• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ahoj holčiny.ještě vůbec nevim jestli je dobrej nebo špatnej den.
prší takže hnus.Jdu poklidit,vyprat něco uvařit a hlavně nakoupit asi mám chuť na ty umělohmotný pribiňáky.
16. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz
ahoj holky moje taky ještě nevim kam se ten počas hne ..je to zatim nerozhodně ,za hodku jedem na cghatu tak dělam karbanátky ty se dobře hřejou v mikrovlnce,jinak všem přeju hezký den ,doufám ,že naše kathy nemá kocovinku
16. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
kathy má kocovinu jak hovado a bude jí špatně hodně dlouho. :frowning2:
Co budete dělat na chajdě v takový kose?U nás chčije jak blázen
16. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
Len prodali jste chajdu.včera byl pátek
16. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
Mur tak co je??? Už si tam musela dávno volat
16. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
aan ten realitkář nevolala ,nic nevim...ani nevim co tam budem dělat asi topit a topit :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
zase překlepy jak blbec ,achjo ..z tý kathy jsem smutná sakra ..
16. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile: Doufám,že se máte všichni dobře.Já jsem pořád v jednom kole :wink:
Teď už ani nemáme s tuli čas si zajít na víno :unamused:
Snad to tak nebude pořád a utrhnem se z práce a dopřejem si trošku pohodičky.
Zdravím všechny :slight_smile:
16. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem se probudila po třídním srazu... To bylo maso, to vám povím. sráželi jsme se po 20 letech ze základky, kromě jednoho kluka jsem všechny poznala :wink: a můj tajný základkový idol??? |Nejhezčí kluk ze třídy, takový hezounek???? Holky, to byste se posrandily, to je strašný, blééééé a on si připadal neodolatelný a vtipkoval s návrhama..... :confounded: :confounded: :confounded: Rozkejdnutý, tlustý a vožralý namachrovaný hovado... no nic, večer dobrej, určo jsem si to užila, spousta dalších spolužáků mě moc potěšila a jsem ráda, kde jsem a za to jsem nejradši!!!!! jo, spousta holek taky přibrala a některý ještě víc, než já!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
ahojky fan, tak to je pravda, už jen pracujeme a když se vidíme, tak zase... něco bychom s tím měly udělat :grinning:
16. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
katy, to mi je moc líto, se ti ani nedivím, žes to potřebovala zalít... :cry:
16. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
mur tak u tebe zase sqělý, bezva, tak ať si dneska vyslechneš samý dobrý zprávy! :sunglasses:
16. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj,
tak podavam hlaseni, z 12ks 10vajec dobrych, ale zatim se oplodnilo pouze 5.. :unamused: ale diky za ne :sweat_smile:
Jinak jsem si myslela, ze to bude stav jako u vsech predeslych OPU,a le to jsem se zmylila, ve 2 hodiny rano jsem skucela bolesti, myslela jsem, ze mi upadne prtka a to doslova - ani ne ta holcici, ale ten konec co mame vsichni - jak zensky tak chlapi :grinning: rekla jsem si, ze pokud to do rana neodezni jedu na pohotovost, rano dobry a celkem i ted, proti bolesti jsem si nic nevzala, jsem preci jen velka holka a neco vydrzim..ale predstava, ze se ve me zase budou hrabat a zavadet embrya me teda nenechava chladnou :angry: ,pac se bojim na WC i utrit...
takze tak

Jinak zdravim Tuli a blondfan, Aanna ostatni.
Kathy - koukej podat hlaseni, jak ti je, vcera jsi asi hezky promazal trubky, co? no nedivim se holka.
jinak u nas prsi, takovy pocasi lehnout pod deku, takze mi to vyhovuje :dizzy_face: uvarila jsem polivku, zapla mycku, nasazela jednu pracku a jinak nazdar, odpocivam.
hezke odpoledne!
16. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
Pecu kuratko, neda mi to abych jen lezela :wink:
jak se Vam vede o vikendu?
16. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
mur prdka mě teda neboplela ,já mám zase pocity že mi upadne pipka ..od poslední mrchy mě bolí vnitřek a skučela jsem při čurání ,jako by se mi tam něco prověsilo a bolelo ,ted mám pocit jak na zánět močáku ,jsem dobře rozhozená po tomhle pokusu ,občas tak nehezky rejpou vaječníky .sakra ..taky se těšim na Ket :rolling_eyes: ,chudák můj pipčok
16. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
ahoj len, tak jste po vyletu,jo?
No ja se malem po..... uz kdyz jsem si mela vytahnout po OPU tu tamponadu - byly to asi kilimetry buniciny, bolelo to jak svine a jeste jak to tahnes nasucho :astonished: bleeeeeeee,
ted uz je mi O.K., ale stejne bych nejradeji pro embrouse az budu uplne O.K., coz se do par dnu urco nestane
16. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz
koukam tady ani ocko :confused:
holky nevite jak je na tom Saze? dlouho jsem o ni nikde necetla :confused:
16. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
prosimtě co tam s tebou dělali?
16. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
mur ale jak se to zmrazí je už menší šance :frowning2:
16. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
hele jak jsi mi psala tu sms tys byla oblblá vid
cau Len, to myslis me? no sny ruzove, probuzeni ruzove, za ty nesmysly v sms sorry, ale aspon vidite jak na Vas myslim :grinning:
já ani nekrvácela po OPU a rozhodně do mě nic necpali
16. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
ty volís mur já se strašně lekla co tam s tebou dělaj
16. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
já zase furt všem děkovala po narkoze :grinning:
16. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
a co jsem cucela, tak mi primo na sale brali krev na HIV :pensive: pak mi prali dobrou noc a ja se bala, ze zacnou driv nez usnu, tak jsem jim chtela neco rict, ale mluvila jsem jako po litru vinka a pak se mi zamotala hlava, udelalo mdlo a bylo mi tezko na hrudi a pak uz nevim :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
no to ti brali docela brzy ne? co je to za postupy prosimtě?jsi byla na Kamčatce?
16. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
no dekovacka taky probehla :grinning: :grinning: ja si pamatuju, ze jak me dovezli na pokoj, tak jsem se prendavala na postel, sestra mi rikala opatrne a pak nic nevim :grinning: :grinning:
mě bylo taky divně brnělo mi všechno hlavně prdel
já si hlavně pamatuju jak mě to hned bolelo že jsem ani spát už nemohla
16. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
No Len tu noc bych teda nikomu neprala, myslela jsem si, ze mi upadne rit
Jinak jak me odpojili od kapacky a od tech pristroju, tak jsem mela jit na WC a sla jsem s holou prdeli a bylo mi to fakt jedno :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.