• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Holky s tim utrošem.Poprvé jsem ho žrala.Teda jenom ráno a dopo.a na noc zaváděla.já tenhle pokus byla hrozná doktorka :wink:
13. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
má takový zajímavý oči,jako jedna moje panenka ,kterej jsem vyžďoubla oči a dala jí místo toho hliněný kuličky ,takjová divně modrá ,hned se mi ta panenka vybavila
13. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
aan jako aby ti nevytejkal když neležíš?
13. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Trošičku ujeťačka :wink:
No je pravda,že jsem taky měla obdobíčko kdy mi hrozně vadily panenky s řasama a všem se je vytrhla :pensive:
Hele tak se ho zeptej jestli má něco zajímavějšího než ty jeho očka :wink:
13. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
ty volís aan my kdyby jsme to daly dohromady tak jsme dvojka k pohledání ,já bych určovala diagnozy a ty bys předepisovala léčiva :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
má ,mírnej tik v oku a předkus lehkej slušivej :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
s tou panou to bylo jinak myla jsem jí ksicht odlakovačem a ten se dostal do těch očí a vyžral jí barvu a já se pak tý pany bála tak jsem jí udělala náhradní protézky :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
aan tovíš v našem věku už musíš nad chlapem přivřít oko?
13. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já nevim proč se serete do nějaký chaty 20 km od vás.Za Prahou jste měli něco koupit :wink: Tam bysme si zřídily ordinaci .
Prosim tě předkus ty naděláš.Na palici pytel a je to.On na tebe mrkal ty bláznivá :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
A seřezala tě máma,že si to zničila?
13. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
no mrkal a přitom se cenil ,ba ne holky je to kus chlapa a ten obušek :fearful:
13. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
co blbneš já jí nezničila ,já si udělalal jinou panenku ,hrála jsem si s ní dál :grinning: :grinning: :grinning: ,ale měla jsem mánii pany střihat a těch teda bylo asi 5 a za 1 jsem dostala
13. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
jak jsem jí střihla ježka tak dostala čepici a byla maskovaná to dá rozum.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,neměla jsem jít na kadeřnici?
13. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
dneska to odsíraj stromy a pes a občas i manža ,ale ten mě sere ten toho na tý škebli moc nemá a honit mu tam ty chlupy to je o život a nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
já jestli to bylo stejný jako u nás :wink:
jestli si jim udělala takový účesy co já tak to byl děs běs
Hele a co manžovi řekla si to ?Abys ho trošičku vyprudila chlapce jednoho
13. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
dneska to bylo dobrý v noci ,jsem nemohla spát ,zase horko a chytla jsem ho za ruku jak chrápal a on ,,ty jo já nemůžu spát jak mě bolí hlava od večera ,,prolhanec ty jo chrápal jak kanadskej dřevorubec a za chvíli zase..
13. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
no jasně jsem se málem přetrhla jak zavolal a zychle namalovat ,rifle a podprsenku tu co víc zvedá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
naše večerní idyla ,řikam ,,bude něco ,,? a on ,,ne ,máš jí rozbitou ,, a řikam ,,problém,,? a on ,,já nejsem vzrušenej a ty taky nejsi rozrušená ,,a byla jsem rozrušená hned.. :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
:grinning: :grinning: Tak to je v pořádku.Jo tak dneska ráno jsem píčovala jak hovado,že to je naposled co vedle mě chrápe a pak mi bleje ty bludy,že nemůže spát a já čučim 3 hod do stropu.Už bych jako řekla,že jsem dost unavená :wink:
Hlavně ho neposílej na nějakej utz rypáku.Vůbec to nepomáhá-hlásila mi to švagrová a 6 tis v prdeli
13. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
jo aan u Prahy to by mě někdo nesměl dlužit many a pak bych si mohla koupit nějakou kuří nožku u vás za mega ne?ze sucháčem
13. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
:grinning: :grinning: Tak to jste si moc hezky vysvětlili
13. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
přišly vemena jdu se jich zeptat co chtěj :angry:
13. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky,
teda vy těm chlapům dáváte :grinning:
13. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
ale prosim tě.Jseš ještě mlaďonká :wink: Hele co dr?
13. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
Jestli myslíš mojí Dr.z CARu, tak ještě nevolala, počítám, že zavolá v pátek nebo až v sobotu :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak OPU v patek :sunglasses: , jdu Vas docist..
13. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Len - furt prsi? no u nas azuro :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Aann - jaky vemena? :grinning: :grinning: holky vy jste teda dneska v nalade :grinning:
13. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Tak ja to uplne vidim, Aann je jako Evik ze Slunce, seno a nase Len je Blazena - to jste mi pripomely s tema vemenama :grinning: :grinning:
Jinak holky k Vam na praxi bych sla hned, clovek by byl zdravej hned mezi dverma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Hm, tak sem to asi prichazi od Lenky - azuro se zatahlo, no nic - jdu relaxovat ke kavicce a zase mrknu
13. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.