• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ann a Mur, nafoklá jsem takya prděj všichni i hadi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 v 07:20  • Odpověz
Jo a jinak u mě už klepe mrcha, 2 dny nemám Utoš a už je tu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 v 07:21  • Odpověz
Tak pááááá a nezapomeňte si mazat ksichtíky, ať se na slunci nespálíte :wink:
23. kvě 2009 v 07:22  • Odpověz
nezapomeň helmu na kolo :wink:
23. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
my jdem do zoo a večer mažu na sraz základky
23. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Dobré ráno všem :slight_smile:
píšu datum na sraz...... 27.6.09 je to sobota.
kdo je pro?
23. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Právě se koukám naproti do obchodu a je tam tak krásné mimi a tatínek ho má v náručí a drobek malej si hezky opírá hlavičku....no vzalo mě to u srdce....
zatlačím slzu a budu pokračovat dál v práci :wink:
23. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahoj Fan - u me dle vysledku ....zatim nemuzu rict..ale konecne se uz planuje :wink:
23. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj Len,
mne se taky udelala cysta pri stimulaci.Doktorka uvazovala,jestli ji prerusime,ale pak jsem pokracovala.Taky mi rekla,ze kvuli cysty nemusim mit zadne vajicka nebo 10krasnych.To vis,ze se potvrdila prvni verze.Ted budu stimulovat necim jinym tak jsem zvedava.

Jinak,kdyz jsem byla na OPU,byla s nami holka,ktera sla cystu odsavat a nemela narkozu.Rikala,ze to tak strasne nebylo,ale jestli je to normalni,ze pri tom narkozu nedavaji,tak to nevim.Byla asi mesic pred tim,nez zacne stimulovat.
23. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
Fan-super,když nebudu blinkat hlásim příchod :wink:
23. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
larri ahoj mě už jí odsávali před stimulkou a ted jí mám na druhé straně ,bylo to pod narkozou a je to brnkačka,jen je to pro mě zdžovačka a zase čekání ... :wink:
23. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
jinak hlásím rychlý příjezd z chajdy a jsem se vyspršila a půjdem divočit :grinning: :grinning: :grinning: ,pak nás mrzelo ,že jsme si lístky koupili,páč posezení venku včera bylo prima a pak jsme si zahráli jolíky ,sice bez sexu ,neni nálada ,ale i tak dobrej večer
23. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
jinak larri přesně kvůli tomu co píšeš o té cystě a vajíčkách jsem měla odklad a odsátí a pak jsem měla plato vajuch,prý to ta sviňa cysta strašně ovlivňuje a ted by nemohl být KET že dělá mizernou sliznici
23. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
blondfan píšu si do kalendáře a uvidíme dyt já nic zasejc nevim co se mnou bude holka zlatá :wink:
23. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
a jsem tak sprostá že koníka vyrobeného nemám vůbec ... :confused:
23. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
ahoj, jdu docist, koukam Len uz zase zpet u PC :grinning: :grinning: ja obaluju nerviky - mam hrnek cokolady (horke) a k tomu cokoladu (studenou a tuhou) a velkyma lisk. oriskama
23. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
jo vy mate dnes ten koncert, tak prijemnou zabavu!!
23. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz
hm, tak tady jen par zpravicek...uzivejte i nadale vikendiku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
tak jsme došli z konzertíku ,pěkný musim říct ,akorát mi srali lidi co si tě stoupnou před hubu a hopsaj,viděli jsme toho tak půlku,no jinak pěkný ,předkapela cocotte minute ,nevim jak se to píše ,ale to byl nářez ,takže už jsem ohluchla během prvních 10min.aan byla tam těhula a tý jsem to teda nepřáíla tam se třásly i tašky na střeše ,natož vibrace v těle :grinning: ,tak se mějte krásně jdu chrupkati
23. kvě 2009 ve 23:17  • Odpověz
zítra hned ráno upeču kuře se sýrovou omajdiou a mizim ..tak zase večír budu k mání tak si užijte pěknou nedělku :wink:
23. kvě 2009 ve 23:18  • Odpověz
Len - hezkou nedeli - to zase mazete na chalupu, ci cococo? :dizzy_face:
23. kvě 2009 ve 23:20  • Odpověz
zacla jsem se radovat, ze je tady novy prispevek a posledni jsem ja :unamused: boli me brisko a to dost, chytam nerv, tak si jdu radeji lehnout. brou noc a hezke snicky vsem..
24. kvě 2009 v 00:15  • Odpověz
bre ranko! a bry cely den :grinning:
24. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
čau holky-Ježiš Mur co to čtu?? Jak ti je?
Já vůbec nic nestíhám.A jsem z toho docela na hlavu....tak jdu pokračovat
24. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
Jo jinak naše včerejší zdravotní procházka zoo.Přišli jsme sedli jsme si do vláčku,vyjeli kopec tam jsme se nažrali,sjeli lanovkou, nasedli na další vláček,který nas odvezl k východu tam jsme se dali zmrzku a jeli domu :pensive:
24. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
aann - tak to byl hodne produktivni vylet, cococ? aspon ses neunavila.. :grinning:
u me dobry, celej vikend zalezla doma - moc prima :grinning: :grinning:
cekam co Len a chajdaloupka :confused:
24. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
ahoj zlatky moje,tak jsem k ránu začala krvácet ,což je další překvápko,nevim jestli jako ta cysta rupla nebo co to má bejt ,jsem 13DC
24. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
jinak jsem od rána zase chaloupkovala a nepřeložila jsem stéblo křížem :grinning: :grinning: :grinning: až na večerní zálivku jinak jsem se slunila a teď jsem jako koňskej karbanátek,do zítra snad zhnědnu :angry:
24. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
cau Len - co to mas zase za raritku? kdyby praskla cysta - tak to by byla bomba, ale takhle?
jdu slupnout anopyrin - dnes jsem si ho naordinovala :grinning: :grinning:
jak bylo na chate?
24. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
řekněte mi někdo svůj názor na odchod cysty,nekrvácim nijak prudce ,ale rovno červeně a v noci byly i kousky čehosi...já už se v sobě fakt nevyznam ..jinak jsme si lehce chaloupjově zavrzali a bolí mě vaječník jako prase
24. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.