• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
mamka mi přinesla v krabce trochen brambor a kedlubnový placičky ..na ochutnání ,tak si to aspon tedka dojim k obědu
2. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
jí to plave v másle blé abych nedopadla jak ten pes
2. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Makám jak hovado asi budu mít na vás čas až doma :rolling_eyes:
2. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
ha mám tě :grinning: :grinning: :grinning: lení tě vyhlížíme v bramborách :grinning: :grinning: :grinning:
jinak přeju dobrý den a omlouvám se za vetření do diskuze :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
Tak jsem zas tady, v telce prdlajs :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
čágo mur ,zpívá pračka,je vypráno
2. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
no ty jses ale ilnas a urcite mas i uvareno, co? :grinning:
2. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
ilnas=pilnas :grinning:
2. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
no mur já jsem asi geniální já si to domyslela :wink: ,nene nemám ještě furt to bublá na plotně
2. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
mur ještě nevolaj?
2. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
tak já tady vypisuju elaborát jako blasena počítač se sám odhlásil... příspěvek neuložil a já tady budu muset vše znovu vymýšlet a sepisovat... :frowning2:

mur, výšlap na Petřín provozuju jen když nejdu od devíti do práce, to bych to nestihla, ale chodím ráda, je to fajn. tělo se sice diví, ale já jsem statečná :grinning:DDDDD ráno, chodíme před půl devátou, tak to tam jsou jen pejskaři a to jde, víkendy bývají maso a odpoledne taky, těch lidí, vraždila bych..

mur, nenakoukla jsem a nezmizla, ale najednou byla práce :grinning: ty ceny ivf¨jsou šílený rakety, hrůza, taky si říkám, že bych už měla začít šetřit..., abych dala ty penízky dohromady... teď až půjdu, budu mít doplatek na Puregon 170,- za 50 jednotek... ale v těch řádech, co ty uvádíš to je prd...

leni a když vyklepeš klávesnici, tak máš strouhanku na řízky, co????
2. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
leni, v praze je nevím, jak, jsem v arbajtu a jen přes sklo vidím punťu, jak svítí, ale už za chvíli budu končit, pak pofrčím do Oriflamu a pak za pupíkem, aby mu nebylo smutno. stejně se mnou už nemluví, když chodím pracovat a na němčinu a nevěnuju se mu na 100%... je to vykuk... :grinning:
2. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
tuli tuli ..ty jsi moje sluiníčko viď ,pořád taková energická
2. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Len - jeste nic nevim....

Tuli - no ja asi denne na Jested pesky nepolezu - bylo by po me, ale prochazky by mi teda v zadnem pripade neuskodily.
2. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
mě taky ne mur ,ale nikam nepolezu
2. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
jdu si všechno přečíst :wink:
2. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
ty jo mě už bolí od pc za krkem ,jdu dodělt tu omáčku to bude ,maso na sračku
2. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
vyprala jsem si zimní bundu snad už nebude sněžit co?
2. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
Včera to zvládla,protože bylo málo lidí.Ale jak jsem zjistila manža jí jel zkontrolovat.A co jsem byla pryč tak jsem si nechala ustříhnout svoje dlouhé (po prdel) chemické,blonďaté chrouny na mikádo.škoda,že nemáme ten fotoaparát,aby jste to zkontrolovaly :wink:

A výzkumník to je slabý slovo.v pátek mě tahal do nějakýho panasonicu tak jsem myslela,že ho koupí teď mi mele o nějakým kodaku.Vůbec mě to nezajímá takovýhle věci .Civěla jsem jenom na tu hroznou cenu
2. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
leni, jestli jsem energická, tak to nevím, ale citím se líp, od září do dubna to bylo strašný, teď je mi líp :grinning:
2. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
ne, leni, budou padat trakaře :grinning: :grinning: teda, já jsem ale vtipná dneska :grinning:
2. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
tuli :grinning: :grinning:

ted mi zase volal chlap a psala kamoska, ja dnes pojdu na infarkt :angry:
2. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
uz jsem si musela i otevrit okno - hezky na sebe, mam pocit, ze odpadnu :grinning:
2. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Len - bunda je v poho, ale kozacky bych jeste neschovavala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
hahahaha :grinning: jste vtipné
2. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
Holky jsem vám zapomněla říct,že mi dali na památku nějakej kufřík.Co v něm je se podívám doma a hned vám řeknu :wink: Jo a CD jak mám kojit
2. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
Aann - mozna bys mohla zasobit radama ty je, ne? :grinning: ale je to teda prijemne, taky by se mi libil darek... :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
hele mur a nezapomněli na tebe ?
2. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
Len - nezapomeli, davam jim cas do 15:15, pak volam, ona sama mi rikala, ze nevi, kdy jim to prijde :pensive:
2. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
Len - jak chutnaji ty placicky od mamy - mela bych na ne docela chut a jeden kedlub mam v lednici...ale nechce se mi s tim delat :unamused:
2. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.