• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Máme krbovou vložku (obezděnou) no a ty dvířka co se otvíraj jsou skleněný :wink:
Mladej ještě neni přestěhovanej.To je ještě brzo.Vždyť ani nemám potvrzený ty děti
22. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Já nemám žádný sklo ani hrnky ani stěnu na utírání prachu
22. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
taky mame ty skleneny dvirka, hele, cim to cistis? mam na to super figl, vezmes trosku popela z krbu, smichas lehce s vodou na takovou kasi a tim nadherne povoli to zacouzeny...je to mnohem lepsi nez ty drahy sracky a hlavne ucinny!!!

no a v kolik ta mjdes v to po? a co ty ciga? :grinning:
22. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
tak to dobre delas - jsou to jenom lapace prachu (s tim sklem)
22. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
Druhý týden jsem už neměla ani šluka a to jsem hulila ty úzký SLIM (jednu denně).úplně mi to přestalo chutnat úplně stejně jak u mladýho.
22. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
jj takový recepty mi dává máma :grinning: No ty čističe drahý jsou na h....nic se s tim nevyčisti
22. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
parada - nehulis, ja chci taky, aby mi to nechutnalo :grinning: :grinning: ale musi zvitezit silna vule!!
vsak to jsou taky dobry recepty :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdu tam v pondělí v 8.hod.Manža je připravenej na 100% na dvojky.Myslim,že když tam bude jedno tak bude samozřejmě taky rád,ale myslim,že trošičku zklamanej
22. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
A ty jsi pripravena na co? je mozny, ze ty dvojky objevi az pozdeji, tak at je v klidu :dizzy_face:
tak jeste 3 dny a ses zase moudrejsi, co? budu mackat palce - na 2 kluky, ne? :grinning:
22. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
každá kolem mě co byla těhule tak hulila tak 2 denně prý na doporučení lékaře,aby dítě a její tělo nemělo absťák.
22. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
No to ti pěkně děkuju-ale mě by to nevadilo :wink: Já se na dvojky připravuju psychicky,protože si vždycky vzpomenu co je za pakárnu mít jedno nespící a stačí to
22. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
Já si myslim,že jdu na UTZ docela pozdě tak to už by mělo být vidět v plný parádě,né co myslíš?
22. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Musim zase na wc.Hele doufám,že pořádně chlastáš
22. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
to vis, ze jo, piju jako das a taky chodim furt na WC :grinning:
Hele, to uz musi byt videt, budes presne 6+0 od OPU, jaj, tesim se pak na zpravy :dizzy_face: jdu si zas natahnout hrbet, pak juknu, Len s nama dnes nemluvi, asi ma depku :unamused:
22. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
Nemá depku je za Retigovou.Už je určo v pohodě
22. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
:grinning: seknul se mi net, tak ja uz pomalu ocekavam muzika, tak krasny vikend dopredu, jeste budu jukat
22. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
aan včera jsem si koupila čisič skla na krb .kamna ..tak jsem na něj zvědavá ,posledně to odsral nehet jak jsem to drhla ..jinak mám uvařeno jsem spocená až na pipce z toho ,buchta výborná ,mám novej recept od mamky ,znáte drobenkovou?vklažná bezva na léto a dělala jsem ovocné tvaroh.knedlíky ,3prdele nádobí jak když dělam vepřo knedlo ...hrůza ...mám sbalíno na chatu ,čekám na muže a vyrazíme tak budu až zítra
22. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
aan mě odhadla dobře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem za retigovou,ne nesmutnim ,ale trochu se to ve mě tříská ,jjít dál a chutě jít dál
22. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
recepis na drobenkovou ,výbornou:půl kila polohrubé mouky,celá hera nebo máslo,18dkg cukru krupice,1žloutek a 1prdopeč :wink: mur :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,z toho všeho se umatlá drobenka ,já si tu heru rozehřála v mikře,pak větší díl tý drobenkový směsi dam na plech hlubokej ,vysypanej a trochu to tam namačkam a na to 2tvarohy udělaný klasika na sladko a na to ovoce a posypat zbytkem drobenky a péct do růžova ...doporučuje retigová lenkacar :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
ted to čtu vy vole mur ty mě sereš že sem napíšeš recepis na čistění těch posranejch skel když si kopuim drahej čistič jo?
22. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
tak holčičky moje hezký víkend všem ,sazí ahojky ...
22. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
ten recept mám napsanej,ale ještě jsem nezkoušela.Užijte si víkend.
A je snad jasný,že se musíš rychle oklepat a jít dál,seš žena :wink:
22. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
ahoj Aann -
no Retigova - to musi byt basta..mnam

Uz mi hori krbik, chlap je na todle dobrej :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
ty fakt topíš? no to je děs
22. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
je tady 12st,.....ne doma - jako venku, jen me nech, musim si uzit tu pohodicku, kdy nic nemusim a nedelam (skoro), nozky hezky nahoru, kavicka, cokoladicka..susencicka....dorticek :grinning: :grinning:
podle poctu sezranych vecicek to jsou osmercata :grinning: :grinning: no a kdyby to nahodou nedopadlo, tak mam zase teda co davat dolu...chjo.
22. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
to je jasný,že bude vše ok.12 st???? tragédie, bych topila měla sněhule a kulicha
22. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
:grinning: :grinning: cekam na 13.komnatu a cucim na net
22. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
Aann - taky sji byla tak nafoukla? ja jsem jak paryba nebo chodici vzducholod...ale nesmis za mnou skrtat kvuli bezpecnosti zapalovacem :grinning: :grinning: ani ti nevim, jestli manza dnes bude spat se mnou v loznici nebo radeji vedle, aby ho ty moje vyfukovy plyny neuspaly na furt :pensive:
22. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
já jsem nafouklá od tý doby co chodim na umělko,ale asi ne tak jako ty :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím při sbotě a přeji krásný víkend :wink:
My budeme mít opět cyklo víkend a budu asi tak urvaná, že se ozvu až v neděli :sweat_smile:
23. kvě 2009 v 07:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.