• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Tak to já bych už měla být tou dobou na cestě domů :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
Už fakt jdu :grinning: Pááááá
tak ja se loucim, dam si jeste neco k piti a haji...
pa zitra
ahoj holky držim palce těm co jdou k těm lékařum...hned dejte vědět jak jste dopadly
Léňa až se vyspinká tak dá vědět,že už jí přepadl cyklus :wink: že jo.jste to tady rozjely :wink:
11. kvě 2009 v 06:26  • Odpověz
kuk, dobrý ránko... teda kouknu z okna a hnus fialovej, ještě, že mi to neotrávilo náladu. zatím páááá páááá, jsem zvědavá, jestli půjde vůbec šelma ven... :grinning: teda spíš na kolik vteřin :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
Já budu mít hnus fialovej asi dalších několik týdnů.Aneta v práci mi řekla,že by chtěla skončit tak jsem jí vyrazila na minutu.Takže se z toho tady zabijůůůů :wink:
11. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
ještě mě nic nepřepadlo ,leda deprese z toho jak chčije a chjčije a je tma jak v ranci
11. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
jde mi kámoška sakra to je pokec dneska tady s váma ..sakra aan ..zase pracovní problémy ?!
11. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
aann, nejsi ty horká hlava??? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ale co s ní, když chce jít jinam.

no nic, letím na nákup, tak pak zase juknu. papa
11. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Prý se stěhuje na vesnici...mě vůbec nezajímá nějaký idiotský vysvětlování a ještě to byly bludy :wink: Prostě musela jít hned :confounded:
11. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj Holky, koukam Aann do toho pekne vlitla hned pri pondelku :rolling_eyes:
Hlasim navrat od Mudry, nakonec jsem byla driv, pac jim asi nekdo vypadl. Folici jsou, na kazde strane asi 6, ale maly, tak jsem musela prikoupit dalsi davku Gonalu, pac uz nemam :angry:
Vcera jsem si rikala, ze si musim ten posledni dobanec hezky uzit a ejhle - dneska pokracuju :grinning: :grinning:
Myslim co Kathy - :confused: :confused:
11. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Hodila jsem do pracky lozni, po navratu si umichala vajicka - ty opravdovy :grinning: :grinning: ne ty co budu za chvili snaset :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvarila si kotel caje, venku je fakt hnusne, nakrmila ciciny konzervou - oblizovaly se az za usima :grinning: :grinning: a asi pujdu jeste chvili natahnout zada..
11. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jééé ty se máš.Ale vypadá to dobře,né?Kdy teda myslíš,že proběhne OPU
11. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj Aann - jsem spokojena, neplasim, sliznice pry O.K., tak jsem v klidu :wink: velikosti a ni jine hodnoty nevim, ale jsem v pohode. OPU tipuju tak pa nebo so, pokud si teda nebudu kupovat ve st dalsi Gonal :grinning: :angry: :angry: , to mam kontrolu UTZ, tak snad uz posledni pred OPU, jinak o OPU nepadlo dnes ani slovo, tak se dozvim ve st.
Holky, ja mam davky jak pro slona a foliky nejake male :confused: picham kazdy den 262.5 jednotek :sweat_smile:
ale co, hlavne, ze jsou :wink:
11. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Aann a co vubec tvoje vysledky krve? maji byt dneska, ne?
11. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
mur ahopj já taky musela dokupovat a stačily 3dny :wink:
11. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
mur máme na chatě 5malých čičin ,když jsou malé je to krásné a pak z nich vyrostou blechatý obludky plný klíšťáků
11. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
aan tak ted už se sem ani nedostaneš z jobu sakryš ..
11. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
holky a kdo se se mnou bavil v práci ,měla jsem diojíždění na IVF pak jsem marodila kvůli bolestem v břiše a šla jsem ...
11. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
mrcha nikde ,ale lehce výtok,tak si myslim ,že snad už teda zítra se madam dostaví ,jinak se snad kuchnu at něco vyteče ,břicho mě bolí jak prase ..
11. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
jste mě teda neřekly ,že po IVF je nástup mrchy 14dní :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
Len - vsak z nich nemusi byr obludky plne klistaku - staci se jen trosku starat :grinning: :grinning: a mas mazliky k pohledani :wink:
dala jsem dalsi varku k prani a jdu pokracovat v relaxaci v poloze lezmo - stejne je tak hnusne, ze to ani jinak nejde :sweat_smile:
Co ta Aann? a Kathy?
11. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
to jo naše mám si vzala kotě z venka a to byl hajzl agresivní tos neviděla ..normálně jí kousal ,napadal a to se měl královsky
11. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj holky,
tak OPU docela šlo, bylo nakonec 8 folíků a 6 vajec, takže klasika jako minule :slight_smile: Ale Dr.jty folíky pochvalovala, že byly krásný,tak snad se hezky oplodní :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jinak jsem strašně unavená a oproti minule i trochu kvácím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
jé kathy to je dobře že hezky vypadaj ..gratuluji
11. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
tě asi vycucly co to šlo
11. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
Snad to bude OK, jinak jsem se domluila s MUDrou, že tam snad ani nebudu volat,jak to vypadá, že mi zavolá až ona v pá nebo so co a jak a případně v kolik hodin na ET :sweat_smile:Mě to totiž strašně nervuje :confounded:
11. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
Kathy - tak to jsou dobre zpravy! at se hezky drzi a hlavne at jich se co nejvic po te PGD!!!!
hezky se prospi - den je k tomu primo urceny :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
To jo, hnusně prší, tma, ale jak píšeš, dobře se spí :wink:
11. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.