• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Murášku - je mi dlouhá chvilka ale už mám neomezené vycházky tak na víkendy jezdíme k rodičům, doma děláme dveře atd. Ult atd to je nádhera holky, já se na tom větším screeningu rozbrečela až mi musela doktorka říct abych si ty emoce nechala na potom že ji klepu břichem a nic nevidí. Chi chi.
Jinak vše ok. Genetika i screenig dopadli na jedničku s hvězdičkou. A na další testyjdu 20 tt
Po ivf mě můj doktor posílá po všech vyšetřeních které jsou, takže krev mi brali asi už 6krát a pořád něco, ale tohle mě nevadí.
To víš že jsem také šťastná že to vyšlo. Po 3 letech 4 pokus . A podle mě to vyjde každé jen se musí čekat kdy to právě konečně vyjde. Ty jsi už po kolikátém pokusu?
22. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Murášku v albu nic nemám mám foto z ultr jen u sebe.
22. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Saze - ja ma ted za sebou 3.IVF a uz bez mrazaku, cekam na vysledek, ET byl pred 2 dny :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
Lencar - koukám že máš komplikace. Ale drž se holka drž.
22. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Murášku tak ležet a relaxovat a držet se. A držet plod!!! :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
To vis, drzim jak vztekla :grinning: :grinning:
preju hodne stesticka, at je vse ok a citis se dobre a zastav se casteji, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
hod nam nejake moudro do placu :sweat_smile: chytame se kazde rady :grinning:
22. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
čau nešel v práci net tak si jdu dočíst co novýho
22. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
Moudro na co - aby to vyšlo? Já jsem u toho Et co vyšlo už od začátku tvrdila že to nevyšlo a hodně jsem četla a nemyslela na to. V tu dobu mi onemocněla babička dost těžce a já myslela na ní. A četla jsem knížky a četla.
Jo a asi 8 den jsem dostala hroznou chuť na jitrnici (normálně jsem to nejedla) a manža říká hele tys těhotná od kdy žereš jitrnice a 8 den žádná čárka a 10 den dvě slabé .
22. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Len-takže ti manža vlastně řekl,že ho máš za dítě o které se staráš a peskuješ.Vy jste u prvního pokusu a už končíte,vy jste asi na hlavu,né!! :rolling_eyes:
22. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
A co jako vaříš ty kuchto,poraď.Já už jsem bez fantazie a budu v tom asi pokračovat.Zítra se jdem courat do ZOO tak jsem zvědavá jak tam vydržíme dlouho
22. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Cau Aann - jsi doma?
22. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Mur-seš blázen :wink: v pracovním procesu :wink:
22. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
jak ti je?
22. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
chtela jsem zatopit, ale komin nema tah, asi jak ho manza minule cistil, tak je tam nejakej cucek, co musi prostouchnout, nic me neba, v telce je prd, zato v kuchyni je zivo, nadobi za 2 dny, nevyklizena mycka :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
Včera jsem byla z kámoškou u nás v hospdě na zahrádce.Jsem tam cejtila ty putiční smrady a málem jsem zkolabovala
22. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Zatopit??? V krbu?
22. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Jo Saze, ted jse si vsimla, ze pises o te jitrnicic, tak jen se modli, aby me to nepotkalo, ja zabijackovy veci nemusim... :stuck_out_tongue_closed_eyes: bleeeeeee
vsechno, jen ne toto :grinning:
22. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
psalas , ze ti v praci nesel net....tak jsem te videla doma s kopytkama nahore :grinning:

jo, v krbu, ale mam peska, dokud se manza nevrati, tak nic nebude, zatim mam jen zacouzeno a teplo zadny :rolling_eyes:
22. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Teď se budeš právě cpát jelitama :sweat_smile: a prdelačkou
22. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
no, tak to se dobre vyviji...hele jak vadi smrady, je to dobry! v kolik jdes v po na ten UTZ?
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
to radsi omitku a trochu zeminy nebo vykoupim ty vonavy gumy v papirnictvi (nemyslim tim primerosky :grinning: )
22. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
No tak to u nás doma dostali už zákaz topit v krbu,protože by mi zasralo sklo.Pořádně oblíknout nebo pustit kotel :wink:
22. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
jaky sklo? :confused:
22. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
to mate otevrenej krb? my mame vlozku, tak neni co resit...hele, dnes rano me napadlo - uz mate kluka prestehovanyho dole nebo to byl jen plan?
22. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
nerikej, ze jsi takova ta zenska co oprasuje sklo po babicce :grinning:
no ja mam co mluvit, taky mame plno "svatebnich daru" :pensive:
22. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Co ta Len? uz ma navareno, ne?
22. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
:grinning: :grinning: Když ti budou vadit smrady tak to je konec.Já když byla těhotná s mladym tak mi vadilo,když se v grilu pražily mandle (bylo to jak rozškvařený tlustý maso,no úúúúplně k zblit) a pak jedna rtěnka,kterou jsem úplně milovala jak voněla pak jsem byla těhule a nemohla jsem se podívat ani na obal
Hele a co cíga?? :wink:
22. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
posledni to rano, kdy jsem se dozvedela, ze bude transfer - tzn 2 dny dozadu, chut mam to jo, ale jak jsem doma a nikoho nevidim, tak me to tak nelaka a naic se fakt bojim - to vis posledni pokus....
nemuzu preci lidstvo pripravit o neco tak jedinecneho jako moji kopii v junior baleni :grinning: :grinning:
mam stazenou prtku, ale hulila bych..
co ty? drzis se?
22. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.