• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Tuli, uvidíš, jak to budeš vnitřně cítit, pak stačí zavolat do CARu a zajít si pro utlumovací injekci :sweat_smile:
1. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
Tuli ahoj,ja uz picham a zitra jdu na utz.Ted mam Merional a vubec mi neni po nem tak spatne jako po Fostimonu.Jeste nejsem ani nafoukla a ani prsa nemam velikeeeee.
1. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
mur, tak ty bys měla už 4., já třetí, ale asi až se zase rozhoupu, tak nebudu tak depčit, tu nejhorší zkušenost a tím myslím první neúspěch mám za sebou...

a katy, já tam už taky bulela několikrát... jsou zvyklí..
1. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
ahoj Lari, tak tys mě tady odchytla, tak super, to je 2. ivf???
1. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
mur, tak odpočívej, žádný galeje si nezasloužíš :grinning:
1. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
jj, katy, až se nastartuju, tak stačí 22. dc a hurá pro Zoladex :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
No vidíš, Tuli, to pak bude rychlovka :wink:
1. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
Larri, nevím, jestli jsi dočítala, byla jsem v caru, domlouvaly jsem se na protokolu, zase dlouhý... a až se mi bude chtít, nástup 22. dc na Zoladex a pak puregon.

a co ty? jaký máš protokol a jak už dlouho pícháš?
1. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
a ty co, katy s tou sobotou, dorazíš? nebo tam budu s fan sama a budeme si povídat o práci :confounded:
1. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
No zatím s tou sobotou předběžně počítám a měla bych na 90% dorazit :wink: Týden před tím jedeme na Moravu a toho 27.6. zatím nic v plánu nemáme
1. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
jééé, aann, taky mi připadá, že jsem se vyřádila v mládí a teď bych radši před spaním spala... ale občas je to prima, takový tuleníčko :grinning:
1. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
Necetla,hezkyyyy.Ten ro ale rychle utekl :wink: Ne,ja si myslim,ze to nejde planovat,ale kdyz vis,ze jsi v pohode,tak do toho jit.

Ja mam zase kratky,zacala jsem pichat ve ctvrtek.Je a ty mas puregon,takze taky zmena.
1. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
larri, já vím, že jsem říkala, že rok nechci o ivf ani slyšet, ale co já vím, co mě chytne, už mi trochu otrnulo :grinning:
1. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
katy, tak to jsem na to zvědavá, jak se to zorganizuje :grinning: v nejhorším se srazíme u nás a půjdem na Petřín a do Mušky!!!!!!!! kdyby fan musela pracovat, doufám, že ne!!!!!!!!!!! Ne, nemá v rozpisu sobotu!!!!!
1. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
teď mě napadá, že bych to mohla říct manžovi, co? :wink:
1. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
larri, já měla puregon u prvního pokusu, u druhýho fostimon a teď zase budu mít puregon.
1. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
Tuli, já to taky ještě manžovi neřekla :sweat_smile: Proto těch 90% :grinning:
1. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
chichi, tchán a švára budou mít svátek, tak teoreticky bychom mohli jet do tchýňova v pátek, já v sobotu k fan a v neděli zase zajet vyzvednout manžu, teda pokud tam budeme chrupat nebo v sobotu zpět do tchýňova..
1. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
Tuli,to zalezi na tobe,kdy se rozhodnes.Ted ale z tebe citim hodne pozitiva.Chvilema si mi pripadala hodne zklamana,ze si se o tom nechtela vubec bavit,nechodila si tady.A ted jina tuli,hubenejsi.
Jo a v kterem caru si byla,ty si chtela menit,ne?

Tuli a jak si reagovala na ten puregon?
1. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
Holky, tak hezky vecer, mam manzu doma, tak se mu jdu povenovat :wink:
1. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
Kath to je super,že ses takhle rozhodla a pořád pojedeš takovým tempem držim ti na všechno pěsti :wink:
1. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
Dneska jsem tu mojí křepelku v práci nechala od 3.hodin samotnou tak jsem na to zítra zvědavá.Manža to nevydržel a jel jí tam zkontrolovat.

Tak jdu dál dočítat.Dneska mám Áčko jako prase :wink:
1. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
Kath-mňam šišky se strouhankou
Kath-počkej jak ti teprv potečou slzy jak hrachy až budeš čučet na UTZ se srdíčkama.Jseš bojovnice Xena ?? :wink:
Tuli na zimu nechoď,mláďata se líp chytaj od jara :wink: Byli jste na imunologii?
Tuli-lehký tuleníčko je dobrý to už není takový brutál až do rána... :sweat_smile: Kde ty loňský sněhy jsou :grinning: :grinning: To jsem si jako zavzpomínala :wink:

Len že by si nám jako sdělila jak si dopadla !!!!!! A hlavně nebuď nasraná :confounded:
1. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
larri, já tady mastila odpověď a mě se odpojil net... to by mě trefilo. zatím jsem našla chuť jen do konzultace, kdy bude zbytek, uvidím... :grinning: ale máš pravdu, cítím se líp než v lednu nebo únoru, taky jsem si musela vyžrat tu práci, tak teď jsem v klidu... sice an pracáku, ale v klidu :grinning: byla jsem u apolináře, když jsem si předsatavila, že budeme muset všechno znova podstupovat, tak se mi už vůbec nechtělo :wink:

NA puregon jsem reagovala 11 folíků - 5 vajec - 2 zralá - 2 embrya a 2 embryotransfer...
1. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
ahoj aann, nestíhám odepisovat, tak možná něco sesmolím večer :grinning:
1. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
aann, tak to se nedivím, jak jsi jí líčila :grinning:
1. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
aann, nic nám nedělali a ani neplánujou dělat, jen poslala žádost a 22. dc nástup...
1. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
aann, tak v dnešních letech se snad radši vyspím :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

jo, len, kde jsi, to jsi ještě v caru, cococococo?????
1. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
tak jsem tady a mrskám samomluvu, jako bych si to zasloužila za tu absenci...
1. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
mur, jestli tady někoho něco pobouří, tak ať sem neleze, si tady řekneme, co potřebujeme a mě nepohoršuješ, zlato!!! :slight_smile:
1. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.