• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Mur jak ti je?
29. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Kath si náplanovala trasu na kola.To aby jezdila v elastický pláštěnce a holinách
Kde je Léňa....asi na nákupu na víkend :wink:
29. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj Aann - ty mas hysterak nebo ta tvoje koroptvicka? :grinning:
Hm, tak to teda Kathy nezavidim...tipovala bych to, ze cely vikedn si budou valet sunky u krbu a na kolo nevyjedou :sweat_smile:
Len nakupovala vcera nebo kdy v Globusu,ne? Ona bude zase za Retigovou..

Mam se fajn, ale po vcerejsku to vzdavam...nechci slyset zadne ale... proste to tak je
leky beru vsechny jak mam, utors je malinko nahnedlej,ale MS to neni..tak treba bude fakt jen to jedno.

jo, priste si jich necham dat 10ks, abych si pak mohla rict...jeste je jich 9...8.7....4..3.. :grinning: :grinning: :grinning:
je to na palici, ale to vite :pensive:
29. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
doma topim v krbiku, je tady vsude zima jako svina

do kdy dnes makas - zase do sesti?
29. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
prd nejsem za retigovou dneska jsem věnovala dopoledne shánění vhodných rajčatových sazenic :wink:
29. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
jinak jsem ještě strčila hubu do sekáče měli slevy napůl no nekupte to ,tak jsem si tam vybrala slušivá trika bez rukávů a manžovi tílko na chajdu ,chtěl taky něco bez rukávů..
29. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
kč ,ks to je hrůza ,zlatě nakupovat v sekáčia jak jsem tak krásně levně nakoupila tak jsem si kouoila na ty pitomý rajčata pytle za 80kč ,zlatej sekáč :grinning:
29. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
aha já tam ze začátku neměla numlock a ono mi to sežralo začátek ,to je bordel zde...no a jsem tak blbá že ani nevim co jsem psala ,no to je fuk ,prostě jsem nechala v sekáči pár korun a 5věcí ..
29. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
mur vyhýbáš se otázce jak ti je brouku ,no asi dobře ,že se hrabeš v truhlech
29. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
cau Len - no vidis - jaka jses sikulka, ty se das i na rajcatka, jo? hm, mnam. letos jsem mela uz jednou takovy ty opradvu dobry a ne ty vyhnany jen do barvy....to si teda date do cumacku :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
hůhůhhůhůhhůhůhůůhůůhůhůhůhůhůhůhůhůhůhůhů kde si ..má za chvíli dojít zase těhule jak hulí,to zas bude něco na moje nervy,prej už u vladíse končí táhne na mateřskou tak má rozlučku prej mám přijít ,to jo tam samej zelenej mozek ,jen at sio pokecaj beze mě..nemusim mít zase všechno :grinning:
29. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
Len - mam se fajn, ale v truhlech se nehrabu :grinning:

ve st jsem si objednala praci orechy, chci to zkusit a ted mi volal, ze mi je do hodky doveze - no tomu rikam sluzby :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
hele nejsem mičurin jak vy tady vespolek ,bude to pokus ,aby to nezdechlo ,pokud se něco urodí to bude bonus :grinning:
29. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
Mur-nic ti k tomu psát nebudu :wink: .Makám do 14.00
Já mám hysteráky a ona ze mě :wink:
29. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
Holky je zima jako svině aspoň celý víkend můžu dělat domácí práce
29. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
a cože je to za :zipper_mouth: práci?
29. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Len :grinning: :grinning:

a jak jsem psala, psychicky jsem to asi po vcerejsku vzdala a kopcim ti kus toho, co jsem uz psala..

jo, priste si jich necham dat 10ks, abych si pak mohla rict...jeste je jich 9...8.7....4..3..
je to na palici, ale to vite

jo a taky mam desny chute zhulit si zobnu...ale do stredy vydrzim, pak to ale bude jizda :pensive:
29. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
ahojk aan jen klid !!!!!!!!!!!nebo zdrhne a budeš tam dělat do 9měsíce
29. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
je tu mizim ,nestačila jsem ani sežrat polívku
29. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
co to je ,,praci orechy"
29. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
no tak to za chvilku jdes domu, po ceste nakup, ne? a doma si hezky zatop v krbiku, na skla se vyprdni, hod nozky nahoru a odpocivej...chtela jsem ti napsat - dej si dvojku vinka - ale to asi neklapne :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Hm, tak Len ma navstevu
29. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Ořechy na praní (nazývané občas mýdlové ořechy) jsou vynikající prací a čistící prostředek.

Ořechy na praní (nazývané občas mýdlové ořechy) jsou vynikající prací a čistící prostředek. Jsou to plody stromu Sapindus mukorossi nebo Sapindus Trifoliatus, které rostou v Indii a Nepálu.

* Jedná se o 100% přírodní produkt bez chemických přísad.
* Jsou šetrné pro Vaše bílé i barevné prádlo – vlnu, bavlnu i hedvábí.
* Dají se použít při všech teplotách a jsou bez bělících přísad.
* Nepění a neobsahují vonné přísady.
* Jsou vhodné pro jedince alergické na chemické látky v běžných pracích prostředcích.
* Po použití se dají ořechy kompostovat a tím plnohodnotně přírodně zpracovat.
* Pro čištění používáme výtažek z ořechů. Ořechy se sklízí v říjnu a zpracovávají se sušením a odstraněním jádra. Jádro ořechu nemá žádné prací ani čistící účinky, proto dodáváme ořechy bez jader.
* Šetří životní prostředí i Vaši peněženku.
29. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
radeji jsem to zkopirovala :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
tak ja mizim neco povarit..pak juknu
pa
29. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Máš pít každý den deci červený na krvinky i když seš těhule.Ještě jsem si nedala.Asi dneska
29. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
A kde si ty ořechy objednáváš? A kolik stojí a kolik jich je? :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
ty volís mur jestli mě napadlo všechno tak ne že to je na praní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
já myslela že to je něco na pečení
29. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
zase mě dneska bere hrb ,achjo asi změna počasí ,to je hnus ,potřebuju aby mi ruplo v kříži aby se mi ulevilo drobet,já kdybych byla těhu tak mi to snad zabije :grinning: :grinning: aspon dobrý že jsem si s těhulí dojednala ,že kdyby bylo třeba že by mě hodila do caru ,až bude manža na cvičení v polsku
29. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.