• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
:grinning: :grinning:

taky bych potrebovala k zubari - i chlap, ne ze by neco boleleo, ale pri mym stesti zacnou pak hned minimalne 2 zuby :grinning: :angry:

mas ze zubaka hruzu,jo? me nevadi..teda pokud mi nic nedela a jen prohlizi zoubky :grinning:
1. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
objednala jsem sebe i manžela ,no já seru i při kontrole že mi něco najde ,ale jdu raději včas
1. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Len - a ty se divis? dost dobre si te teda nedovedu predstavit v ruzovych satickach, jak s milym usmevem na tvari popisujes cim si prochazis...
1. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
vezmi si Aann - ta ma taky svuj styl a hotovo :grinning:
1. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
co pes? nejaka prihodka dneska?
1. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
já se nerada přetvařuju ,je to asi i věkem ,ale ani doma už si nenecham nic líbit ,ajko když jsem byla mladá ,už ne prostě ..kde jí máme údernici?
1. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
asi maka..ci co
1. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
hele o pspovi mi nemluv ,do večera to tady bylo jak v plynové komoře..pes ucházel a do rána vše zesrané a on zalezl do skříně s oblečením s tou posranou prdelí až na záda ,řvala bys fakt...je asi nemocnej nebo co ...
1. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
jo ale ráno se s nim procházim venku ,označkuje vše a z druhýho konce mu nevypadlo nic ..nechává si to asi na doma ,tak nezabila bys ho?
1. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Len - zabila - tohle bych fakt nemela zapotrebu...me staci, ez tady tedka hlidkuju tu kocku..
1. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
zlatej tvůj kocour ti řikam ...vyškrabuju v sobě poslední zbytky trpělivosti ,abych toho psa nehodila z okna :grinning:
1. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
volalal jsem do Car a sestra mi akorat rekla, ze si muzu na krev prijit uz zitra, ze ten +-1den uz je jedno, jinak nic - jestli je to normalni apod - zadny uklidneni - chapes, to? :unamused:
1. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
ale ty mas moznost ho dat nekomu na zahradu, ne?
1. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
mam v mobilu číslo na pani která by si ho vzala má domeček a zahradu,až se pes dá do vcajku tak jí zavolam ,je tohle prostě hrůza ..
1. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
no presne udelej to, pres leto si tam zvykne a ty si muzes casem poridit nejakyho nesraciho :zipper_mouth:
1. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
tak aspon to že můžeš zítra ,na tu krev dobrej každej den ,mě taky nikdo neuklidnoval co myslíš jsme pro ně další kusy..
ne mur už nechci žádnýho psa ...do paneláku ne ..
to je sice pravda...ale kdyz uz tam nechavame takovy prachy...a moc dobre vedi, ze tam jdes, ze to mimco chces...trosku pofoukani bebi by byt mohlo,ne?
1. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
a víš co mě dost sere? že si tě v caru ani nepamatuje doktor za ten pomalu rok ,furt se ptá dokola a proč se nasazovala tahle léčba a jak tohle dopadlo a proč bylo tamto ..nevim měli by tam, mít lepší poznámky podle mě ..unavuje mě furt dokola předříkávat co se stalo od první návštěvy v caru doteď
1. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
nemysli si já tam volala a taky jsem čuměla jako ty asi ,že lidskej přístup nikde ,velice dobře si to pamatuju
1. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
no tak to nastesti u nas neni, sice tam chvilku sedis nez si to Mudr procte v tech lejstrech...ale pak vi.

Jo Len, chapu te, ale vem si kolik je dneska paru s takovym problemem, ten doktor je taky jenom clovek - nemuze si vsechno pamatovat.

No ja ti reknu, ze me si na recepci pamatuji, vejdu tam a uz mi rikaji jmenem (ne teda krestnim) :grinning: :grinning: potesi to,ale pak si rikam, ze jsem asi za hysterku :grinning: :grinning:

ale co - je mi to fuk
1. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
až dáme toho psa pryč musí se koupit novej koberec ..
1. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
a to mas koberec po cely mistnosti?
1. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
ale jsem podrážděná těma neůspěchama to neni nic proti doktorům ,akorát ,že já si taky vše nepamatuju a pak tam blekotam a připadam si jako pako ,když se mě ptá kdy jsem měla nasazenou proveru a dokdy atd..já to prostě nevim ,to by tam měli mít oni ne?
1. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
jo mám po celým koberec ,bych tu zmrzla ,bydlíme v poslednim patře a je tu docela kosa ,zato v létě bys tu pošla vedrem :wink:
1. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
já mám všude koberce ,kromě předsíně a kuchyně a v koupelně a na hajzlu máme dlažbu
1. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
v kuchyni a předsíni mám lino,v kuchyni jako palubky a v předsíni prkna jako ..je to teplejší než dlažba o něco ,ale já jsem bordelář a jak vařim vše lítá ,nemůžu mít koberec jako naše máti ..
1. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky!
Budu vás muset dočíst, ale nevím kdy, práce mám až nad hlavu.
A odpo jdu do CARu - v 15:30hod., tak jsem zvědavá, co se zase dozvím. Jestli mě budou nutit do dárce, udělám jim tam z toho kůlničku na dříví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
zase mi nejede koník tak mizim než mi klepne ,jdu se zušlechtit a mizíme ,dám pak vědět ,tak papa
1. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Holky, spadl mi net, teda nesla mi otevrit stranka konika.jiny ano, taknevim, co se zase deje
1. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.