• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
mur tak mrchu ti držely ty léky? to mě se nestalo teda ,tak já mám za sebou úklid bytu a skočim do sprchy a přijde mamka ,jdu odhlásit na výbor psa ...ahoj kathy ...mur někde to tu bylo asi 26.6 nebo 27? já nevim a ani nevim přesně kde ... :unamused: ,tak to tuli prosím znova napiš,díky
3. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
jé kathy mě předběhla :grinning:
3. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
snad tam jede nějakej bus či vlakodráha co?
3. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
já si autem netroufnu ..neřídim pomalu vůbec
3. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
to by mě hlásili na impulzu ,,jede tu nějakej šílenec rychlostí 30 a v očích smrt,, :grinning: :grinning: :grinning: to dík teda
3. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahoj Len, určitě tam něco jezdí :wink:
3. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
Já úřady úplně nesnáším, řidičák mám pořád na jméno za svobodna a vůbec se mi tam nechce ho měnit :unamused: V pondělí mám volno, tak tam asi zaběhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
Holky, u nás byl v noci strašnej vichr, moc jsem se nevyspala :unamused: Na víkend plánujeme grilovačku, tak snad bude dobrý počasí.
3. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Tak 27.6,jo? pisu si...skoda, ze je to sobota, v tydnu by to bylo pro me lepsi - vychazi mi to, ze zrovna tu sobotu budu makat..ale pokusim se o vymenu.

Len - tak to bych te chtela videt - krecovite svirajici volant, z vyfuku se coudi a od kol taky, pac zustala zatazena rucni brzda :grinning: :grinning: delam si legraci - to urcite nejsi ty...

ale ti Impulzovi - fakt dobry :grinning: :grinning:

Kathy - tak ty mas jeste nevymenenej ridicak jo? ja jsem ho menila az rok a pul po svatbe a taky se nic nestalo... obcanku - tu jsem menila hned - to jsem byla pysna na to, ze si me nekdo vzal :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
ja chci v patek delat ohen a popalit tady ten bordel...ale nevim nevim, jednak ma byt kosa jako hrom - ale nebudu u toho sedet,ze..tak to nevadi..horsi je ten vitr
Kathy - u nas je taky vetrno..no aspon uschne pradlo
3. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Mur, tak to jsme na tom stejně, občanku jsem vyměnila hned a nechala si i do poznámek zapsat jméno manžela, asi aby mi to okolí věřilo :grinning: :grinning: :grinning:
Ale pas a řidičák mám pořád za svobodna
3. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
cekam po poledni navstevu, tak si jdu ted udelat neco k jidli - na snidani mi po muzikovi nezbyla ani patka chleba a ani rohlik - je to tady jak u vyjezenyho kramu..
3. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
kathy - ja ho mam na te zadni strane taky :grinning: :grinning: a kdyby me chtel nekdo legitimovat, tak ukazuju nejdrive jeho a ne sebe
3. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
To jo :grinning:
3. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Jdu se zkulturnit a pak pomažu do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
Holky, tak jsem vznesla pozadavek v praci na to volno, tak uvidim s jakou se potazu ...

Takze za me - pocitejte se mnou :wink: t.j. Tuli, Fan, Carevna, Kathy, Aann, ja - to jsme asi vsechny co? :sweat_smile:
3. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
mur no jsem na to zvědavá hele s tou tvojí představou nejsi úplně daleko od pravdy ,ještě jsi ,ale zapomněla na kouření z mozku ,když budu přemejšlet kdo má přednost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mizim ven ,ba ne ,to vim kdo má přednost ,ale ve městě jako praha bych bekala moc moc
3. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
tak jsem vyprala asi 3 pracky ve vlasakach- muj dojem je veskrze pozitivni

plusy -
pradlo je vyprane (soudim dle muzovych propocenych kosil - pod pazema apod..)
na omak mekke
a hlavne delam neco pro ekologii

minusy -
pradlo neutralne voni a ne jako po avivazi (jde asi o zvyk - pisou, ze se muze pridat par kapek vonneho oleje)...no nevim, jestli by se mi chtelo chodit jako levandulova lady :grinning: :grinning:

ted jsem tam prilila trochu octa - peru predlozku do predsine, tak jsem zvedava
3. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
nazdáááááár jdu vás dočíst
3. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Holky, jedna z pozitivnich zprav je, ze mam 27.6. VOLNO - HURA - nic teda nebrani dojet do Phy a poznat Vas uz konecne v realu
3. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Cau Aann - jak je?
3. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Mur tak ještě počkáme až to prádlo uschne a vyžehlí se :wink: Jo jinak ségra byla v únoru a taky se jim to nepovedlo.Docela jsem byla vyřízená,že v Pronatalu neberou krev jestli to náhodou neni mimoděložní (což už jednou měla)

Ten blicí kýbl na palici mě taky rozesmál :grinning:
3. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
maly napad...co se sejit u Aann v kavarne? :grinning: nevim teda, kde to je a musely by me urcite Prazandy nekde vyzvednout...ale udelame Aann kseft a obhlidneme tu holubicku.

Dam si zapecenou bagetu :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
no vidis, lae pritom nekdo mpsal, ze na to narok mas a tu krev by ti meli odebrat...ale cert se v tom vyzna, kdyz nekdo moc chce, tak si topak zajisti sam..nu coz uz
3. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
jsem tu z města tak dočtu
3. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
hlasim, ze tak hnusny jidlo jako dnes jsem nemela uz hooooooooooooooooooodne dlouho.
chtela jsem udelat kuskus, ale misto krasnych sypkych kulicek z toho ma takovou glajdu...hnus uz od pohledu a ta zelenina a houby v tom - to jsou jenom vyhozeny prachy....

o tom, ze jsem tak nasrana, tak se mi to ani nepovedlo dochutit a mam toho fakt kotel :rolling_eyes: :angry:
3. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Cau Len

to zase budu vecer pochvalena...asi to vyhodim driv nez dorazi muz a naserviruju klobasy :grinning:
3. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
no aspon se na zachode tolik nenadru, ta pasta pujde sama :grinning: :pensive:
3. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Len - co jsi poridila ve meste? klasika nakup?
3. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
mur u aan jo?to asi neklapne v sobotu
3. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.