• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
spadl mi net, to bude asi tim pocaskem :confounded:

no vidis Len, aspon ta navsteva k necemu byla :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
Aann - normalne jsem si to vygooglila :grinning: , zadala do vyhledavace a pak koukala, kde to maj a za kolik.
me to prislo pplkem z Usti, 1kg orech.slupek, za cca 245Kč + doprava, akorat peru, ale nechci to zkouset hned na bilym, tak pockam az na barevny :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
aby nemel tatka hned zaprany nasravacky...se jeste nekde vysvlece a budou me pomlouvat, ze ani prat neumim :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
to je vonco, mila Tonco :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Len - manza jede na nejaky sokolsky cviceni? :grinning: :grinning:

ja kdyz byla jeste mrne, tak jsem byla na spartakiade...cvicili jsme s drakem :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
je voják mur jede na cvičení :grinning: :grinning: :grinning: aby věděl jak máí bránit tvůj bezstarostný spánek :wink:
29. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
my jsme cvičily poupata ,taková trapárna největší ,hnus mě bere jen si vzpomenu :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
mur za ty prachy mohli dát i ty jádra ty bys sežrala ne?
29. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
vzdyt ja vim, ze je zabka...

no ale muj klidnej spanek :grinning: :grinning: :grinning: to se ti povedlo
29. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
:grinning: :grinning: Len - prej ty jadra jsou k nicemu, preci nechci, aby nekdo na me sbiral orechy...
29. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
tady furt leje, stupnu je UZ 9 :angry:
29. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
mam vytazeny listovy testo z mrazaku, udelam strudl...za posledni tyden zeru enorme sladky, kazdy den aspon 2 maly nebo jednu velkou cokoladu :rolling_eyes:
29. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahojte holky,mo,moc Vas vsechny tady zdravim po delsi dobe :slight_smile: Jak se mate??Co u Vas noveho?? :wink: :slight_smile: Leni tebe taky moc zdravim,tak ses dala na sazeni,to je fajn :slight_smile:
29. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz
Mur pak hned napiš jak ty vlašáky perou :wink:
Len ty budeš sama,jo? Ty se máš
Čau Dagi no co u tebe novýho,měla si velkou pauzu
29. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
čauky, brý ránko :wink:
30. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
tak vidím, že se tady chrupká, tak já se chystám na Petřín, tak až se vrátíme z expedice, tak juknu. manža šel dneska do práce, tak si budu vegetit sama :wink: tak zatím papíček :grinning:
30. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
čau no koukám,že na to krafání pěkně prdíte.Jsem vám chtěla nahlásit co mám všechno za sebou.Tak nic teď si jdu promyslet jestli mám vygruntovat kuchyň nebo si jít schrupnout,když zase leje :wink:
30. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj pri sobote, u nas zatazeno, leje...nalada na bodu mrazu - rano snehobily test :angry: po prvotnich uvahach...co delat, a ze kteryho baraku skocit (napadla me i tato moznost :pensive: ) jsme se pustili s manzou do snidane a ted i do uklidu..takze jsem O.K.

Aann - copak mas uz za domaci prace? :grinning: :grinning: :grinning:

Vlasakama jsem jeste neprala, tak nemuzu podat info.

Co Tuli - jak na Petrine? Nezmokla jsi?

Len - co vy o vikendu s manzilkem - venujete se manzelske erotice, ci co? :confused:
30. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
aann, tak nám to všechno napiš, já do teď byla na Petříně, 1 a 3/4 hodiny prochajda :wink: pak jsem vařila a teď jsem si udělala nehtíčky a vyhodila 4 starý laky. to abych asi mohla zase nějaký doplnit do zásoby :grinning:
30. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
ahoj mur, žádný optimismus, snad to bude dobrý... :sunglasses: :wink: :sweat_smile: prostě máš špatný testy!!!!!

Jinak na Petříně dobrý, jen mě bolí nožky a chvíli pršelo, ale jsem už vycvičená. Jen oběd jsem měla dvojnásobný, než co mi nařizuje dietka a žrala bych :confounded:
30. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
ale dala jsem se do boje, prostě chci zhubnout 24-26 kilo, tak mi ještě 9-11 zbývá... ale tu mňamku, co jsem uvařila, nešlo odolat. vepřové kostky na cibulce, pomatlané hořčicí a se sušenýma houbama a s rýží... jen to píšu, šla bych ujídat, mňam!!!!!!!!!!!!!
30. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
jo a taky jsem byla na konzultaci v caru, tak až se rozhodnu do dalšího pokusu, budu mít zase dlouhý protokol, mudra poslala žádost na pojišťovnu. Žádná nová vyšetření nám dělat nebudou, štítná je pod kontrolou a prý stačí jen zavolat, až se rozhodneme, že 22. DC dorazím na zastavovačku... tak to bylo pro mne velké překvapení. byla jsem zvědavá, co by se mohlo dít dál a mudra mi to naplánovala, tak až se rozhodnu, zapojím se zase aktivněji do debaty :wink:
30. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
Tuli - to jsou uzasne zpravy, mela jem za to, ze jdes do CAr az v cervnu....
poslala zadost na pojistovnu,jo? Tak to tak na konci leta zacnes, ne? to je bomba!!
Porad jis 1/3 pytliku ryze? jak prikazuje dietka? ja bych umrela hladem :pensive: , ale za to mas bezvadne vysledky!!!
30. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
Tak kdo je dneska doma? zase jsem osamela...leze mi to dneska na budku :grinning:
nevarim, nepecu, neuklizim, nesiju, neperu, nezehlim....tak kde jste?

huhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
30. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
jsem tady huhuuuu
30. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz
já bych dneska furt žrala akdyž to sežeru tak za všeho cejtim pachuť jako maj light což úplně nenávidim
30. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
moje strava od rána-zakysaná smetana s jahodama a čokoládou za hodinu toasty se šunkou a sýrem mezi tim jsem zadělala na kynuté jahodové knedlíky. než vykynuly tak jsem si dala jeden plněný paprikový lusk s dvouma houskovýma knedlíčkama co uvařil manža včera večer.Asi ve 13 hod jsem sežrala 2 jahodové kynuté knedlíky s tvrdým tvarohem,kakaem a máslíčkem.V 15.00 misku těch planejch španelskejch ptáčků nebo jak se tomu řiká v 17.00 asi metrák jablek a teď jsem se rozhodla,že si udělám smaženici s chlebem-budu jenom doufat,že tam nebude schovaná nějaká prašivka :wink: Ve finále vždycky když to sežeru tak má všechno pro mě tu samou chuť-hrůza
30. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
Tuli tak už ses rozmyslela ? To máš druhý pokus,že ti naordinovala to samý.Nezapomeň mi poslat tu dietu,protože když budu takhle pokračovat tak to budu hrozně nádherná holčička
30. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
Mur se nedivim,že neni nálada.Co teď?
30. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.