• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Tul já vás občas četla ale neměla jsem náladu vůbec psát jsem ze všeho ůplně hotová a nic mě nebaví.To jsem nevěděla že jsi neměla transfer.Já měla 4 folíky a z toho 2 vajucha.1 lepší a 1 horší ale dali je obě.Jinak dietu bych potřebovala ted jsem pěkně přibrala ale co hlavně že je zdraví.Bráchovi se narodila holčička mojí nej kamošce kluk a 2 kámošky těhu a já pořád nic je to fakt na psychiku.Pořád jen lítám po doktorech a nic ale musim věřit že to jednou bude.
29. bře 2009 v 18:37  • Odpověz
jsem zvědavá k čemu to bude?Už to na mě asi leze- :angry:
Hanko tak choď častěji ať tady máme první vítězku
29. bře 2009 v 19:00  • Odpověz
Tuli to abych si nejdřív zjistila co to kolem stojí....ne nebudu nic schánět,žádný 4 nebude
29. bře 2009 v 19:02  • Odpověz
H-co si ďobala a kolik?
Kath-šup šup z výletu a z těch vašich lyžovaček hned k dr,protože musíte být hrozně zdravý
29. bře 2009 v 19:05  • Odpověz
Léňa nám ani nejde napsat jak má nafouklej bachor :confused: :confused:
29. bře 2009 v 19:07  • Odpověz
ahoj katy :grinning: ty jsi takovej sportovec, jo? :wink:
29. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
katy, já jsem fan poslala super dietku, to bude za chvíli jako laňka a pak bude běhat jako čamrda :grinning:
29. bře 2009 v 19:21  • Odpověz
hani60, chápu tvé rozpoložení, taky se mi někdy nechce na koníka, když jsem plná depky a tak... tak jsi na tom podobně. si můžeme podat ruce. bráchovi se taky narodila holka a on se na mě zlobí, že tam nelítám obdivovat každý den a když jsem si jednou posteskla, že jdu na 2. IVF, tak debil ještě dodat, ať ho tím neobtěžuju. no nevybereš si. a těch těchulí kolem mě a narozených dětí. je to na mašli. tak proto teď hubnu, ať jsem aspoň spokojená sama se sebou a ještě z těch špeků nemám další depky. ale ty to pak shodíš, až se budeš otáčet za mimíkem, uvidíš. jednou to vyjít musí, taky toho máš za sebou pěkně... :wink:
29. bře 2009 v 19:24  • Odpověz
aann, vím to od holek z Apolináře, ty to tam kdysi řešily. Ale už si to nepamatuju, ty rakety, co to stojí. ale prý je Apolinář z těch levnějších. nedá se to se soukromýma srovnat, tak uvidíš. ale každý se nakonec stejně zařídí podle svého. uvidíš, že 4. nebudeš potřebovat..!!!!
29. bře 2009 v 19:27  • Odpověz
díky,ale nechám se překvapit.Už mám nějaký divný stavy a ještě jsem ani nezačala :unamused:
29. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
Tul tak to máme stejný s tim bráchou ale můj neví že podstupuju ivf nechci to s nima řešit.Když se to ted nezdaří tak asi přestoupim na jinou kliniku ne že by to bylo v gennetu špatný ale dostala jsem vizitku na nákýho dobrýho dr do Gestu tak uvidim.
29. bře 2009 v 19:46  • Odpověz
aann těd tady budu častěji budu potřebovat podporu až to za 14dní dostanu :frowning2:
29. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahoj Tuli, a jaká je ta dietka :wink: ?
29. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
H60-já si myslim,že si asi moc nepomůžeš.Já když jsem byla na 2 pokusu tak tam byla pani,která to zkoušela po11-tý a obešla 7 carů.
Taky jsem si řikala,že když se to na podruhý neponede,že odejdu a nic zůstala jsem.
Když jsem byla na imunologii tak si tam vychvalovaly teď nevim jestli to je Gest nebo Gennet-ale je to na Letný.A ty chodíš kam?
29. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
Já jsem se právě přecpala popcornem :grinning:
29. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jinak jsem zase jako obvykle nervózní ze zítřejší návštěvy caru :unamused: Snad to bude všechno v pohodě a přinesu si domů nádobíčko :dizzy_face:
29. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
Tak pa a hezký večer :wink:
29. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
No Kath-to je rychlovka jupíííí.My snad odstartujem společně.Hned dej zítra vědět.Držim palce
Holky pa jdu čučet na výměnu
29. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
ahoj holky máme píchlej ten pitomej pregnyl ,udělalo se mi z toho blbě jak je to pod tlekem ,bléé ..zítra oddych jupí..
29. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz
jé ahoj Hani tys tu nebyla 100let a jednu zimu...zdravim kočky moje ,já byla celé odpolko na chatě ,manža tam tahal věci.. já ne..je mi dobře ..ale břicho tlačí jak prase..
29. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz
kathy jo žebys mě následovala v píchání?!jaro v plném rozkvětu to by bylo ,aby nebylo..ted mi ta stimulka fakt sedla nic mi není ,neřvu ..jsem o.k.aspon to ..
29. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
Len, taky spoléhám, že mi to celé sedne a nebude žádný problém, nechci si ho ani připustit :grinning:
29. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz
fakt kathy minule jsem měla depky návaly ,zimnice a ted nic ..ani váhovej přírůstek ..tak jsem zvědavá na ten výsledek :wink:
29. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
aann, taky si říkám, nač stahovat gatě, když brod je ještě daleko :grinning:
29. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz
hanko, já to bohužel vykecala, protože už jsem před 3 rokama těhu byla a den před bráchovou svatbou jsem musela na potrat :cry: tak teď, když pindal, tak jsem říkala, že tohle podstupujeme. nejchytřejší jsou vždycky ti, co ví lautr hovno...
29. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz
a hanko, buď tady, momentálně tady je aktivně Lenka, my, co čekáme to trochu flákáme. :confounded:
29. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz
katy, ta dieta je brutus maximus. posílám odkaz:

http://www.toulani.estranky.cz/clanky/diety/cinska-dieta

tak se budu snažit i bez těch jehliček to co nejdýl vydržet. zatím za 2 dny -2,3 kila, tak to mě opravdu motivuje jako bejk :grinning:
29. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz
jo, kamarádka jí absolvovala s jehličkama a dala za 18 dní 10 kilo dolů a to podotýkám neměla tolik sádla jako já. musela přestat dřív, protože od dětí chytila nějakou chorobu a dostala antibiotika, po kterých jí bylo blbě.
29. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
aann, nestraš, sakryš, tolik carů a tolik pokusů, to zní jako zlý sen....
29. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz
ty jo, katy, to je fofr, další píchačka v řadě!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: vy mě snad taky zlomíte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.