• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
a neplas me s kultivarama :cry: mrkni na Aann - pet dni byli embrousi v louhu a v brisku ma trojcata :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
to by ale znamenalo, ze cim dyl, tim vic kusu...asi jim zavolam a reknu, ze 4cata nezvladnu :grinning: :grinning: a at i je koukaj co nejdriv zavest :grinning: :grinning:

no vidis, ty jsi babka korenarka, samolecitelka
19. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
no právě mur a já 3nechci mě stačí 1malinkej embroušek ,tak :grinning:
19. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
to ne mur já šáhnu po bylinách když už nemám žádnou chémii :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
:wink: tak ja to vezmu jednou vlnou.. aspon pak budu zabezpecena na duchod :dizzy_face:
kdy jdes na tu navstevku? a co vlasy? zbyly ti tam nejaky?
19. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
o vlasech mi nemluv vlaje mi tam pár chudáčků a na návštěvku jdu na půl 10
19. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
vidis, ty se skamosis i ve spitale a pak se slizate na kafco...to je hezky.
hele - taky u vas leje? tady je to jak v sest vecer :unamused: zatazeno, ale zato se u toho potukavani bude dobre spat...
mam chut dat si vanu, ale verim, ze se vsema tema utrosama to asi neni dobrej napad, co? ale zase bude posledni na dlouhou dobu,no uvidim
v teplákách jdu ...pohoda se všim všudy
a švestičky neses? :confused: :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
mur já se skámošim všude ,když jsem ležela s ledvinou prožila jsem tam i románek ...na urologii,třeba jsem mu zpříjemnila poslední chvíle ..ne mur už neleje
19. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Aann nam nejak dezertovala..
19. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
to aby si te manza hezky hlidal, kdyz ses takova milosrdna sestra, co? :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
mur já se nejmenuju Hujerová :grinning: :grinning: :grinning: ted psala že můžu i dřív tak jsi jdu vyfučet chudáky vlasy a jdu
19. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
mur to je tak když je doma neštastnej člověk ,hledá porozumění jinde ... :wink: ted jsem snad v poho ,tak je po milodarech :wink:
19. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
jo ale hlídat si mě musí to jo ,to jináč nejde :grinning:
19. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
tak páčko zatim mé dámy ..to zase přijdu chytrá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
pa a uzij si to, pak hodis nejakou radu do placu :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
ještě k tomu zpříjemnování ,jenom odsud ,podsud jo? od hlavy po kozenky ..víc nic ..jsem slušně vychovaná ..
19. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ty jses teda ÉRO :grinning: :grinning: jak jinak - nic jineho me ani nenapadlo :grinning: :sunglasses:
19. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
to máš štígro :grinning: :grinning: :grinning: taky nebyl na urologii pro srandu králíkům že? :zipper_mouth:
19. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
a už fakt mizim ..červené tepláci a káva v ruce tak to jsem já
19. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
co to tady čtu-nevěří kultivaci.Jediná kultivace se mi zadařila z toho 2 embrouši v bachoru a 3 v mrazu.To se jindy nestalo.Potřebovala bych ten foťák prý už ho manža objednal,abych vám vyfotila rozdíl embroušu před kultivací a po 5.denní kultivaci
19. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
ahojda, tak jsem z5 z Petřína a chystám se na pofackování toho mrdníku tady... :astonished:
19. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
Cau Aann - to ona me Len jen tak popichuje :wink:
Aann - a co jsi jako chtela fotit? :confused: :confused: a kdy budou nejake fotecky, z UTZ? ja se tak tesim!!!!!! :dizzy_face:

jeste jsem trosku polezela, ale neusnula, hlad me vyhnal z pelechu a to jsem snidala, no musim is dat dalsi nasup..
19. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
ahoj mur :wink: tak musím rychle dočíst. co ty? už jsi po transferu nebo jak?
19. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
mur, k té práci, fan začala pracovat a pak tam měli málo lidí, já jí dohodila kamarádku a bohužel ona to po**ala a na jeden pohovor nepříšla a posunula ho a na ten posunutý dorazila pozdě. tak jsem tak zauvažovala a řekla si, že pokud by se jim hodila "brigádnice", tak že bych šla něco podělat, takže jsem ta ma fan mi šéfuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nemůžu chodit moc, protože bych jinak nestihla němčinu, na kterou chodím a úkolů je opravdu hodně a učení, takže tak akorát :sunglasses:
19. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
fotit jsem chtěla rozdíl embroušu pře kultivací a po kultivaci.Já je mám doma na fotkách z UTZ-to nám dávaj v caru :wink: Já to nemůžu dát na net,protože mi bylo řečeno,že 5 let starý foťák neumí dávat fotky do nového programu v PC ( máme Vistu nebo co) tak se kupuje foťák,ale ten se bude vybírat 100 let,protože už má být proti vodě,prachu a další nějaký píčoviny,který jsou mi úplně jedno.

Ahoj Tuli

Včera jsme byli v Makru a tatínek tam viděl sedačky pro mimina do auta od Ferrari a chtěl je magor koupit.
19. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
jsem tu ...z návštěvy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
ty jo u nás v car dostanu občas dekurz a to musim bejt ráda
19. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
to si do sebe kopla to kafe vařicí nebo tě vyhodila :wink:
19. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.