• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Jdu odpočívat :wink:

Mur,téééda ty máš folíků,tak je hezky přikrm hormonama, ať hezky dorostou :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
Kath to bude super.Mě bolelo břicho a taky jsem trochu krvácela.Před tím vůbec nic. :wink:
Jinak ty výsledky to bych se úplně posrala..Ta kámoška neni v práci a ta její známá volá,že to je přes 1000.v tak to mi teda hrozně pomohlo.V tom Motole jsou fakt trotlové

Len běž se naložit do vařicí vany a večer se vožer po svařáku a je tady jak na koni :wink:
11. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
Mur to je ještě brzo.Vzpomeň si na mě jak jsem 4 dny před OPU chodila do caru každý den
11. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
aan tak to je na pěst co? když potřebuješ jestli to stoupá ..
11. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
blé svařák ,holky musim na policajty ..kvůli tomu kreténskýmu bejvalýmu ..tak čekam na manžu a táhnu ..na výslech ..
11. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
Toho bejvalýho ti byl čert dlužen a ještě mu necháš takovejch věcí :rolling_eyes:
11. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
co svařák bléééé.potřebuješ léčivý kapky?potřebuješ
11. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
Že já kráva tam vůbec lezla :rolling_eyes: počkám do toho 25 a seru na to.No vlastně mi nic jinýho nezbyde,když musím být pořád v arbeitu :fearful:
11. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
ted jsem byla na wc a už malinko špinim tak sláva snad se něco rozjede ..na policajtech ..,tak jdu ,achjo ,mám nerva jak svině ..aan to byl ten první kretýno ..před 11lety ,debil
11. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
já už v nich mám hroznej bordel :wink:
11. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
Koukam, ze Len by mela hooodne dlouhej zivotopis co se tyce chlapu :grinning: :grinning: a Aann se v tom snazi vyznat :grinning: no jdu oskrabat brambory a udelat neco k veceri, cokolada je sice super, ale k jidlu moc neni :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz
Aann - ty jsi chtela vedet, jestli to stoupa, co? ale pres 1000 jsi mela uz minule - to jsou teda fakt info na zabiti :sweat_smile: :angry: tak mizim
pa
11. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz
tak dámy tak na poliše půjdu znova jo? nemaj na mě prej čas tak si vzal číslo a prej zavolá kdy mám přijít ,bud dnes :rolling_eyes: nebo zítra
11. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
holky neni to tak strašný,svatba č.1 ,9/1990 svatba č.2, 11/1997 svatba č.3 ,8/ 2008 no a končim
11. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
pak už bude ze mě jenom lesba ..na chlapy seru,kdyby hrozil nějakej rozvod :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
Len to je jasný pak už na to ser.Já se rozvést tak na to taky seru.
Mur to jsou magoři,viď.
11. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
Aann - a pak se spolehni, i kdyz tam mas znamou, co? :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
bloumam tady a vsichni pryc :slight_smile: asi to dneska brzo zalomim, prevlikla jsem periny a jsem grogy :pensive:
11. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
tak ahojky dámy ,vypadá to že mrcha se pomalinku rozjíždí ,ale fakt pomalu..a večer volal polda ,že mám přijít dopoledne ,takže dneska to švihnu na úřad práce a pak hned na poldy ..už mám z toho ted stresa.zasraný chlapi mizerný ,ten můj doma je taky jak navedenej ,čumí jak idiot,je tohle vůbec normální?!asi jo ,ženská v mým věku už se asi nedovede tak zamilovat ,aby přehlížela kdejaký chyby ,který mi vadí ,tak jsem si vzala toho nejlepšího z toho co mi po vás zbylo dámy moje..
12. kvě 2009 v 07:21  • Odpověz
když se mě někdo zeptá proč jsem se vdávala ,tajk za 1 ,to chtěl on,nikdy ženatej nebyl a za 2,abych se večer doma nebála při bouřce a za 3, abych dostala pár kaček důchodu :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 v 07:23  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Len, ty si prdlouš, normálně se tady řechtám a mlátím sebou o zem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
Len máš recht :wink: je to hnus,ale vidim to taky tak.Ty seš ještě na tom líp,že budeš mít důchod já tak pěkný hovno.....no majetek ať nežeru.Ale jeden barák jsem si zasponzorovala sama tak co :wink: .Holky ten mě tak sere,že od včera jsme na sebe nepromuvili ani slovo
12. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Teda holky, to jsou snad nějaký erupce na slunci s těma vyšima chlapama :unamused: Mě ten můj taky trochu točí, ale mě teď pod vlivem hormonů točí všechno :sweat_smile:
A vlastně Ann, ty máš taky nárok být pod vlivem hormonů vytočená :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
čus, taky vás zdravím. dneska dokonce pracuju. :wink:
12. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
katy, kdy jdeš na opu? nebo jsem to prošvihla a jsi už po...
12. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Tuli pracuje :wink: a co? dobrý? Na Floře?
12. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
chichi, jasně, aann, sedím na Floře a tvářím se, že všemu rozumím :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
tuli tak to je jasný jak jinak :wink: .Jsou kšefty?
12. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Tak holky to HCG z minulýho čtvrtka teda bylo 2917,5
12. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
tuli to je pomalu nejdůležitější se umět tvářit ,tak holky hlásím příchod z úřadu práce a ve čtvrt na 9 jsem šla na policajty ten ze mě byl odvařenej ,oni to neradi sepisujou,ale nakonec byla prdel a ještě jsme si potykali ..fešák luděk ,tak mladej asi jak já .. :grinning: :grinning: :grinning: ,hlavně ,že to nebylo pako co ničemu nerozimí a tváří se chytře ,nic proti Tuli :grinning: :grinning: :grinning: ,no takže 3hodiny super ..a to neni dámy konečná ,pak sio mě předvolá nějaká pipka a pak další pipka a pak teprve soud ,takže doufám že to vybruslim nějak mezi Ketama..
12. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.