• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
a co ty tvoje jahody na zhrade? to budou hotovy plantaze, ne?

ted jsem se nasmala, zakoukala jsem se do receptu i tady na konikovi a tam jedna holcina pise v ingrediencich - 1 prdopeč - si rikam - boze co to je, to urcite nemam....a pak mi to doslo :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
jo mur 70sazenic mínus 1 zdechla ...ale až příští rok zobnem pořádně ,letos akorát polknu slinu
19. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
já vařim polívku ten můj je polívkovej a k tomu asi topinku
19. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
ty jo já jsem lemrouch ...no nic jdu s chlupíkem
19. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
ja dneska varit nemusim, mam tam jeste sunkofleky, kure s ryzi, cockovou poblivku..tak mam klid...

jakou polivku delas? :confused: pockej, za rok se ti ta snaha zuroci, to bude plantaz!!
19. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
Alibábovka

Ingredience: 1 Hera, 1/2 sklenice vody (hořčicové), 1 a 3/4 sklenice cukru moučka, 1 vanilkový cukr, 2 sklenice hladké mouky, 1 prášek do pečiva, 4 žloutky, hrst nasekaných ořechů, 2 lžíce kakaa, sníh ze 4 bílků

Postup přípravy: Vodu, Heru, cukr a vanilkový cukr svařime a necháme vychladit. Do vychladlé směsi přidáme hladkou mouku, prášek do pečiva, žloutky, ořechy, kakao a opatrně vmícháme sníh z bílků. Dáme do vymazané a vysypané formy a pečeme ve středně vyhřáté troubě asi 30 minut.

Hele, nasla jsem favoritku, akorat se jdu podivat, jestli mam tu heru nebo maslo....
19. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
hm, tak hera neni a maslo jsem ukoristila posledni kostku, co normalne pouzivame, takze i za cenu, ze nemame zitra co na chleba jdu delat :grinning:
tak zatim pak juknu, to uz budes s chlupem doma, ...
19. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
tak tady špekuluju co je hořčicová voda :rolling_eyes: :confused: :fearful: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
až pak mi došlo že jde o skleničku ,tak vidíš ,to je ten vedlejší příznak kontryhele, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: demence
19. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
venku slunce a žár,ale taky louže ,pes šel rovnou už dneska po několikáté směr vana,moc se mu to líbí ,kdyby se mě nebál ,tak mě jistě sežere
19. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
jsi hotová retigová mě se nechce vůbc nic ,musim jenom dodělat tu polívku kuřecí s nudlíkama
19. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
ale něco ti povim ,že to je naposledy co tady blbnu s nějakejma babskejma receptama ..pokud to nevyjde jdu na imuno a až vyčerpam mrazáky jdu od válu ...
19. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
na další stimulku si necham zajít chutě ,manžel souhlasí ...zkusí se to tedka s Ketama a když nic ,seru na věc a budem si užívat ...třeba se naučim pít pivo a šampíko dohromady
19. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
uz jste zpet,jo? hele pes se te boji, jo?
ja uz mam smes hotovou, ted to chladne, pohonila jsem orechy palickou na prkne a docilila jsem toho, ze se mi rozpadlo prkno na 2 pulky, bylo uz nakraply, ale ted je s nim amen...jo, to je duledek toho myho myti, obcas ho dam do mycky a to dreveny neni na furt, ze jo?

Hele napadlo me, jak dlouho se vlstne zname a na jake diskuzi jsme zacinaly??????
19. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
chtěl abych to zkusila ,tak se to zkusilo a pokud to nevyjde ,seru na to ...
19. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
začínaly jsme na říjem listopad ..to už je hodně dávno že?jinak já po podobným honění ořechů nadělalala do linky asi 4dirky ... :fearful: ,pes už několkrát dostal napráskáno a jak něco provede tak se bojí a má teda recht :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
známe se od 2října 2008 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
mur si nějaká při síle co? chudák prkýnko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
pošli vzorek ...sice mám alergii na ořechy ,ale ty si odmyslim
19. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
tak oprava koukám na to maso v polívce a místo kuřete z toho vylezla kráva ,no nic taková malá změna no ... :grinning:
19. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
inteligent zvládá chaos že?! :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
kde si ? slepuješ to prkýnko nebo co?
19. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
:grinning: :grinning: vypadl mi net, ale zato vysvitlo slunce, hura :grinning: :grinning: to prislo urco od vas, tak 2.10.rikas? to si musim nekam napsat a nezapomenout si jit koupit kytku, ...je to jako svatek :grinning: :grinning: :grinning:

nejak se mi to seka... :angry:
19. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
si to nepiš mi koukni na nick
19. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
no koukam ale, ze jsi nesmutnila, zase ovladas diskuzi jinde, co? :grinning: :grinning:
ja mam v troube, za 20 minut to snad bude, nemam to navysoko, tak tam pak hodim oko.

co manzu - mas v praci? ten muj dorazi po 16hodine, aspon rikal, musim dneska jeste pofackovat zeme - umejt a vycistit koupelnu od zachodu, pres vanu, policemi konce...a od zitrka uz havaj :grinning:
19. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
já si raději koupim novou klávesnici za rok nebude mít písmenka :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
no mas recht, ja vul :grinning: :grinning: :grinning:

hele ted jsem zase na sebe prskla, ze suruju, co? :grinning: :grinning: ale je to bezny uklid, takze klid!!!!!!!!!!!§

tys vedela co je ten prdopeč? ja z toho byla chvili mimo :frowning2:
19. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
vzdyt uz novou mas, ne? nebo si prej dalsi k jezurovi a k vyroci a k svatku apod... :grinning:
nebo ta nova byla mys? :confused:
19. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
chodí domu ve třičtvrtě na 4 každý den ,pracuje do čtvrt ,než se vyhrabe z kasáren ... :wink:
19. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
no vidis, tak ho mas za chvilku doma :wink:
19. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.