• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
jj, brou brou, akorát vypínám bedýnku. papa :sunglasses:
30. kvě 2009 ve 23:03  • Odpověz
přeju hezký den ,pes má štěstí ,že mám dobrou náladu ,ale nevim ,nevim ,má nakročíno k jiné rodině ..
31. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
ahoj Leni, takhle tě zlobí, jo? to je ale vykuk... a co máš dneska v plánu? my pofrčíme na obídek k našim. po včerejším přežírání jsem sekla s dietou po 6 dnech... no nic, asi jsem se potřebovala najíst... takže se těším na řízeček, mňam, mňam, mňam :grinning:
31. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
no nic, tak já budu chvíli žehlit, než vyrazíme. tak zatím papíček :grinning:
31. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj pri nedeli, koukam Tuli se tesi na rizecek...hm, tak premyslim, co budu mit ja, manza jel k rodicum na obed a me se nechce s nicim ani delat, budu to muset vymyslet.

Len - s tim psem te uplne chapu, ja jsem vcera zaznamenala problem, ze si nas kocour oznackoval primo prede mnou jednu skrin...nikdy to neudelal - az ted - co s tim???? s takovouhle z toho budu za chvili na palici..

tak uzivejte, ja jdu okouknout lednici a neco hodit do hrnce :dizzy_face:
31. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
hmm, tak jsem na netu nasla, ze to kocka dela, kdyz je ve stresu...sakra - to uz nejsem jenom ja, ale i kocky?! :grinning: :angry: :pensive:
31. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
a pry to casem samo odezni...teda pokud neni kocka nemocna
31. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
no jinak me pobavil clanek, jak nekomu taky kocka znackovala, prestala pak uplne, ale ten dotycny porad jeste hlidal, aby kocour neoznackoval prichozi navsteve treba boty nebo kabat.... :grinning: :grinning: :grinning:

to si teda nedovedu predstavit, jak od nas odchazi navsteva a v botech mokro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
ale stejne je to ted malinko problem, ktery budu muset resit :rolling_eyes:
31. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
čauves jdu vás dočíst
31. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
Tuli dík za Rajka Dolečka
Mur ty si nejela taky na O ? Nebo budeš mít donášku.
Musim si udělat taky řízek.mám v plánu řízek s novým bramborem a libečkem.Jestli mě zklame i moje oblíbený jídlo tak umřu.Holky pořád se mě drží ta pachuť takže pořád žvejkám .Je to hnus.
31. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
ahoj dívky ...jak je?
31. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
co je aan v hubě jak v polepšovně? náš pes magor si něco na chatě udělal ,nevíme co jen jsme slyšeli rachot a jak zařval od té doby si nenechá šáhnout na hlavu,on se zabije sám...ty mur ta kočka to je síla ..
31. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
tak jsme si lehce zavrzali ,no holky asi stárnu ...ale nic to se mnou nedělá .. :rolling_eyes: :confused:
31. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz
furt mi blbne koník ono mi to v týdnu hlásilo jakousi chybu a já to neřešila a on to bude asi nějakej brzda problém..tak jdu za manžou a zítra jedem na kontrolu
31. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz
Len každý mi řikal jak je ženská po 35 rozdováděná a já pořád čekám.Myslím,že mě se to asi nebude týkat,protože jsem si to vybrala v mládí :wink: Všechno co sežeru tak je nechutný a cejtim tu pachuť light co úplně nenávidim.
31. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz
Len zítra hoď hned zprávu jak si dopadla a držim palce aby ti hned nacpaly injekce
31. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
aan jaký injekce?
31. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
já měla nejvíc apetitu kolem 18cti a pak kolem 25let ,ale ta 35tka se mi teda vyhla obloukem :frowning2:
31. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
nevim co je pachuť light :fearful:
31. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
Len-tobě nic nedávaj ani nestimulujou před Ketem?Tak s těma létama jsme na tom stejně :wink:
Piješ colu light?nebo nějaký tyhle umělý sračky?Tak takovejhle hnus cejtim pořád.Jestli ti teda light nechutná jako mýmu manžovi.Blééé já bych se z toho pobli..
31. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
tak aan já to asi nepoznam light ,já to jim normálně ,třeba sýry a tak ..já to nepoznam fakt ..před ketem mi nedali vůbec nic ,jen čekal na sliznici,hele stejně z toho nic nebude jako vždy ,tak na co utrácet za injekce že?!ten koník mi fakt nejede ,koukam na román pro ženy ,Stašová je tam bombastická
31. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
ahoj devuchy, docetla jsem, ono toho nebylo tolik.

Len - na zitra tfuj tfuj! at jsou jen samy dobry zpravy!

Aann - taky bych potrebovala, aby mi nic nechutnalo...ja zeru stale :angry:
31. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
já taky mur lízala jsem z podzimní poutě lízátko ,ve tvaru pyje :confused:
31. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
žeru furt je to hnus,včera manža dal na stůl oříšky buráky a koukali jsme na Bridget a já 3hrsti mnamy a pak jsem měla alergickej záchvat,měli byste mě vidět ...
31. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
:grinning: :grinning: Len... :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
manža mi nabízel přírodní ,ale to by musel projít očistou teda ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
hele je možný že je ipuska ve 36tt?mě to tam naskočilo v bývalé tabulce ..to asi ne ne?:????to by za 14dní rodila ,že je to blbost
31. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
tak jdu zase mrkat na telču papa
31. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
Len - ona uz bude fakt za chvili rodit :grinning:

holky, u me spineni neustalo, porad to je lehce pres den...mam to nechat do stredy nebo zhavit telefon? na testy prdim..
31. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.