• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Kathy, tak ten olej to byl fakt humac, natahlo me to tak, ze jsem malem ohodila linku, ale vydrzela jsem...ale hnus teda nechutnej, a to jsem si blbec dala jeste olivovej, ze to bude mensi zlo a mela jsem pocit, ze vidim vsechny olivy sveta :angry: fuj!!!!!!!!!!!!!!

ale diky za radu, snad to k necemu bude
18. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
ahoj holky.zaučuju a dělám ze sebe příjemnou.
Kath super,že ses objednala
Mur já ti řikám,že to bude stejný jako u mě :wink:
Len nemáš jít tenhle týden do caru?
Tuli ozvy se z práce.Manža nechce do dalšího kola nebo co?
18. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj Aann - tak hodnou, jo? ja myslim, ze tys hodna normalne, ne? :grinning: :grinning:
Kez by to bylo jako u tebe :sweat_smile: uz si brousim zuby na ty dvojky :grinning: sice se sem nevlezu s kocarem, ale ono se to nepo...., ze? :grinning:
Jak se ti pozdava ta holcina? a co - jak se citis?
18. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
holky, neco na tom oleji bude, zabral :grinning: :grinning: hura!!
18. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
holčina je v pohodě,příjemná.
Mě bylo včera blbě a to už třetí den vždycky kolem pátý odpo.Jsem ráda,že mi to trvá jenom tak 2 hoďky.A to si ty 2 smažili nějaký žrádlo a to jsem myslela,že umřu
18. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Mur-už ses vykakala?Počkej až budeš těhule to se zblázníš
18. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
Aann - tak lepsi odpoledni a vecerni nevolnosti nez od rana a celej den, ne? :wink: ber priste kuchyn obchvatem :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsi mela spravnou ruku pri vyberu pracovnice, to je fajn!
18. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
:grinning: :grinning: jo, je to moc fajn pocit, jako tehule nebudu riskovat ty olejovy hody :angry: :grinning:
Aan - kdy jsi mela transfer - jak je to dlouho? nepamatuju si to, mam hosipa :rolling_eyes:
18. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
vsichni makate? :sweat_smile: ja zatim zkratila jedna kalhoty chlapovi, ma je uz letity, ale taky dost prpaleny od ohne, tak jsem je smikla a ma ejhle kratasy :grinning: ted uz mu u ohne muzou vzplat jedine chlupy, doufam jen, ze jsem to nevzala moc, aby zustalo jenom u tech u kolen :grinning: :grinning: :pensive:
18. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
Holky, koukala jsem, ze Ywušce nasli dnes jeste jednoho prcka - tak zacinam mit podezreni, aby Aann nemela trojcatka???! :grinning: :pensive:
18. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
mur no ahoj houby fakt? ywus bude mít nakonec dvojky?!to je síla co? že se tam ten prcek schoval
18. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
já jsem od rána samá návštěva tak ted to vypadlo a papam česněčku
18. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
děláme takovou tu s bramborem ,párkem a sýrem navrch..
18. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
mnam cesnecka :wink: to si davas, co? ty jsi sama navsteva, jo? ja jsem ted docela rada, ze mam klid..pomalu stiham i nejake resty a nikam se nehonim
18. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
uz jsem si myslela, ze zase makas na chatce nebo nekde vyletis po kramech
18. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
nezbyl ani ždibec polívky ,se mi povedla ..ikdyž jsem jí musela nastavit granulovaným česnekem.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ty jo mur tak tobě furt ještě kultivují jo ..kolik už to je?pátek se nepočítá ne?
18. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
já jen ráno uklidila a ještě v pyjamu a přepadla mě vladísovo ta kolegyně těhule ,zase dlaa 2cíga a šla mu to vyslepičkovat že u nás byla na kávě
18. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
tak to jsi mela radost, co? :angry: a urcite prisla neohlasena...jojo, chodi si tam k tobe jako do bufetu, co?
18. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
no jasně že neohlášená ,mě asi ráno cosi osvítilo páč jsem měla aspon ustláno a uklizené prádlo ze sušáku :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
jj, to se drzis hesla - vzdy pripraven :wink:
18. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
no mur tak to určitě se tu kolikrát válim jako rochně a nemůžu se donutit ,tak koukam aan na dobré cestě s kolegyní v práci
18. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
mur a oni tě řekli že by ET mohlo být zítra? nebo to je tvá dedukce?
18. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
ta ywus se má už i srdíčko co?
18. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
a nevíme nic o té kačce 000 jak čekala ty dvojčátka ,za kolik to maj naše adros s ipuskou co?
18. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
mur a to ta těhule je začátekk 6měs. a má hore 17kg a je jako chcíplotina ,snad 50kg i z postelí ,mě poser a břicho jak bejk od samýho začátku ..
18. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
Len - to jako ma velky bricho, ci co?
s tim transferem to je moje dedukce, tak uvidime..zitra to bude presne na den, co mi rekli MA, kdyz jsem dojela na pohotovost, tak ze by lepsi zacatek?
Ywus ma srdicko, ale myslim, ze jen u jednoho, o kacce nevim ani koho myslis.

Zkracuju uz 2.kalhoty, tentokrat svoje, zabrala jsem je o 8 cm, minule kamosce o 12cm - boze na koho to sijou? mam sice kratsi nohy, ale to je teda cisel..... :angry: :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
hele, na tu vahu fakt prdim, pokud nepresahnu metrak, tak je to dobry, jinak budeme muset koupit novy matrace a k posteli zdvizku :grinning: :grinning: :angry:
18. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
pod postel se hodí špalek dřeva na zpevnění postele a bude to gut ..mur já to taky neřešim,jo má veliký břicho už jak jsem jí vidělalav tom 6tt,takovej balon
18. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
čus, tady pracantka. za chvíli mne přijde vystřídat Fan, to je vtipný, aspoň se uvidíme, jinak není možnost. ona pořád pracuje a teď aby nemusela tolik pracovat, tak mi píše směny, takže to je skoro tak, že když má jedna volno, druhá pracuje nebo já jsem na němčině, abych ze sebe nedělala upracovanou, to spíš fan dělá jako o život...
18. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
jinak já zkracovat neumim ,ale musim všechno krátit
18. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.