je to pohodička :wink: , trochu mě jenom tlačí bruch, už bych je chtěla mít venku a pak zase je budu chtít mít v bříšku :dizzy_face: No schíza jak hovado :sweat_smile:
9. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
to jo, katy, to je pakárna celýho ivfka... to bude dobrý, hezky odpočívej. zatím páčko.
9. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
ahoj holky
jj to jsem na frajerku taky zvědavá :fearful:
za chvíli mi přijdou 3 adolescenti se nažrat a padaj na dýzu asi nepřežiju ani ty 2 hod co tady budou :wink:
9. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
tuli co němčina jak jde?
9. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
Kath už máš nervíky?
9. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
Ahoj Tuli,
jak se porad mas? Pracujes nebo si uzivas volna a ted i slunicka?

Predstav si,ze ja uz cekam na MS a zacnu stimulovat.Pekne nam to uteklo.Ted nas tam bude zase vice najednou a opet na tom budeme stejne se Saralindou.
U nas doma byla krize,ne teda financni a uz jsem myslela,ze se na vsechno vykaslu.Ale pristi tyden si jdu pro injekce a budu cekat na mrsku.Ted budu pichat Merional,tak jsem zvedava.
Ty sis to jeste nerozmyslela? Vim,ze jsi psala,ze budes prechazet do jineho caru.Ted uz tady nejsem tak casto,tak se nezlob,jestli pisu neco,co by te nastvalo.
9. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
ahoj, ted jsem dorazila z jobu, omlouvam se Lence, ze jsem vcera nezasla ni dopolko na net, kdyz byla sama doma, ale nemela jsem nejak naladu a ni chut, jdu vas docist, vsechny uz spinkate... ja jeste dobnu Gonal a taky pak pujdu do hajan, pac zitrek je opet pracovni, bleeee
9. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jdu chrnet, hezkou nedeli, budu na Vas z prace myslet :unamused:
9. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz
aann, děkuji za optání, občas ni na němčině připadám jako největší debil. tak třeba posledně se mě paní učitelka zeptala, jestli vím, jaký je rozdíl mezi způsobovými slovesy objektivními a subjektivními. Tak ti teda řeknu, že jsem byla pěkně v řiti.... :angry:
9. kvě 2009 ve 23:22  • Odpověz
larri, poslala jsem ti ipčko, abys nemusela dohledávat odpověď :grinning: jinak u mě stále nic a na nic se nechystám..
9. kvě 2009 ve 23:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.