• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Hele aann - segra byla taky tak nejak s nama v tom unoru, co?
2. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
tak prvni varka pradla doprana... pradlo voni jako vyprane, ale vune po avivazi to teda neni - avivaz jsem nepridavala - kdyz je to to eko prani :grinning:
peru dalsi varku se stejnejma orechama
2. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Mur, je super, že se k tomu takhle s manžou stavíte, nesmíme to vzdát a musíme boovat :wink:
Já mám taky kýčovité prasátko a dáváme tam všechny 20 a 50Kč, když se nám náhodou objeví v peněžence, začala jsem takhle šetřit loni na kočárek a od ledna na IVF-za rok jsme nastřádali na čtyřkombinaci od Jané :sweat_smile:Tak jsme jí dali zatím na knížku, aby bylo na IVF.
2. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
A určo bych se zeptala v caru, jestli pojišťovna nepřispěje na další pokus alespoň částečně, podle mě dělaj vyjímky(psala to i Ann)-zkusila bych všechno a možná bych i napsala na pojišťovnu. Můj manža se tam v případě dalších nezdarů taky chystá :sweat_smile:
2. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
Kathy - ja ted chci to imuno v Podoli a pak se uvidi...
bojovat budu dokud nebudu mit ten uzlicek doma :wink:
jsem u 3.sklenky a mam dost :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
jdu povesit to "vonave" pradlo :grinning:
2. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
To imuno je rozumný :wink:

Hele,ať s tím vínem nedopadneš jako já-blila jsem jak amina s kýblem pověšeným na hlavě, abych se vůbec trefila :sweat_smile:
2. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
fakt jo? tak to ja chlapovi ten kybl radsi pripravim, dokud jsem pri vedomi :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
predstavuju si te s tim kyblem.... :grinning: :grinning: :grinning:
a jak ti bylo druhej den - na co se mam pripravit? :confused: asi kocka jako blazen, co?
2. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
jdu se nadychat nikotinu na balkon a pak na ordinaci, tak pro dnesek se loucim...asi
brou nocku a pa rano
2. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
pa mur ježiš kathy s kýblem na krku to je prča ,tak to já ho měla na zemi a v kleče jsem se i trefila ,tak to jsem vypadala :grinning: lépe,mur ty tvoje ořechy bych chtěla vidět..a cítit :wink: ,jsi bombová ženucha ...já být tebou honim po carech 4pokus a po pojištovnách ikdybys dojížděla vyplatí se ti to... :wink:
2. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Bylo mi docela dobře, až na to, že jsem měla oči oteklý a červený jak angorák :confounded:
Jinak s tím kýblem jsem prý zezačátku vypadala dle manži srandovně, chtěl mě i fotit, ale jak jsem se mrskala, tak jsem byla rozmazaná. Ale pak o mě začal mít strach, páč mě tak v životě neviděl.
2. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahojky, tak to je dnešek trošku smutnej, mur, to mě mrzí, sakryš, už jsem se těšila, že k fan dorazíte s aan jako 2 těhule... :frowning2: chjo...

z jiný debaty vím, že pojišťovna může zaplatit léky na 4. pokus, takže bych si určitě vydupala poslání žádosti. co vím, tak to dvěma holkám schválili!!!!!!!!! Možná záleží od pojišťovny, ale nenechala bych to být a pátrala bych!!!

no nic, sice se mi nechtělo jít na vínko, ale nenechám tě v tom mur samotnou a jdu na skleničku.

myslím na tebe, holka, je to prokletý boj, ale my ho vyhrajeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
jo, nejsem si jistá, ale myslím, že holky říkaly, že to byla pojišťovna ministerstva vnitra... taky pak obě tam zavolaly a poděkovaly nějakému pánovi, jak si toho váží, že takhle přihlédnul k jejich případu...
2. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
a poslední příspěvek, domluvila jsem se s manžou na toho 27. u Fan, jestli to teda bude :grinning: takže mám "propustku" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
a abych nezapomněla mur ty placičky kedlubnový jsou dobrý
2. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
já se ještě neptala ,ale pokud mi klapne termín ,tak budu po KET a to dost načerstvo .. :rolling_eyes:
2. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
holky moje, je mi blbe uz ted a to jsem jeste nedopila tu 3.sklenicku...ale co - kyblik to jisti :grinning:
tak pa
2. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
ahoj zlatky moje ,tak jsem o srazu doma řekla,je to v poho v tu dobu stejně jede manžel na to cvičení do Polska a doufám ,že k té blondfan teda něco jede ...kde to vlastně bydlí?v Dobříši?
3. čer 2009 v 06:38  • Odpověz
jako jestli si myslíte ,že něco vyrábim ,tak nic teda nemám :confused:
3. čer 2009 v 06:40  • Odpověz
včera jsem na sebe koukala jak jsem seděla na sedačce a je mě dámy kus...za chvíli se nevejdu ani do křesla k pc :frowning2: :rolling_eyes: ,tak co mur snad ti nebylo moc blbě ,mě taky bylo šoufl jak jsem se poprvé po dlouhý době napila po nezdaru ,to tělo to nějak neutáhne ..IVF na mě působí jako detox
3. čer 2009 v 06:42  • Odpověz
mur a ty bys dojela k té naší blondfan?
3. čer 2009 v 06:43  • Odpověz
a co aan ?ráda bych vás viděla všechny ...ale kdybych náhodou byla po Ket tak to bych neriskovala ...autobusem ..
3. čer 2009 v 06:45  • Odpověz
hele mur a ty léky maj nějakou trvanlivost?že si je nenecháš?
3. čer 2009 v 07:15  • Odpověz
Ahoj holky!
Jak je ,Mur?
3. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
Dobre ranko :wink:
jsem vzhuru assi 1/2 hodky, vytahla jsem z mycky, zapla pracku,rozloucila se s muzem...
je mi dobre, uz se neumim ani opit :grinning: :grinning:

jdu docist
3. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
myslim ale, ze tak za 2 hodky bude po me..
3. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
Holky - uz se ptam asi podruhe - ale kdy je ten srazik a vubec kde? ja se to pokusim v praci zaridit a me nic nebrani v odjezdu...
Leni - leky - ja doma nechci nic videt, pokud by to byly ty stimulacni injekce a neotevreny, tak si je necham...ale tohle muzu ziskat i od sve gynekolozky a stejne se chystame nejdriv na jare, tak to nechci skladovat...vis?
3. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
tak ja se jdu uvest do stavu nejakeho chodu - osprsit a tak
jo holky a uz to neni spineni, ale rozjizdejici se mrcha .. tak si to aspon odtrpim doma a v po do prace
3. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
Mur, sraz by měl být v sobotu 27.6. - místo se ještě asi upřesní - Praha a blízké okolí :wink:
3. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.