• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
jo jo Tuli pauzička do 3 IVF
Len-teď v klidu seš to věřim,ale připrav se od úterka budeš v transu
28. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
u nás v caru vložíš na začátku 12 000 a pak jenom připlácíš a připlácíš a pak platíš v lékárně
Len nám když to vyjde tak jsem se rozhodla taky 2 naříznout a taky 3 zandat (asi)
28. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
aann, tak nevím, pomalu o tom začínám uvažovat. sice jsem hlásala, že rok ne, ale uvidím, někdy se mi chce a pak zase z toho mám hrůzu a nechci injekce ani vidět. náš car dělá do června max. začátku července a pak od září... a na podzim v zimě se mi už stimulovat nechce. tak jestli mě nepopadne záchvat, tak asi možná vydržím. teď bojuju s váhou. dokud nebudu mít pod 75, řaději pod 70 kilo, tak nechci. nedělalo mi to dobře... a taky jsem si naplánovala státnice z němčiny, tak stimulovat a plánovat opu a zkoušky (červen/červenec), to je taky na ho*no.
28. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
aann a ty začneš píchat kdy už?
28. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
Tuli-udělej si státnice ať máš zatim nervy jenom s učením.A pak mímo.Až ti děcko odroste tak budeš mít menší starosti se sháněním práce (teda takhle bych to udělala já kdybych měla na výběr).
Jinak píchat začínám asi příští víkend
28. bře 2009 ve 22:52  • Odpověz
aan víkend uteče jako voda a další píchajdy budou ..máš týden na to ,abyses psychicky připravila ..na úklid se vybodni..já nemám uklizeno ,navaříno ,namraženo ani vyžehlíno ..hniju tady a co taky žiju..minule jsem se tak snažila a hovno z toho
29. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
jinak všem přeju hezkou neděli večer pícham 10 000j.puregonu ,bolí to holky? hele jako 2prášky se míchaj 1 vodou jo? to bude maso ne? hustý..
29. bře 2009 v 09:01  • Odpověz
lenkacar: ahojky, tak u nas v diskuzi car obilny trh uz je zase dalsi tehulka,ja zacinam cyklus nekdy kolem 7 dubna,tak uvidime,snad uz to bude posledni,nejak uz se potrebuju pohnout nekam, bud byt tehulka nebo jit do prace,jsem "zamrzla" na takove bode,z ktereho se nemuzu ani za nic pohnout!!!Krasny den
29. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
aann, tak konečně, mám pocit, že se ti píchání pořád oddaluje. a přesně, i když státnici teoreticky nepotřebuju, stačí otevřít pusu, ale papír je papír :grinning: teď mám do konce června 2 vlastně 3 povinnosti - hubnout a cvičit a učit se :wink: po těch všech nervech je to vlastně relax :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
ahoj Leni, 2 prášky se míchají se 2 roztokama :wink: ty jo, toto letí. a zbyde ti jeden prášek a jeden roztok. a neuklízej, máš v břiše nafouklý folíky, tak ať je netlačíš :grinning:
29. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
řekla 2prášky s jedním roztokem a mám malou stříkajdu ..se z toho poseru..
29. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
ywus už někdy ta smůla musí skončit ne? ted volala pani na tu naší chatu starou a příští víkend to okoukne ..to abych tam uklidila ještě..zrovna se mi to moc nehodí jestli v pátek šoupnou mimíse do břicha někam lézt..
29. bře 2009 v 11:57  • Odpověz
Leni, tak když ti to tak řekla, tak to tak udělej. já měla míchat 2 a 2.

LENI!!!!! ser na uklízení!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hezky se šetři, pak si řekneš, že kdybys tohle a tamto, nezlob!!!!!!!!!!!!!!!
29. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz
Leni, jestli uklízíš, tak beru auto a jedu tě vytahat za uši!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. bře 2009 v 15:35  • Odpověz
ahoj holky
Len 10 000 ???? Jéžiš co to je? Já měla u Puregonu úplně něco jinýho.To máš asi aby nepraskly jajucha,asi
29. bře 2009 v 15:40  • Odpověz
Tuli-oddaluje měla jsem jít v únor kvůli genetice se mi to protáhlo na březen a dr mě překecala,že mi udělá ještě nějaký testy tak jsem jí na to kývla a je z toho duben
29. bře 2009 v 15:42  • Odpověz
včera jsem přemýšlela nad tim,kdyby se to zase nepovedlo,ale měla bych vejce na mráz.Tak je mám dát zamrazit,ale stimulku (4) bych si už musela platit už sama nebo jak to je?
29. bře 2009 v 15:46  • Odpověz
Ahoj holky tak se jdu po dlouhé době na vás taky podívat.Jak se máte?Já jsem od pátku po ET tak hajám :unamused: už mě to nebaví.Mám zavedená 2 vajíčka,měla jsem při opu jen 2 takže zase hrůza nedovedu si představit,že bych to měla podstupovat všechno po třetí.Ted to byla šílená dávka hormonů a výsledek skoro žádnej :frowning2:Tak uvidim jak to dopadne ale naděje žádná :unamused:
29. bře 2009 v 15:47  • Odpověz
Len musim se přiznat,že jsem všechno uklidila i se zahradou (ale bez těch OKEN) příští týden se už budu dloubat v prd.. a to nepřežiju.Tak mám v plánu uklízet skříň (u toho dřepim a nic netahám)
29. bře 2009 v 15:52  • Odpověz
mluvila jsem ze ségrou a ta brala půlku prednisonu.Já 2 tak se nemůžu divit,že mám stavy na chcípnutí
29. bře 2009 v 15:53  • Odpověz
aann, to není puregon, ale pregnyl na dozrání či co. já píchala taky v obou případech 10000 pregnylu.
29. bře 2009 v 17:52  • Odpověz
aann, 4. IVF si platíš, ale můžeš si podat žádost na příspěvek na léky. je možný, že ti to pojišťovna schválí, pak bys platila jen to okolo.
29. bře 2009 v 17:54  • Odpověz
teda holky, vy jste akční, to je hrůza... :confounded: :confounded:
29. bře 2009 v 17:55  • Odpověz
ahoj Hanko, jsi nějaká tajnůstkářka, tak držím palec. Přesně chápu tvoje stavy. já měla u 2. IVF jen 2 vajíčka a nebyla zralá, takže po tom všem nebyl ani transfer. Tak to jsi měla aspoň štěstí, že je máš už u sebe :grinning: tak se drž.
29. bře 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahoj holky!
Zdravím psychicky odpočinutá po víkendové lyžovačce :wink: Ale jinak mě bolí celej člověk :grinning:
29. bře 2009 v 18:02  • Odpověz
Musím vás v rychlosti dočíst :wink:
29. bře 2009 v 18:02  • Odpověz
Len, tak to je super, že byl primář spokojený, jak se mu povedla stimulace :dizzy_face: Moc držím palečky, všechno bude v pohodě :wink:
29. bře 2009 v 18:04  • Odpověz
Musil, na testování je brzy, jak říkají holky, 8.den se objeví // jenom holkám s dvojčátkama, ještě vydrž :wink:
29. bře 2009 v 18:10  • Odpověz
Ann, když ti ty 2tablety prednisonu pomůžou k mimi, tak se holt nedá nic dělat a musí se to svinstvo užívat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Já měla jenom 1/2tbl.
29. bře 2009 v 18:11  • Odpověz
Fan, to je pech s tím kolenem, člověk je nastartovaný na hubnutí a cvičení a tělu se to asi nějak nelíbí, když takhle zlobí :unamused:
29. bře 2009 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.