• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Hele Len a pak jsi jako O.k. nebo musis mit nejakou pauzu? ja tomu moc nerozumim, ale dle me je to takova mala revize delohy, ne? a kdyz to bude ok, tak dalsi cyklus sup do KETu :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
mur pokud se zase neudělá cysta jinde ..ale já nechci býtr hnusná jen mě to docela vzalo promin..jdu spinkat
21. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Len - nemysli ted na tolik veci soucasne, nemuzes preci jeste ted resit krevni skupinu a vymenu krve, kdyz nemas ani mimca v pupku, bez na to postupne....

vem to tak, ze ani v zivote nevime co bude, ale pokud se budeme trast pred kazdym vychodem z domu, budeme uplne v riti. A stejne kazdy den jdeme do toho znova a ty mas doma chlapa, kterej podle tvych slov asi potrebuje taky malinko povzbudit, tak se podrzte navzajem...hlavne si nerysuj problemy typu:
jak v dnesni dobe sezeneme skolku? :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
to neni normální,aby si každý měsíc čekala jestli budeš mít cystu nebo ne
21. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
Len - at je zitra lip!!!
21. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
ty to zvladnes holka, vsechny to zvladneme!
21. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Len -Mur má pravdu.Když ten dr je tak chytrej a vidí problémy tak proč tě nepošle na imunologii.A ted odrodila kámoška s tim samým problémem a má normální zdravou holčičku.Nejste jediný na světě...tak čau a zítra...a neser.A jinak je mi nablití z toho vltavínu co tady žeru v toastu
21. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
tak brou...zitra a nezer tolik vitaminu a koukej hodit nejaky fotky pupku a nasledne UTZ, se tady na to tresu :wink:
21. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
no to řiká ta pravá taky bez fota......nemám foťák :frowning2:
21. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
ja vim Aann :grinning: ale brzo mit budes...
jen pockej, az najdu ty // budu se chlubit celemu svetu :grinning:
21. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
Krásné dobré ráno - u nás teda po dešti a zataženo...ale jaký si ho uděláš - takový ho máš :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz
hmmmm, tak vy uz zase makate a Len nakupuje, cococo?

tak houknenete na me az tady nekdo bude, huhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...jasny? :grinning:
22. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz
hůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
22. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
ještě jsem nevystrčila hnát z domu ,ale je pěkně hnusno ,dostala jsem za úkol uvařit a upéct buchtu ..jinak včera jsme si aspon koupili lístky na sobotu na divokýho billa tak doufám že to bude divoký :wink:
22. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz
ještě k tý skupině,nedostala jsem do 48hod.injekci na protilátky a tak je to jiné pokud rodíš ,dostaneš injekci po porodu pro další dítě ...jasně plašim dopředu ,ale jsem zhnusená už ze všech komplikací ,včera jsme měli s manžou dobrý hovor ,tak nějak bez emocí a řekl mi že pokud to dítě nebude tak se nic neděje ,POUZE si u mě bude připadat jako na návštěvě :wink:
22. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
hoj, ja zaslechla houkani huhuuuuuuuuuuuuuuuuuu
22. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
hele - to je normalka vydirani - pokud nebude - pripadne si jako na navsteve....

ja bych to otocila - ze pokud nebudu mit tu terasu, po ktere mimochodem touzim uz nekolik let, tak zadny sex :grinning: :grinning: nech ho vycukat, prejde ho to.

a jak se ti spalo?
22. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
málem jsem po ránu spadla z větve ,nějak mě bolí hlávka a,nemůžu se probrat do veselé nálady .. :wink:
22. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
ty jo, sobotu si koukam uzijete!! :sweat_smile: znam od divokyho billa par pisnicek, ale je to teda HUSTY!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sla bych ned
22. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
asi jako palicí do hlavy dobře že byly 2pivka ..aspon už vim proč mě bolí v břiše ,když už nic jiného .. :wink: :wink: :wink:
22. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
a kde spis - na strome? :confused:
dneska budu vařilka a pečilka a pak jedem na chajdu návrat v sobotu
no na stromě když jsem sova :fearful:
22. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
no jo pivicko :grinning:
tak tu bolest mas ted vysvetlitelnou, co..

hele, tece ze me utros, jdu se na chvili hodit do polohy lezmo :unamused:
22. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
jen běž já si jdu taky udělat pohodlí k plotně :rolling_eyes:
22. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
a co bude svarit dobreho? pochlub se... u me to bude max nove brambory a zel.salat :dizzy_face:
mam za sebou bezesnou noc, uz vim, jak si asi pripadaji maminy, dyz jsou vzhuru xkrat za noc. jednak jsem byla sama a to spim tak na pul oka na pul ucha a jednak jsem si nechala doma kocky a otevreno a z do loznice..tak kazdou snad pulhodinu me jedna z nich prisla zkontrolovat a udelat si k mymu uchu velky myti :grinning: :grinning: tak jsem taky, jako by me preathli sukovkou...
22. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahooooj ,
Murášku co mi to píšeš do IP, že to tady není vítězné? To teda je a bude. A jak se jinak ženské máte?
22. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Já už jsem v 15tt a pořád doma a budu až do konce těhu. Díky ivf a odchodu toho dvojčete mě doktor už do práce nechce pustit. Tak se doma nudím a mám roupy. Jinak kdo říká že těhotenství je nejkrásnější období ženy, je buď chlap nebu kráva. Mě polí záda v kříži, pořád tak jednou týdně mám ranní nevolnost - takže telefonuji do záchodu, zácpu a nálady na houpačce. Tak kde je ženské ta krása . :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
no nazdar Saze - to je dost, ze jsis e stavila :grinning:
dari se nam v ramci moznosti, vsaK VIS...
hele s recma typu - kdo rikal, ze tehotenstvi je nejkrasnejsi obdobi zivota? tady asi moc nepochodis, pak tady se vsichni tresem na ty //, prvni UTZ, srdicko apod- jako kdysi ty :grinning: :grinning: a zbytek neresime...
Neni ti doma dlouha chvilka? a co problemy nejsou - vse v pohode?
22. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
jukam ti do alba a zadny novinky :unamused: :frowning2:
22. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.