• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
no už se těšim co mi na tohle odepíše naše aan ...už se na to těšim :wink:
20. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
ale aspon vim jedno ..neni na mě nalepenáí žádná duše ... :grinning: :grinning: :grinning: leda ta moje pneumatika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
já bych si tak ráda povídala a nikdo nemá na mě čas bébébé
20. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
aan si řikala že mur dojde v 15hod. dala jsem jí čtvrt hodky k dobru a ona nikde holka naše ..skoro matka
20. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
no já dneska celej den žeru moc bych za to nedlaa že mám dneska tu pitomou ovulaci ..to neni se mnou možný...to mě zase manžel pochválí až uvidí tu prázdnou krabku od nanukáče a tam takovej bídnej kopečíček ,to už jsem nemohla :grinning:
20. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
Hele myslim,že seš víc na palici než já z tý frajerky---a to už je co říct
20. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
řekni mu,že musíš všechno sežrat aby ti ztloustla sliznice

Kde je ta Mur.V kolik jim to dělaj???
20. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz
Kde seš Mur !!!!!!
20. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
baf!!!!!!!!!!!!
20. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz
nevim aan psala mi hned ráno
20. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
to je pravda jsem na palici ...palicí do hlavy :grinning: :grinning: :grinning: ,aan ,,co tě nezabije ,to tě posílí ,,tak doufám ,že mě to nezabije :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz
stejně mur nevěřim ,uděláme přepadovku a mrknem jí do mrazáku :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
Mi neřikej,že chrápe
20. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
ona se medvídkuje :wink:
20. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
fakt.. :fearful:
20. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
já nevim ne tak jí napiš sms
20. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz
úplně jí vidim jak se medvídkuje s miminama,doufam ,že to bylo v poho že jí nějak nezmasakrovali...jako to psala tuhle nedavno nějaká holka ...
20. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
já taky měla při ET dost a nijak se na to zvlášt netěšim,pěkně mi za ten čípek tahali jak mám zakloněnou dělohu ..znám i příjemnější věci a to teda jako fakt :wink:
20. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
Ahoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§ holky jsem tady a rovnou 4v1 :grinning: :grinning:
dekuju, ze jste na me myslely, rano po tom telefonatu jsem byla na mrtvici - vsak jsem taky psala Len, jak jsem v prdeli, ale ted mi je blaze...tak jeste jednou diky Len za podporu! :wink:
20. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
Holky - ja se z vas poseru - jaky krabice od bot? docitam a fakt se bavim :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz
pry je sance 5%, ze by se chytila vsechny 3 embrya....tak ze by? aspon jednou bych mela stesti? :sweat_smile:
pro neznale veci,mrazaky teda nemame, do dnesniho dne vydrzela 3 embrya, kultivace 120hodin, videla jsem je na UTZ a jsou to teda pasaci, takovy kvetinky - ja vim, blby prirovnani, ale jine me nenapada...no a kvalita tak postupne, ale snad se budou drzet.
Transfer v pohode, mela jsem z toho vetsi hruzu, i kdyz Mudr byla skvela, tak stejne vsechny ty procedüry se zavadecem a dobnutim do cipku me neminuly - mela jsem delohu kolmo na mocak - me to teda normos neva, ale pry to neni to pravy orechovy....

Jo, ted jsem docetla, ze mi Len neveri ty 0 zasoby, no FAKT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ted budu varit jen z cerstvych ingredienci, kdyz mam u sebe ty cerstvy mimina,

citim se dobre, jak lata nelezim, polehavam u telky, mazlim se s cicikama a cekam na muzika az prijede z prace, proste oproti ranu otocka o 180st :wink:
20. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz
Len - tys uz zacala s tou paprikou,jo? no chude maly, az pujdes na hajzlik!! :pensive:
20. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz
zase juknu, muzik prijel, jdu delat bolestinka na postel abych z nej neco vytriskala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
jojo mur chválim tak na mužíky at se staraj :wink: ,jo mur hajzlíkové hody už si užívám od včera neboj se nic ... :wink: tak to je prima že máš blastocysty ,kdyby mě to přežilo třeba ve 3kouskách ,fakt nevim po kolika to mám zamražený ,tak to tam hodim taky vše ,já tomu totiž moc nevěřim ,to je tak strašná náhoda ,že se po Ketu toho hodně chytí :wink: ,tak se mur hezky medvídkuj..no já jedu zítra ,ve 3hod. mám utz,tak večer hodim info a jdem na véču ..drobet se taky budu bát ,přeci jen ten průraz přes čípek nic moc
20. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
jinak jsem si obarvila hlavu ,vždy když jedu do car taky mám pocit ,že musim vypydat co nejlépe když se ucházim o mimina v mém věku ,tak zítra shodim orangutana a budu zase krásná :grinning:
20. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz
Len - tys prdlous obecny :grinning: :grinning: a co mas ted na hlave - barvu?, a vubec co ta tvoje trvala - ta uz je v cudu, ne?
a s tim orangutanem - to jako myslis toho dole, jo? :grinning: :grinning: tak uz nechej nabrousit mačetu :grinning:
20. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz
Mur, velká gratulace k mimískům :wink: :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
Mur-si děláš prdel,že ti šoupli 3 !!! No já se poseru :grinning:
20. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
jojo je to dole na mačetu ,zeptam se manži jestli si nechce zahrát na sandokana :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
no ale myslim ,že nechce :confounded: ,tak si najdu funglovku gillete a to to půjde jedna radost a snad nebude druhý den KEt páč to mi zase naskáče fousovka jak prase to by byla krása,potřebuju tak 4dny po oholení na zahojení :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.