• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
abyste se nezabili kathy my už neprovozujem tyhle domácí akce :frowning2: ,jen občas jolíky
13. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Manža to teď po dlouhý době někde vyštrachal, je sranda,jak sedíme oba u počítače, hypnotizujem obrazovku a ukazováčkem střílíme jak divý :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
je to hezký že si hrajete já jsem poslední dobou furt jenom vytočená na ultimo
13. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
nevim jestli se u mě něco změní po Ketu ,ale něco už se změnilo i na něm ,už neříká ,to je stopro jasný ,spíš říká ,že to děcko nebude
13. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
Leni, nech ty chmury, musíme být pozitivní :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Máš tam embryjka na 4kety, tak to by bylo, aby nebylo :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
já nemám chmury,jsem spíš poslední dobou na něj vytočená ..dneska mi taky nasral ,přišla kámoška a říká mi ,,víš že ten tvůj napsal v práci na veřejnou listinu hrablo na sních?,,že se tam tomu všichni řežou jak je to inteligent,tak mu to řikam když došel domu jestli se ho můžu zeptat jak se píše hrablo na sních ,tak jsem nejdřív dotala sprdunk na co potřebuju v létě hrablo a pak že jsme starý drbny a že jsem velká češtinářka asi ,tak jsme se chytli jako prasata..
13. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
To je sranda, no tak se přepsal, je v pracovním stresu,asi :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
nevezme to z legrace ani náhodou a neřekne hm tak já to opravim na h..ne dostala jsem já ,že posloucham drby
13. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
Znáš ješitný chlapy, nemůžeš je upozorňovat na jejich chyby, maximálně jenom opatrně naznačit :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
sem mu to jasně taktně naznačila že je pako :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
já nevim že mě furt tak vytáčí ,asi jsem v přechodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Do přechodu máš ještě daleko s tím tvým platem vajec při OPU :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
myslíš ? tak asi ty hormony já fakt nevim
13. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Určitě, jsem taky napůl doktorka,ne? :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jdu dělat manžovi společnost :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
jen běž aspon ty buď štastná holka moje
13. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Hele, nech toho, i ty jsi šťastná a basta fidli :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
koukam, ze s etady predhanite, kdo je nejstastnejsi na svete :grinning:
jdu do hajan, zitra posledni den v praci....a jdeme na to :slight_smile:
dobrou noc, jdu hajat :grinning:
13. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz
kuk, dobrý ránko, nemůžu uvěřit, že jsem tady první... :grinning:
14. kvě 2009 v 07:23  • Odpověz
druhááááááááááááááááááááááá nazdárek všem!!!!!!!!!!!
14. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
ted jsem posnídlaa křup rohl ,opět plná klávesnice takže klasika a sýr s paprikou a završila jsem to banánkem v čokoládě,tento den musí začít prostě pohádkově :wink: ,sice tomu zatim nixc nenasvědčuje ,počasí rozhodně ne ,ale třeba se něco hezkého přihodí .. :grinning: ,jo ty jo holky včera jedem na chatu a málem jsme dvakrát bourali to byl den ,jednou manža vjel chlapíkovi do cesty ,já ho viděla a řikam ,,jede auto ,,jelikož asi normálně řvu ,tak mě nevnímal a vyjel z řady ,ten ho vytroubil a další to ale byl fakt mazec zase vyjelo auto z vedlejší,my stáli proti a z hlavní se řítilo auto ,který začlo bzdit ,točit se a jelo přímo na nás ,no holky já jen zírala a ani jsem nebyla schopná řvát ,nakonec to vybral a zastavil kousek od nás a tamtoho auta a já byla jak když jsem právě odnesla na půdu 100kg brambor..
14. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
ne že bysme skladovali jako brambory na půdě jo? :grinning: ale tak ztrhaně jsem se cítila
14. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
včera volal z realitky že se v pátek ukáže jestli lidi co to tam očumovali to berou ..no mohli by páč se mě nechce opět plejt záhon a je třeba tam sekat což znamená furt převážet sekačku jak magoři
14. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
za chvíli dojde mamka a půjdem do jysku mrknout na nějaké povlaky na polštářky .. a jestli tu má někdo výborný nápad ,že si to mám ušít ,tak na to rovnou zapomeňte :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
švadlenka jako nejsem zas až taková ,můj vánoční dárek z roku 2005 hezky hajá ve skříni a už mu prošla dávno záruka aniž by byl vyzkoušen ..šicí stroj mi nic neříká ,bych to fakt radši ušila v ruce
14. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
já nemám ráda studovat návody a ten stroj vypadal náročně ,takže pápá...to samé pekárna ,ta taky leží ve skříni ,to jsou vyhozený prachy za takový dárky ,zabírá to místo a já mám recept na chleba kterej jde upěct i na plechu takže si radši skočim do krámu :grinning:
14. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
jednim slovem jsem stará a pohodlná ..
14. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
nechcete náhodou někdo laskavě vylézt k pc?
14. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
no hlavně že tady aan radí jak na sliznici co? ale mě tu nikdo nenapíše sakryš
14. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.