• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tys neměla košili? jakto ..my máme svojí
16. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
co tam s tebou prosimtě robili? byla s vůbec na OPU ?
16. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
a vubec jsem neresila svoji "modelkovskou" postavü :grinning: :grinning: na todle je ta narkoza super, je ti vsechno fuk :grinning: :grinning:
ti přitom udělali kolonoskopii ne?
mela, ale asi u pasu :grinning: :grinning:

co ta Saze? nevis neco?
16. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
a jsem nepochopila proč infusi proti bolesti nebo co?
16. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
nevim nic..o sazičce ,ale myslim že měla srdíčko 1
16. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
nevim, proste jsem ji mela uz od salu, na zbytek jsem se neptala, furt jsem chlapovi rikala, ze uz chci domu :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
kterýmu chlapovi ..bože já jsem z tebe zmatená furt :wink:
16. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
Uz by mela holka mit skoncenej 3.mesic, co? tak snad je ok, obcas si na ni vzpomenu, byla tu driv hodne a ted nic, nebo nevim
16. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
do liberce teda nejdu půjdeš na OPu a oni ti udělaj operaci srdce
16. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
no mur to tady byla ještě za černé fan pak už ani ne,tak se jdu oblíkat a pádim na pivo
16. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
dam si na smutek naší kathy ..aspon 3pivsony ..
16. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
sakra minule se z toho taky těžce dostávala a je to tady zase
16. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
mizim pa
16. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
no svymu, ne? jakymu asi jinymu? byl se mnou na pokoji, myslis, ze jsem jako delala navrhy sanitarovi, ci co? :grinning: :grinning:

dej si hezky pivicka, at je nasi Kathy lip!!!!
16. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
ahojky, tady detektivka :wink: našla jsem v profilu u saze, že je ve 14 tt a v albu má utz z 10 tt
16. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
mur, tak pěkných embryjek ne? :wink: tak ať se drží, je to šílený boj...
16. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
tak holky moje ožrala jsem sejako prase jo? taky jsem trochu bečela a jinak sotva jsme šli domu ,byli jsem oba moc pěkný a to k večeru nepochopitelně někdo prorazil horní okno dole u výtahu a všude plno krve ...ale to už udělal někdo před náma :wink: ,jinak jak jsem řekla dala jsem 3piva ,je to nějaký nový pivo a prej je horší než 12ctka ,no takže po 3pivech jsem byla jasná .. :grinning: :grinning: :grinning: ,přišel tam vladísovo kámoš a objednal nám šampáňo ,že nám ještě nepopřál ke svatbě a já jak mícham, tak je vymydlíno ...zkrátka a dobře ,holky už nepiju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Holky byl to bar kde jsme se seznámili ,svého času moje přechodné bydliště ,prima parta a tak se mi drobet zastesklo ,že dřepim furt doma ,tak jsem dlaa návrh ,že se na dítě vys..a budem chodit každej tejden do báru ..návrh neprošel :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 v 07:46  • Odpověz
čau No ty seš asi pěkná ještě teď :wink: :grinning:
Nemohla jsem včera dorazit,protože čuměl celý den na foťáky
čau holky pracovnice přišly jste se na nás podívat?Já mám sraz základky v sobotu.Co tam budu dělat to teda nevim.Pojedu autem a udělám maskovací manévr.
Mur-co ti řikám..poslední pokus a je to všechno jinak.To když tě čistili tak tě vystříkali wapkou a vycucli zvonem :wink:
Kaťušo pořád na tebe stejně myslíme :wink:
17. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
aan jsem se probrala z kocoviny ,manža ještě chrápe,vařim čenečku ..ta nás postaví na nohy ..tráno jak jsem tu vtipně psala a najedla jsem se ředkviček a rohlík se sýrem a pak jsem nestačila ani doběhnout na hajzl ,aan po kocovině nikdy nejez ředkvičky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
chápeš to jedinej den hezky a my v posteli jako prasata ..manža má špatné spalování takže autem výlet nepadá v úvahu,my toho ani moc nevipili ,ale jeden vladísovo kámoš nám dal finskou vodku brrr a pak to šampáno a pivo a už v baru jsem si prohlížela záchod ze vnitř..tak zle mě dlouho nebylo ..
17. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
ježiš prej nevipili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,no jo no nevypili :wink:
17. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
to nevadí co tam píšeš stejně na to nevidíš :wink: řekvičky v kocovině?To když si blinkala to ti lítaly úplně všude ,viď :wink: Chudinko úplně tě lituju.To jsou nejhorší stavy.Dejte si acylpiryn-někomu to pomáhá
17. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
ahojky, aann, tak ty taky půjdeš na srazík, no jo, ty budeš muset maskovat, já bych to asi nevydržela, jsem strašně ukecaná... držím palce, ať to vymanévruješ :grinning:
17. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
včera jsem pak ze všeho měla nějakou melancholickou, nevím, jestli mi ten srazík nakonec udělal dobře, protože jak jsem nad tím celý den přemýšlela a pořád dokola, jak kdo vypadá, jak se změnil, co dělá, tak mi z toho bylo nějak smutno, kolik spolužáků se hrdě hlásilo k 1 - 2 dětem, co mají, hlavně kluci byli pyšní... naštěstí neprobíhala alba, max. 1-2 fotky z mobilu, což se dalo snést. a jak se tak všichni postupně trousili, tak každý: jé, čau, tebe jsem neviděl(a), ty už nebydlíš v Hostivaři, co? a co, vdaná podle e-mailu a kolik máš dětí? ... tak jsem to musela 20x zopakovat, že zatím žádný a na další dotaz, jestli už bych chtěla, taky odpověď, že jo..., tak jsem z toho byla včera psychicky vyšťavená...
17. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz
no a taky proto se přiznám, že jdu 27. do CARu, abychom si to aspoň domluvili, co a jak dál, jestli dál, jaká další vyšetření, protože ty 2 IVF šli tak rychle za sebou, že se mnou nic nedělali. a uvidím, jestli si nechám naplánovat protokol a poslat na pojišťovnu, abych to měla připravený a schválený, že kdyby se mi náhodou začalo chtít, tak ať už jen zajdu pro léky. Jedna spolužačka už má za sebou 4 IVF a z toho posledního má 2,5 roku holčičku a říkala, že půjde do dalšího, aby pořídili sourozence, tak mě taky možná trochu nalomila... tak možná ten sraz měl přece jen něco do sebe. :wink:
17. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahoj holky, ja cely den kutim neco po byte, cucim na telku a pozoruju lidi venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aann - mas recht, na poslednim pokusu se teda vyradili :grinning:
Tuli - to je super, ze zacinate uvazovat, hezky nas informuj co noveho.
Len - fuj - uplne ty redkve vidim - chudery :grinning: :grinning: :angry:
17. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
Jo, Tuli koukam ze ta ky smirujes :dizzy_face: :wink: ,ale diky za info o sazi
17. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak už jsem se z toho trochu oklepala, akorát pořád cítím beznaděj a potřebovala bych nějak namotivovat na další boj:sweat_smile:
17. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.