• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj kathy - mas narok nejaky cas delat vsechny veci, ktery te napadnou, vcetne "oziracek a vecirku". nechci aby to ted vyznelo spatne, ale je jeste brzo vrhat se do dalsiho boje...co myslis?
Kazdopadne jsi holka sikovna, ze jsi zase s nama, Holky te tady zase necim namotivujou, ze? :grinning:
treba nase doktorka Lenka
17. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
ahoj kočičky ,tak to jsem ráda ,že vidim Kathy..zdravim moc ..nakonec se jelo na chvíli na chatu,ale až odpolko..no co dodat den v prd...
17. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
ráda bych kathy něco naordinovala ,ale já jsem tady jen přes diagnozy :wink: ,léky předepisuje aan :wink:
17. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jinak vožíračka na žal to v pátek byla velká, po dlouuuuuuhý době jsem zvracela do kýble u postele. Manža byl ze mě špatněj, bál se, abych nebyla přiotrávená alkoholem, nikdy mě takhle neviděl :sweat_smile:
A do toho jsem plakala a prý jsem se chtěla pořád mlátit hlavou o zeď, tak mě musel pořád kontrolovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Asi jsem si chtěla udělat jinou bolest než bolest na srdci :confounded:
17. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
Kath-neblázni vždyť za to nemůžeš.Ty jo to měl manža romantickou noc s těma blincema,ale možná si na tom byla líp než Len zní lítaly ředve,který cejtí do teď :grinning: :grinning: :grinning: .Asi by bylo dobrý probrat s doktorkou co teď dál,né?

Tuli udělej si zkoušky a hned na to vlítni
Mur-jak ti je?
Len-jak ti je? :grinning:
17. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ty jo Kathy - tys musela ale vypadat :grinning: :grinning:

Len a co ty Kanary? neni volny misto jeste? jela bych hned..
17. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
hele kathy já taky blila do kýble ..taky mazec no ..
17. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
jinak už je mio dobře ..takhle na večír
17. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
chtělo by to na kanáry celá naše diskuze ..nějak se to seklo to štígro a aan to za všechny vyžrala ..jsem zvědavá jestli budou ty dvojky
17. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
to ja taky - ty dve bubliny by byla nadhera! pro dnesek se loucim, rano si volam, jestli je to uz k transferu a jak si stojime, dam vedet.
brou noc vsem :wink:
17. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
jo kouknu na tebe a budu čekat na tvoje výsledky
17. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
jé, tak to vidím zase na dočítání a samomluvu...
17. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
mur, manža o tom nechce ani slyšet, prý jeden den tak a druhý jinak, tak mu připadám jako mišuge, tam jsem mu to včera vysvětlovala, že si to musím srovnat a že je lešpí, když budu vědět, že můžeme, než zase čekat...
17. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
katy, jsi sqělá a statečná, obdivuju tě a držím moc palce do dalších rozhodovájí. není to lehké... :confounded:
17. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
katy, dočítám... kýbl sice nezávidím, ale chápu... a co, manža tě viděl po takové době poprvé zmaštěnou? tak to jsi dobrá, že až po takové době... my byli na jednom večírku u Honzových známých (ona je známá z tv na nově a on také...), bohužel v mém šestinedělí po potratu a já poblila sousedům balkon a málem jsem se pořpo... naštěstí manža byl ok a druhý den jsem volala, že to tam přijedu uklidit.. no trapas jako sviňa...
17. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
pořpo = připo... to pro ty, co nepochopily můj překlep :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
17. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
murm tak to držím moc palec!!!!! :sunglasses:
17. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
tak překlepů dost a zpráv taky, jdu chrupkat a zítra pracovat, zkusím nakouknout. papa a pěkný den...
17. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz
tuli zdrabvím a všechny ostatní ..takovej připosranej balkůnek na návštěvě ,taky neni k zahození :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz
to mě se taky jednou stal dobrej trapas ,byla jsem za bejvalým v kasárnách ,jako zákla´dák byl v Holýšově a měl tam nějakýho známýho tak že prej tam přespíme ,tak se rozjela u nich na obývákové sedačce šukač...a ráno na to civim s otevřenou hubou ..celá sedačka špinavá jak prase ,pustila mi barva z vlasů ,fialová na béžové sedačce...
18. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz
dodnes když na to vzpomenu je mi nějak divně od žaludku .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 07:46  • Odpověz
jak jsem tu psala že někdo vysklil výtah horní okno což nechápu jak ..tak to má na svědomí asi čarodějnice z 1patra která zavolala sklenáře ,my akorát jeli z chaty a sklenář ,,honem ,honem ,tak ještě jedte já to pak změřim ,kam jedete ?,, a čarodějnice v podroušeném stavu,,do devítky,,já nebyla schopná slova při pohledu na ní ...mimo jiné náš panelák má pouhých 8pater :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz
dobré ránko :wink:

leni taky dobrý zážitky :grinning:

tak mě bolí břicho jako blasen, spustila se mi mrcha. Doufám, že to brufenama zaženu :confounded:
18. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se objednala na konzultaci do CARu na 1.6. :wink:
Jdu do práce :unamused:
18. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
Tuli, mrchu ti teda nezávidím :frowning2:
18. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
dobre ranko, sem tady, vymydlena, vyspinkana.
Volala jsem do Car a jeste kultivuji, tak bude prodlouzena kultivace, vic nevim, neptala jsem se a ni jestli to ty vsechny oplodnene vyjucha vydrzely, bude to prekvapeni, transfer planuju zitra :grinning: :grinning:

Tuli - a porad tak trpis pri mrse, ci cococo?

jak jste se vyspaly a co mate dneska v planu? teda krom pracujici Kathy? ja si uvarila testoviny a budu delat sunkofleky, jinak jsem bez napadu, jdu si vypit kaves a za chvili dorazim.

Jo, holky poradte nejake prirodni projimadlo, po tom ctvrtecnim maratonu na Wc jsem uz 3-4dny nebyla a bricho teda fakt boli. Do líkárny nejdu, poradte neco z domova...treba slanou vodu :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
Len a co ty - jsi v pohode? jak jsi psala s tim mocakem? :confused:
na dnesek hlasili jasno, to by me jako zajimalo kde...u nas mraky jako blazen a po slunicku ani stopy :rolling_eyes:
18. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahoj Mur, já jsem taky na dnešek vařila šunkofleky :grinning:
Jinak mě pomáhá jako přírodní projímadlo - kefír, nebo acidofilní mléko, nebo sušený fíky a nebo, ale to je z toho nejhorší polívkovou lžíci nějakého oleje - olivový nebo slunečnicový (ale je to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
Fakt jo? olej? no asi to zkusim, pac uz je to neunosny, fiky nemusim a kys.mliko nemam..a pak se asi nevzdalovat od WC, co? :grinning: :grinning:
Koukam mame stejny chute :grinning: akorat jsem tam chtela dat uzeny a uz bylo nejaky jety, tak klobaska to jisti :wink:
18. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Já mám fleky s uzeným. Zkusila bych ten olej a nevzdalovat se od wc :wink:
Jinak mě ještě pomáhá si dát cígo, ale to asi proto, že normálně nekouřím :wink:
18. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.