• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
jé, hele, lenka to psala taky :grinning:
1. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
nakukuju, zbezne docitam, jdu spat, utors dela svoje :grinning:
Aann - len psala, kontrola O.K, jak dostane MS tak pak 12DC na UTZ a pokud bude vse O.K: tak KETik!! cysta se zmensila, tak snad dobry!
pa zitra
1. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
aan a ostatní ahojky přijeli jsme z chaty a dali jsme psa pryč ,tak tady bečim pro toho ksindla ...
1. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
přijela si pro něj pani ,dneska jsem vytekla prostě když jsme přijeli z caru a tady vše po...v pokoji kde byl zavřený ..něco v bedně a zbytek po posteli ,zemi klasika v zásuvce..jeli jsme na chatu a zavolala jsem pani at si pro něj dojede večer,ustála jsem to ,bečim až po jejim odjezdu
1. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
jinak jsem písala mur na mobil...no docela mě zaskočilo že to jak jsem tedka krvácela prý nebyla MS a to bylo týden :confused: ,prý od cysty a přijde další MS kolem9.6. a pak 12DC na utz a uvidí se co slíza
1. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
jak jsem jela tam mlčky tak i odsud až doma mi nasral ten pes a začla jsem mluvit ...
1. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
a ta cysta je furt velká ,ale menší takže aspon že to odsátí mě snad mine ,řekl ,že neví jestli se nezačne plnit zase ..
1. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
řekl že by jí měla vyplavit ta MS...no teda a proč jsem teda krvácela když nezmizla nevim :confounded:
1. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
tak jdu za manželem,je taky z toho psa div živ ,je to hrůza jak si na něco zvyknete ,ženská prej bude volat jak bude problém,tak aby se brzy nevrátil až jí zesere barák :confused: :sunglasses:
1. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
papa a všem dobrou nocku a ty aan se zítra drž ,ještě mi písni do ip v kolik tam jdeš budu na vás moc myslet
1. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahoj Holky,tak Vas moc zdravim.Jak se mate a co je tady noveho??kolik novych tehuli??Nic nevim,akorat jsem cetla neco o Ann a redukci...?? Musim vas docist,ale vse asi nedam...No jinak u me zatim vse ok,jsem v 11.tydnu,mam klidovy rezim,ze uz me z toho sibe,jeste aspon do konce 1.trimestru asi,ale mozna i pak...
Mela jse, potize od 6,tydne skoro do tohoto tydne jsem spinila i jednou krvacela,tak jsem skoncila v nemocnici na skoro 3 tydny,hrozil potrat,mela jsem hodne velky hematom hned vedle plodu a vyvijejici se placenty,takze jsem celou dobu nevedela jak to dopadne.Nastesti mam snad nejhorsi za sebou.ted jsem byla na krvi na geneticky screening v 1.trimestru a zy 14.dni mam UZ na sijove projasneni a nosni kustku,je to na downuv syndrom atd.Tak 15.6.budu vedet vysledek,tak doufam,ze bude vse vporadku.Dnes se prcek na UZ strasne mlel,ze jsem se az divila,ze se takovy maly tak dokaze pohybovat,myslela jsem,ze az pozdeji...Holky vsem Vam tady strasne moc preji,aby jste to vsechny zazili.Mur strasne moc drzim pesticky,moc si to zaslouzis.Ale holky reknu vam,ze to neni jen to krasne,clovek je porad v obave,jak to dopadne a ty hormony a ruzne bolesti v zadech,zacpa,nadymani a taky vykyvy nalady a uzkosti...jedine,co jsem snad nemela bylo zvraceni,ale zvracela jsem od patere a stalo to za to,temer cely den,nemohla jsem ani pit..a zadny prasek od bolesti,no docela peklo a zada jeste teprve dostanou zabrat...no ale clovek to musi pretrpet.Holky preji Vam moc stesti a zdravi a pevne nervy,at mate pekne leto.D
1. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
A Tuli padla :wink:

Mur mě taky nic nepobuřuje a nejsem plachá a znám všechny sprostý slova :wink:

Len tak to je super třeba si krvácela z toho kontryhelu,ale chlastej ho dál nebo ten maliník.Musíš být připravená :wink:
1. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
aan myslíš? že si mám dát zase kontry? od 1dc?
1. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
dagi ahojky top je prima že seš tu
aan koukni na mail jo!
Ahoj Leni :slight_smile: jsem rada zasde mezi vami.Leni,tak jste dali pejska pryc?Hm tak uvidis,jak to pujde,treba si casem poridite jineho a nebo spis to vidim na mimco...nekdo z domacnosti odesel,tak prijde nekdo novy... :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Dagi-hlavně,že všechno dobře dopadlo a je vše ok
1. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
dagi určo si nepořídim dalšího psa ,teď bude na řadě novej koberec .. :wink: ,může se stát že ta ženská psa vrátí .co já vim co tam bude vyvádět
1. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
ono je to docela o nervy sednout si z návštěvou do obýváku a rovnou do chcanek a přitom pes na sedačku nesmí,jojo ,je to síla ...ale snad si tam zvykne a my tady ..
1. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
aan ten mail je moc hezkej vd
1. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
půjdu si lehnout ,at jsem čerstvá na zítra a budu mur a aan držet palečky a pěstičky a všechno co mám
1. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
ahojky, jj, mám padla, fan taky, jely jsme spolu metrem :grinning: tak aspoš se potkáme když jedeme z práce...
1. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
leni, tak jste se s hafušou rozloučili, je to těžký, ale zlobil, nedovedu si představit, že by mě přivítal pravidelně zes... bytem...
1. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
tak manža dneska donesl pro toho našeho vykuka asi ke dni dětí :grinning: pískací dýni, tak je veselo. co jsem přišla domů, byl bobánek obdarovaný, tak si to užívám :grinning:
1. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
taky se objevím zase až zítra, holky, zlomte vaz :wink: myslím na vás. tak tedy zítra. papa
1. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
Ann a Mur, držím palečky :wink:
2. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
přeju hezký den a myslím na ty naše holky ...byla jsem pro rohlíky tak tu drobim do klávesnice než dojde mamka
2. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
dobre ranko,
jsem po upirovi, vysledky budou volat mezi 14-15hod, podle toho, kdy jim dorazi
2. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
jets enez doctu - holky ta cysta - to je jako nejakej obal naplnenej krvi? ja toho o ni moc nevim...ale docela by me potesilo, kdyby mi ted taky praskla ta cysta a nebyly to kramy...
2. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
Kathy, Len a ostatni diky, ze na nas myslite.

kdy vubec bude vedet Aann? jo holka ma super slovnik, ale je mi sympaticka :grinning: :grinning:

hele, pala se me sestra jestli to neni MS, pripadala jsem si jako blbec, teda pokud je to porad tmave hneda krev a zadna cerstva cervena, tak je to podle me porad spineni, pripomina mi to loni, kdyz jsem mela hematom
2. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.