• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Koukam nikde nikdo, tak ja jdu asi fakt varit :wink:
1. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
se tady na to fakt prdi...Len omluvena :grinning:
me bubla na plotne gulasek..co vy jste mely k obedu?
1. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj holky, teď jsem dorazila z CARu.
Domluvila jsem se s Dr., že pošle žádost na schválení, v červenci se mám zastavit v Pronatalu, jestli není cysta a zase by se nasadila na 1měsíc antiko a přelom srpen - září zase stimulka.
Ptala jsem se jí, jestli mě můžou ty stimulace nějak uškodit - tak prý ne, dokonce se ani nijak nemůžou rychleji vyčerpat vaječníky, tak jsem jí hned na to řekla, že dokud nás to finančně nezrujnuje, tak to budem zkoušet každý 3 až 4 měsíce :sweat_smile:
1. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
Protokol mi asi nechá stejný - krátký s antagonisty, ale prý mi zkusí dát místo gonalu puregon
1. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
Len, kde jsi? Jak jsi dopadla?
1. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
Mur, já jsem dnes byla na oběd sama, tak jsem si udělala bramborový šišky se strouhankou a máslem :wink:
1. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahoj holky, tady pracující tuli :grinning:
1. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
jdu se podívat, co jste tady probraly, co jsem propásla :grinning:
1. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
ahoj katy, ty jsi ale bojovnice, zase návštěva v caru... smekám před tebou... já ti nechtěla o dalším pokusu ani slyšet. pomalu začínám mít ale roupy... :grinning:
1. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahoj Tuli, už mi zase blbne kůň - asi nechce, abych něco psala
1. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
mur, taky bych se chytala, kolikátý jsi? u nás má manža spermio ok, takže by musel vyměnit mě... tak na tohle ani nenarážím...

no nic, dočítám..
1. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
Já už si v CARu připadám jak doma. Ty si taky bojovnice :wink:
1. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
ahoj Katy, tak co ty bojovnice????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
mur, já bych občas i manžu za řízek vyměnila :grinning:
1. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
ale prdy, katy, po tom druhém mě to dost dostalo, to teprve teď začínám mít roupy... :sunglasses: a kdy jsem byla na posledním? 4.2. opu, myslím...
1. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
Ale zase tak tvrdá bojovnice nejsem, půl hodiny jsem se u Dr. držela a neplakala, až když jsem se zvedala ze židle, tak mi začaly téct slzy a přeskakovat hlas :cry:
1. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
Já vím, Tuli, ale možná je to tím, že se to zklamání líp snáší, když svítí sluníčko, je teplo a den je dlouhý. Pro mě byl ten konec ledna taky strašný, šla jsem z depky do depky :confounded:

Úplně se bojím, že kdyby to zase třeba neklaplo, jít do toho v lednu- Asi bych zase počkala na jaro
1. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahoj holky,

pred chvili jsem se vzbudila, uplne jsem vytuhla :grinning:
1. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
Tuli - do dalsiho (4.pokusu) pujdeme, jak na nej budu mit penize...

souhlasim s Kathy - ted pres leto je to lepsi, den je dlouhej...
1. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
ted jsem tady měla lidi :grinning:

tak možná ti bylo do pláče, ale já tam byla od konce března minulý týden poprvý, do té doby jsem stávkovala a to neříkám, že jdu na další stimulku zítra...
1. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
o konci ledna bychom si mohly povídat, co???? to byla depka jako sviňa, hrůza...

a co vy, chystáte se k tý fan na srazík????????
1. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
Já šla hlavně do caru, aby poslali novou žádost a pak mi došel Dostinex na snížení prolaktinu. Jak jsem psala, hrdinka jsem byla do doby, než jsem čekala v čekárně, pak se mi začalo svírat hrdlo
1. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
Pracujes Tuli? ja se jdu zase natahnout, jen jsem nakukovala a tady takovyho lidu :grinning: a trochu se prospat :grinning:
1. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
já ti nevím, kdy do toho jít, přes prázdniny má car prázdniny, budou malovat nebo co dalšího... a taky bych nechtěla přes zimu píchat, kdyby bylo něco u ledu, tak mi to nepřipadá takový depkoidní... no uvidíme!
1. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
Kathy - to bude dpbry, prvni krok za tebou - a nemysli oni to chapou...

u nas maji na stole krabici s kapesnikama :grinning: :grinning: asi je jim jasny proc :grinning: :unamused:

Tuli - a kdy je ten srazik? nejak koncem cervna? zapomela jsem to.
1. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Tuli - co ta tvoje Karkulk av Nemcine? mela uspech?
1. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
holky, prijdu si jako hypochondr, ale boli me celej clovek, vubec se necitim, ze jsem jako 2 tydny na relaxu, ale jako na galejich :frowning2:
1. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
tak ja mizim,pa
1. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
mur, myslím, že Fan psala 27. 6. - sobota.

Karkulku jsem odevzdala a jsem zvědavá, zítra bych jí měla dostat opravenou z5...
1. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
mur, pracuju dneska odpolední od 15-21, tak mi to zatím hezky utíká, díky netu je to ok.
1. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.