• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ne nový je klávesnice ,mysh je stará ..jo pěkně šůruješ holčičko ,,se zase připravuješ ,tak práskni kolik máš v mrazáku!!!!jasně prdopeč prášek do pečiva :wink:
19. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
hrde hlasim, ze v mrazaku 0 :grinning: :grinning: :grinning: teda krome syrovyho masa a zeleniny - sla jsem na to totiz jinak, presne jak jsme se dohodly :grinning: :grinning: :grinning: to cucis, co?
jo a plave tam jeste pangas a nejaky orechy :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
no jo musím si tě ještě užít než přijde večír se urazil že jsem koníkovala zasejc
19. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
Len, rozesmala jsi me, koukam, ze mas pamet jako slon :grinning: :grinning: :grinning: jdu juknout do trouby
19. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
tak buchta se zatim drzi plechu, je to dobry, mela jsem strach, ze kdyz jsem to dala do nizkyho plechu, ze to opusti stanoviste...nestalo se tak, nastesti :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
jojo krávovinky ty si pamatuju ...to je dobře ,ono to šílení a úklidy jsou nám stejně prd platné a jak se to kousne tak pokud je to v pořádku tak se to nepustí ,ikdybys stála u plotny a nebo žehlila horu prádla .. :wink: já mám taky prd...jak jsme se dohodly :grinning:
19. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
a jak se ti líbila moje poznámka k tobě ? tak kartářka se ještě neizvala pipka jedna ..asi má hodně čarování ,nebo ulítla posledního dubna s ostatníma
19. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
:grinning: tak jakej termin mas vybranej mamko? ja 19.2.2010 - jak jsme se dohodly :grinning: :grinning: to se stane moji oblibenou hlaskou :grinning: :grinning: hned po huhuhúúúúúúúúú
19. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
jako termín porodu jo?tento termín mi nevyhovuje z osobních důvodů... :wink:
19. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
mas dohodnutou kartarku,jo? taky me to laka, ale radsi nevedet, ta minula z dob cca 4 roky zpet mi predpovedela, ze jeste ten rok porodim...a prd. tak je nebudu dopovat prachama a nic z toho
19. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
nemám dohodnutou zatim jí uhánim :wink:
19. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
19.2. jsem se podruhé narodila ,je to takové pitomé datum vzhledem k tomu kdo má svátek s ohledem na mě to změň o den jo?
19. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
no ty to fakt jistis ze vsech stran, od chemie, bylinek az po carodejnice... holka, muzu pak u tebe delat sudicku? :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
před x lety jsem ten den pověsila auto na strom :grinning: ,strom vydržel ,auto nikoliv
19. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
máš certifikát? nějaký potulný čarodějky neberu :grinning:
19. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
bez problemu..proste unor a hotovo, znameni ryb se mi naramne libi..jdu vytahovat z trouby, voni to az sem.
tak se meje hezky, jeste pak juknu, ale jdu se pustit do tech veci - viz vyse, at neco zmaknu, nez dorazi muz.
pa a hezke odpolko :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
hele a to mě se zase ryby nelíběj ,prej jsou hodně na sex a umělecky založený ,jinak já jsem teda pro březen,třeba 16.3
19. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
tak si tu rozeberem datumy a jde se na věc co?
19. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
tak jo mizim též už se vaří voda na kávu ....a nudle tam ještě nejsou ...papa
19. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
Chilli jsem nežrala a nevim jestli to pomáhá,ale tuhle sladkokyselou omáčku máme doma jako kečup.Jestli jí chceš a nikde jí nemůžeš sehnat tak já ti jí pošlu.Napiš adresu,ale jestli tady potom se těhotní :unamused: to teda nevim
19. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
jinak určitě vím,že bych nemohla dělat učitelku.Já bych všechny debily práskala o 106
19. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
aann :grinning: co te dneska namichlo? ze ses hned takova ostra :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja jsem opet uz zase sama, muz dorazil pred patou a ted zase odsustil pryc, ja si pripadam jako vzorna zena, vitam u vchodu polibkem, div ne s otevrenym pivem, po koupeli podavam osusku, serviruji veceri a MLCIM :grinning: :grinning: na rozlouceni s dojemnou slzou stojim ve vokne a mavam :grinning: :grinning: :grinning:
nejsem ja uz ohrozenej druh?

mrknu pozdeji, kdyby se nekdo objevil.zatim
19. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz
zdary tak jsem ostříhala psa ,štěstim byl bez sebe :unamused: ,to má za to ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: kartářka mi řekla že nemá tento týden čas a pak jede pryč tak prej jí mám zítra zavolat a udělá to po mobilu hm tak to chci vidět ,hlavně ten účet pak :rolling_eyes:
19. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
mur a co ti za to dal? to jo jsi zralá do rezervace viď aan to neznám ,možná ten začátek a to mě ještě vždy předběhne pes ,tak stojim až druhá ve frontě
19. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz
já bych ty parchanty taky třískala ...učitelky obdivuju
19. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz
nějak mě bolí záda ,jestli tohle má být působení kartářky to at si nechá
19. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
Len - nemuzes za vsim videt jen zisk :grinning: :grinning:

tak jsi okudlala psa,jo? a jakej ma sestrih?
19. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
je to nyní velký krasomil :grinning: :grinning: :grinning: po stranách plyš a a záda též a nechaný drobet delší pod břichem a hlavu
19. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
nio mur já jen jestli třeba nemáš slíbíno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz
my byli na procházce a to je konec romantici
19. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.