• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Mur, nejsme takový sportovci, jinak bych to zvládla líp :confused: Musím se dostat do kondice, tak už máme vymyšlenou trasu na tento víkend :sweat_smile:
Potřebujem s manžou sundat pár nabytečnýćh kil :grinning:
25. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
ale aspon me to nuti varit z toho co je - treba bramborovy specle apod - ty byly vcera..uz mi tam ve skrini nejakou dobu lezi, ale byt jeste tak 1tyden doma bez nakupu, tak bude k obedu slana voda - soli mam jeste ve spajzu tak 5 kilo :grinning:
25. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
Mur, to vypadá nadějně,ne?Držím palečky, ať už mrcha mrchoucí nedorazí :wink:
25. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Kam pojedete? moc vam fandim...hned bych s muzikem neco podnikla...jenomze ja jsem takovej ten slibovaci typ - ted vim, ze me na kolo nedostane, tak rikam, jak by to bylo hezky si vyjet.... :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
kathy - nadejne nevim, jsem 5.den po ET, od zitra do patku ma mrcha sanci...ale snad ne, cekam ty dvojky, jak Aann
25. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Mur, známý jedou Krále Šumavy, tak tam pojedeme za nima a někde se tam lážo plážo projedeme :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
pak bych mohla servirovat cukrovou vodu, toho cukru mam taky dost a jako prilohu grilovaci omacky :sweat_smile: :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
No to je Mur jasný, dvojky to jistí :wink:

Mrcha je teď u mě, po tý stimulaci je silná a hnusná :confounded:
25. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
ty jo, a jaky hlasi pocasko? ve st se ma ochladit o 10st, to by na kolo vubec nevadilo, hlavne at neprsi, co?
25. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
hm...to verim, ta prvni je nejhnusnejsi..tak vydrzat!!

kde je ta Aann - mam jeste pokracovat v kombinaci vareni ci cococo? :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Hele já těm našim meteorologům vůbec nevěřím, podle mě to snad věští z nějaký blbý koule, protože se jim to málokdy povede :angry:
a kde se coura Carevna? holky neserte me :fearful:
to mas recht, zaridte se podle svyho a je.
Kathy - a nemas tu mrchu nejak pozde? za jak dlouho ti dorazila?
25. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
hm.... nemas, ted na to koukam 14 dni po OPU
me trva vzdy tak cca 2-3 cykly nez se moje telo hodi do normalu, stejne tak po KEt, mrcha vzdy 24-26DC a po Ketu 36.DC a pak 32.DC apak uz zase normalne
25. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
hele, abychom ednou casem pak neporodily nejaky martany, po vsi te chemii..
25. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Zdarec jsem tu
Tak mám dvojčátka,ale chtějí redukovat,protože ten jeden puleček je o půlku menší.Tomu jednomu už rostou nožičky a tomu druhýmu hrozně pomalu buší srdíčko.Hrozně se mi chtělo bulet.Na kontrolu mám jít ještě příští týden.Dr. si myslí,že sám odejde.Já mu ještě budu držet palce :cry:
25. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Mur, mrcha mi dorazila 12den po OPu, cykus jsem teda měla zkrácený na 24dnů, brala jsem 10 utroš a pak vysadila a za dvy dny dorazila.
25. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj Aann - tak jsou to dvojky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ten druhy to musi dohnat, budeme mu mackat pesti.......
me tady busi srdce jako o zivot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu mamko!
a v kolikatym tt jsi?
25. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
VSICHNI SEM? AANN JE TADY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A S DVOJKAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
HUHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

ma takovou radost, juchu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoooj Ann!
Tak dvojčátka, to je pěkný a neboj oni dělaj doktoři ukvapený názory, třeba ještě doroste :wink: Ten větší je holčička a menší chlapeček, těm trvá všechno dýl :grinning:
25. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Aann - na redukci je brzo myslet, telo si poradi samo, pristi tyden uvidite...ale je to prima pocit, co?
ani kapku jsi neuronila? byl tam i muzik?
25. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
spravne Kathy - nenapsala bych to lip :grinning:
25. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
tak AAnn - koukej hodit foto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Kathy , me mrcha vzdy prisla i pres utros, vim, ze nekterym holkam mrchu brzdil,a le ja s tim nemela problema...jedine s estrofemem - to jsem ji dostala az po vysazeni..
25. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
holky, Aann - to jsou uzasny zpravy..tak kdepak jste?

aann - zase makas nebo to doma rozdychavas?
25. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Ann, kde jsi? Je to super zpráva, holka :wink: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nesmutni, chci od tebe vidět smějícího smajlíka :wink:
25. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Kath-taky jsem to řikala.
Holky díky....Já mu taky hrozně držim palce.Manža je šťastnej,ale vidim na něm,že je trošičku ASI nevim zklamanej.Hned se ptal dr.jestli se nemůže něco stát tomu druhýmu :pensive:
25. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
Vsak Aann tech smejicich se smajliku pak bude o tech probdenych nocich posilat :sweat_smile:
co je s vama?
25. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
Ann, já si myslím, že to prďola doroste a kdyby náhodou ne, tak si s tím poradí příroda. Ale redukce je až ta poslední možnost
25. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.